81

Re: Mirtis Del Meiles

na  manau  del  meiles  galima  viska  padaryti,netgi    nueiti  anapilin,na bet  pamastykim  ar  tikrai  verta,as  taip  pat  buvau  susidurusi  su  sia  problema,as  turejau  seima  ,bet   ji  man  isiro del  kitos   merginos    ,sita   zmogu    as  labai  mylejau    ,man  jis   buvo  viskas ir  vyras ir  sunaus   tevas,bet  jis  pasirinko  kita    jaunesne   ir  jos   dukra,as  taip  pat    zudziausi,man   viskas   buvo  dzin.atrode,kad  be  jo   man   gyvenimas  nebeturi    reiksmes.na  kas  is  to  ,jis  tik  pasijuoke,jis  dabar     vede  ja    ir  jis   sako  yra  laimingas

82

Re: Mirtis Del Meiles

tai vat mazai zmoniu kurie supranta ka reiski skausmas del zlugusios meiles ir pan bet ar tikrai tas stipriausias kuris gyvena toliau ir kencia ,kuris tveria visas gyvenimo patycias o nesusimastot gal stiprus tas kuris sugeba saves nekankinti ir man atrodo ne kiekvienas isdrystu pakelti pries save ranka gal ne del to kad esat stiprus o del to kad bijot ir esat silpti..... susimastykit retkarciais...

83

Re: Mirtis Del Meiles

manau kad įmanoma ir dar kaip dėl tos meilės numirti....

84

Re: Mirtis Del Meiles

Ne ir darkarta ,ne.Bus kita meile ir tuo pac stirpresne ir geresne:)

85

Re: Mirtis Del Meiles

Nebloga, 33 parašė:

as  taip  pat    zudziausi,man   viskas   buvo  dzin.atrode,kad  be  jo   man   gyvenimas  nebeturi    reiksmes.

kodel VISKAS buvo dzin? Juk sunu turi....? :V
Nejaugi ir jis tuo metu buvo dzin?

86

Re: Mirtis Del Meiles

Nebloga, 33 parašė:

na  manau  del  meiles  galima  viska  padaryti,netgi    nueiti  anapilin,na bet  pamastykim  ar  tikrai  verta,as  taip  pat  buvau  susidurusi  su  sia  problema,as  turejau  seima  ,bet   ji  man  isiro del  kitos   merginos    ,sita   zmogu    as  labai  mylejau    ,man  jis   buvo  viskas ir  vyras ir  sunaus   tevas,bet  jis  pasirinko  kita    jaunesne   ir  jos   dukra,as  taip  pat    zudziausi,man   viskas   buvo  dzin.atrode,kad  be  jo   man   gyvenimas  nebeturi    reiksmes.na  kas  is  to  ,jis  tik  pasijuoke,jis  dabar     vede  ja    ir  jis   sako  yra  laimingas

Šiaip tai idiotė tu ir egoistė. Ir iš tikrųjų nieko nemylėjai. Net savo sūnaus. Liūdna... ypač kai pasižiūri į nurodytus metus prie pavadinimo. 
Mylėti tai nereiškia prisirišus prie savo savo sijono laikyt ir kad reaguotų i komandą "prie kojos"... Šalia esantis žmogus yra ne tam, kad patvirtintų tavo vertę ir reikšmingumą. Ir jeigu tau "užplaukia" ant smegenų ambicijos ir nuosavas sūnus patampa "dzin" - tai ką jau čia bekomentuot... NE MEILĖ TAI. ISTERIŠKAS EGOIZMAS IR SAVININKIŠKUMO JAUSMAS. O žudytis tam, kad galbūt atkreiptum į save dėmesį ir JIS sugrįžtų "į vietą" - daugiau nei kvaila ir neatsakinga. Nes būtent dėl to ir žudeisi - "JIS TIK PASIJUOKĖ"... o ką jis turėjo padaryti? Apsipilt ašarom pult ant kelių ir sugrįžt pas tave, ar atvykt į tavo laidotuves su glebiu chrizantemų?  Griebtis moralinio šantažo verčiant žmogų elgtis taip, kaip tau patogiau - NEGALIMA.

87

Re: Mirtis Del Meiles

Juste, 16 parašė:

Ar imanoma mirti is meiles, kad pvz...Tave paliko? Rasykite nuomones

..nieko negali buiti kvailesnio, kaip sis poelgis....:::734

88

Re: Mirtis Del Meiles

ha ha ha tai butu mirtis ne del meiles bet del svajones del nuvilto ar kvailo ysitikinimo kas yra meile.

Zmones zudosi ne del meiles, bet del savo nuviltu ambiciju smile del meiles zmones gyvena ir ja dziaugiasi ,  ytariu iskreipta supratima kas yra meile ....  arba nezinau, bet tikiu ir taip stiprei, kad net galiu numirti .... kazkuam primena talibano islamo fanatikus smile

89

Re: Mirtis Del Meiles

Juste, 16 parašė:

Ar imanoma mirti is meiles, kad pvz...Tave paliko? Rasykite nuomones

jo 16 metu tai meile ir del jos mirti jau reikia !!!

90

Re: Mirtis Del Meiles

Viktoras, 23 parašė:
Juste, 16 parašė:

Ar imanoma mirti is meiles, kad pvz...Tave paliko? Rasykite nuomones

jo 16 metu tai meile ir del jos mirti jau reikia !!!

na kai 16 metų irgi gali būti meilė... tik mirti dėl jos nereikia... nei 16-os, nei 36-ių.... :::003

91

Re: Mirtis Del Meiles

Ziauroka sakyciau ;]

92

Re: Mirtis Del Meiles

nebutinai ziurint kokio galingumo cheminiai procesai galvoje ivyksta..

93

Re: Mirtis Del Meiles

zudimasis del meiles ,kad paliko?nu cia santazavimas smugis is kaires kojos i desinia kiausi

94

Re: Mirtis Del Meiles

Fiodoras, 27 parašė:

zudimasis del meiles ,kad paliko?nu cia santazavimas smugis is kaires kojos i desinia kiausi

satanistinis poelgis :::346?