81

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

Vaiva, 17 parašė:

as tai nemegstu ziureti kaip moteru sporta man jis slikstus nes tos moteris visos brrr....raumeningos....man tai negrazu

nebutinai jos turi buti raumeningos.. as sportuoju ir man neswarbu ka mano kiti kiekwienas turi sawo nuomone.. o sportas tj gy grj fygura buna zymei grazesne

82

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

palikit stangas,krepsini,futbola vyram o visa kita tai gerai tongue manau

83

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

Rimvydė, 17 parašė:

as ir lankau (dziudo)bet nesuprantu,kdl waikinai taip nemegsta,tu kurios lanko panasias sporto sakas


Na nepritariu jg nemegsta tu kurios sportuoja....
Na gal kai kurie nemegsta bet ne visi kai kuriems kaip tik lb patinka jei jo mergina megsta sportuot....  :::822

84

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

Indre, 12 parašė:
Rimvydė, 17 parašė:

as ir lankau (dziudo)bet nesuprantu,kdl waikinai taip nemegsta,tu kurios lanko panasias sporto sakas


Na nepritariu jg nemegsta tu kurios sportuoja....
Na gal kai kurie nemegsta bet ne visi kai kuriems kaip tik lb patinka jei jo mergina megsta sportuot....  :::822

greiciausia vaikinams tokios merginos atrodo per daug berniukiskos. ir galu gale, kuriam vaikinui patiks, kai mergina bus uz ji pranasesne kokioje sakoje..

85

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

na, kai pranasesne kurioj nors sakoj gal ir nepatinks, bet kad figura liekna tures, tai turetu patikt wink

86

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

Man tai patinka merginos, kurios sportuoja(bet ne per paug) t.y. turi bica kaip ir vaikinai:)

87

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

mm sportuoju jau daugiau nei 11 metu (ta prasme cia profesionaliai) megejiskai tai dar zymiai daugiau... bet visiskai nejauciu jokio diskomforto... netruksta nei vaikinu demesio.. nei kam uzkliuna mano isvaizda ar pan:)

88

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

Erika, 14 parašė:
Vaiva, 17 parašė:

as tai nemegstu ziureti kaip moteru sporta man jis slikstus nes tos moteris visos brrr....raumeningos....man tai negrazu

nebutinai jos turi buti raumeningos.. as sportuoju ir man neswarbu ka mano kiti kiekwienas turi sawo nuomone.. o sportas tj gy grj fygura buna zymei grazesne


Nu nevisom būna ta gera figūra smile pwz aš nuo pirmos klasės sportuoju, pagrinde bėgimas.. Bet mano figūra nei kiek nesikeičia... wink

89

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

asmeniskai man patinka sportuojancios paneles smile

90

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

nu man asmeniskai patinka merginos kurios priziuri ir palaiko savo figura ...

91

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

Nu mano manymu tai sportas yra naudingas dalykas padedantis išlaikyti gražią figūrą. Ir daug gražiau atrodo panele kuri sportuoja, nei ta kuri vaikšto "pasipuošusi" lašinukais. big_smile big_smile

92

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

Sportuajancios moterys daznai buna labai grazios sveikos zvalios, sportas didziausia grozio paslaptis nereikia nei dietu nei kitokiu nesamoniu moteris tampa is saves grazi su sveikais grazeis zvilganceis plaukais judri protinga, as turejau viena Innebandy  vartininke ...  kunas oda paziureti grazumelis na ir lovoi smagumelis .... nors kartais pasijauti vos neisprievartautas nes tokios jegos turi nemaziau nei vyrai. Nors su tokia myletis tai jau geriau kur gamtoi nes manoji kai uzsivezdavo tai namuase baldai luzdavo ten tai jau yra su kua susiimti, tokia kol patenkini tai vos ne puse trobos nugriauni.

93

Re: ka manote apie merginas kurios sportuoja?

Na visiem reikia sportuot, netik vaikinam, bet ir merginom. Taciau nekalbu apie kacialke moteru, nes tokiu atveju jos tikrai atrodo ziauriai, cia tik vaikinam tinka, o paneles gali begiot ar uzsiimt tokiu sportu kaip tinklinis ir siaip yra visokio tokio lengvo sporto, zinoma nebutina but profesionale, uztenka, pazaist wink)