21

Re: Mirtis Del Meiles

jo meile viena is priezasciu del ko paaugliai zudosi , sunkus laikotarpis tai tikrai . . .

22

Re: Mirtis Del Meiles

o mirtis BLOGAI!!! nors as pati taip ne karta galvojau..bet..sunku pries save pakelti ranka... bet geriau GYVENTI!! zinau sunku (nes man dbr taip pat labaj sunku..):( bet gyvenu viena tikiuosi akda nros bus labaj bus gerai..:/

23

Re: Mirtis Del Meiles

zudosi tik kvailiai...

24

Re: Mirtis Del Meiles

Nesvarbu, kaip stipriai myleciau, joks vaikinas nevertas mano mirties! Tegu zudosi pats jei nori! Jau del ko, bet del vaikino tikrai rankos pries save nekelsiu!

25

Re: Mirtis Del Meiles

Viktorija, 18 parašė:

zudosi tik kvailiai...

pritariu visu 100%

26

Re: Mirtis Del Meiles

imanoma,turiu(na gal geriau sakyti jau turejau)kelis pazistamus zmones,kurie butent taip ir pasielge..is tiesu liudna,bet neisivaizduojat kaip jauciasi tas zmogus,del kurio kaltes ir ivyksta si savizudybe....tai yra is ties baisu,as niekada gyvenime neisdrisciau taip pasielgti....

27

Re: Mirtis Del Meiles

Kristina, 24 parašė:

zudymasis del meiles tikrai silpnumo irodymas.. o ypac ziauru, kai taip elgiasi nepilnameciai, dar net nesuprate kas yra meile ir gyvenimas.. nemanau, kad tai tikrai iseitis.. reikia atrasti savyje stiprybes gyventi toliau, juk likimas galbut ka nors grazesnio yra paruoses.. po kazko labai blogo visada atkeliauja kazkas labai gero.. reikia moketi islaukti, laikas uzgydo visas zaizdas, taciau palieka randus, is kuriu semiamasi patirties.. mirtis yra pasidavimas..


super, pritariu ir juk is to mokomes, kiekviena nesekme uzgrudina gyvenimui..

28

Re: Mirtis Del Meiles

nu neskieskit veju cia zudytis del kasko neverta nesuprantu prasmes gyvenimas saunus o nuo mieles pagysi mirt tikrai nereikia smile

29

Re: Mirtis Del Meiles

Mano nuomone, tokiam zingsniui gali ryztis tik bevalis ir silpnaprotis.. is tikruju laikas gydo zaizdas, o jei zmogus linkes i depresijas ir t.t.. visokiausias neviltis tai ir sokineja nuo visokiausiu tiltu arba uzsimusa su kokia britva..

30

Re: Mirtis Del Meiles

absurdas... mirsta ne is meiles, o is savimylos... jei ta meile tikra tu gali net dziaugtis kad tavasis yra laimingas su kita... o zudosi tik del to, kad bijo gyvenimo sunkumu praradus kazka...

31

Re: Mirtis Del Meiles

nemirsi.. jai tikrai mylejai ilgai kentesi.. deja kiti ir nusizudo....

32

Re: Mirtis Del Meiles

Romeo ir Dziuleta isejo is mados mano manymu nesamone paaukoti gyvenima del kazkokio asilo kaip dazniausiai pasirodo tai tebuna pirma meile ar pirmasis susizavejimas , kuris isgaruoja big_smile

33

Re: Mirtis Del Meiles

Gal ir įmanoma, bet ar reikia...? Absurdas yra tiek labai savęs gailėtis, kad iki mirties prieit.

34

Re: Mirtis Del Meiles

neasamone, juk meile ateina ir iseina, net jei atrodo kad daugiau taip niekada nebus, bet....

35

Re: Mirtis Del Meiles

Kai kas keli menesiai nauja meile, tai aisku, kad cia ne meile. Bet buna tokia kur ateina daug ilgesniam laikui, o gal visam.

36

Re: Mirtis Del Meiles

Roberta, 25 parašė:

Sunku kai palieka mylimas zmogus ir atrodo kad gyvenimas slysta is po koju,nebenorisi nieko...Bet juk geriausiai viska isgydo laikas. Reikia daug pozityviu minciu tuo momentu ir nebuti uzsidarius,nereiks tada ir zudytis.Manau tik vienas zmogytis yra ant sios zemes del ko galeciau pakelti pries save ranka tai tik del SUNAUS!


o jei nėr iš kur semtis to pozityvumo? jei kur beeitum esi toks kaip atskirtas, jauties vienišas ir niekas nebedomina?

Osvaldas, 19 parašė:

Aisq kada palieka o zmogui tikrai jautei kazkoki stipru rysi... tai savijauta buna... ech nebenoriu to patirti daugiau... ple ..
niu bet nebutina zudytis tada galima visa demesy nukreipti i kanors gero ir realizuoti save is kitos puses, pvz kad ir darbe.


ir taip tampama žmonėm-robotais, darboholikais, kurie nesijaučia laimingi...

37

Re: Mirtis Del Meiles

Diana, 17 parašė:
Osvaldas, 19 parašė:

Aisq kada palieka o zmogui tikrai jautei kazkoki stipru rysi... tai savijauta buna... ech nebenoriu to patirti daugiau... ple ..
niu bet nebutina zudytis tada galima visa demesy nukreipti i kanors gero ir realizuoti save is kitos puses, pvz kad ir darbe.


ir taip tampama žmonėm-robotais, darboholikais, kurie nesijaučia laimingi...


bet as tokius zmones labiau suprantu, nei tuos,kurie eina ir visiems nervus eda, kad juos paliko ar dar kas nors.. kad jie neturi savo gyvenimo, juos paliko... ir vel asaru pakalnes.. man tokie zmones nepykit,bet apgailetini.. as ju nesuprantu...
>> gal ir as pasidarysiu kokia darboholike ar  kokia pasikelusia ****, kai mane mes labai man brangus zmogus.. bet as jau geriau tokia busiu, nei kitiems zmonems kartinsiu gyvenima savo verkslenimais ar eiciau zudytis << man mano gyvenimas per brangus, kad taip daryciau..

38

Re: Mirtis Del Meiles

baikit gal geriau nereikia juk galiama atrast del ko gyvent ... oj jei sutinki kita zmogu ir pasirodo jog jis  tavo gyvenimo meile.... tai pagalvok jei butai nusizudes ar ka, ir jo nebutai susitikes ....
geriau pakentet truputi ir viskas susitvarkys, o dazniausia tokias nesamones daro ir daugiau svaigsta iki 18m, jiems jei jau palieka tai gyvenimo pabaiga. manai kad vyresni zmones taip nesielgia, nors buna isimciu. gi is klaidu mokomasi . gyvenimas grazus koks jis bebutu tik pats turi truputi ji pakoreguoti ir pakreipti savo linkme o ne plaukti pasroviui wink
meile nuostabus dalykas - verta del jos pakenteti ir ja dziaugtis wink

39

Re: Mirtis Del Meiles

Nijolė, 20 parašė:
Diana, 17 parašė:
Osvaldas, 19 parašė:

Aisq kada palieka o zmogui tikrai jautei kazkoki stipru rysi... tai savijauta buna... ech nebenoriu to patirti daugiau... ple ..
niu bet nebutina zudytis tada galima visa demesy nukreipti i kanors gero ir realizuoti save is kitos puses, pvz kad ir darbe.


ir taip tampama žmonėm-robotais, darboholikais, kurie nesijaučia laimingi...


bet as tokius zmones labiau suprantu, nei tuos,kurie eina ir visiems nervus eda, kad juos paliko ar dar kas nors.. kad jie neturi savo gyvenimo, juos paliko... ir vel asaru pakalnes.. man tokie zmones nepykit,bet apgailetini.. as ju nesuprantu...
>> gal ir as pasidarysiu kokia darboholike ar  kokia pasikelusia ****, kai mane mes labai man brangus zmogus.. bet as jau geriau tokia busiu, nei kitiems zmonems kartinsiu gyvenima savo verkslenimais ar eiciau zudytis << man mano gyvenimas per brangus, kad taip daryciau..


nu jop, geriau jau būt darboholiku ir tikėtis, kad vieną dieną atsiras žmogutis, kuris nustums tą darbą į šoną smile aš irgi tikiuos, kad dėl ko jau ko, bet dėl meilės nepakelčiau rankos prieš save smile tik būna nelengva, kai bandai ieškot šviesos ruoželio tamsoj ir jį taaaaaaaaaaiiiip suku rasti... nors kas sakė, kad gyvenimas turi būti lengvas? :-)

40

Re: Mirtis Del Meiles

... buvo kilusi tokia mintis paauglysteje... bet mama greit perplove smegenis.... pasakiusi, kad ash durne gulesiu po zeme ir trunysiu.... o jis sau gyvens ir dziaugsis gyvenimu.... jei ne jis bus kitas.... ji teisi... pirmoji meile greitai praejo, mintis pasidaryti sau gala... taip pat.:-)