61

Re: Kaip sveikintis su DAMOMIS ??

Ieva parašė:
Best In The World parašė:
Ieva parašė:

Kaip su DAMOMIS: Pagarbiai linktelt galvą ir pasakyti: laba diena, ponia X. Jeigu DAMA tiesia ranką pasisveikinimui, tai paimt ranką ir pabučiuot, arba imituot bučinį. Jeigu ji rankos neduoda, tai ir likti stovėti nuleidus rankas.

"Damu" nebera ir niekas nebuciuoja jom ranku, pacios gali pasibuciuot, lygiu teisiu norejo labai tegu buciuoja sau dabar big_smile

Lygios teisės neturi nieko bendro su etiketu tam tikruose sluoksniuose...Kita vertus, net ir paprasti žmonės bučiuoja ranką moteriai norėdami išreikšti jai pagarbą ir meilę : kaip draugei, žmonai, motinai. Taip darydavo visi vyrai mano giminėje.

Tai tegu moterys man ranka buciuoja big_smile

62

Re: Kaip sveikintis su DAMOMIS ??

Kai būsi šventasis tėvelis tada bučiuos big_smile

63

Re: Kaip sveikintis su DAMOMIS ??

Laimutė parašė:

Kai būsi šventasis tėvelis tada bučiuos big_smile

Arba pagimdys kūdikį.

64

Re: Kaip sveikintis su DAMOMIS ??

Atsimenu, kai buvau bisky vyresne nei paaugle, kazkokiam gimines baliuje, kazkas man pabuciavo ranka... fuj... slapia burna, kazkokiu cesnaku prikramtes diedas ir uzgeres alumi... fuj... smile buvo nemalonu... as pvz nenoriu, kad mazai pazistami zmones man rankas biciuotu, ar kazka kita smile nenoriu, kad ant kaklo kartusi ar skruostus apseiletu smile
Kaip sveikintis? Nu jei neuztenka "Laba diena", tai tos kur rankas visiems po nosim skuba kist - tokios ten ir damos smile

65

Re: Kaip sveikintis su DAMOMIS ??

Man tai iskarto gali kojas buciuoti ;D tik pamato ir i kojas lenkiasi, geriau negu i zandus pradeda pakseti italiuksiai, prancuzai ir rusai.

66

Re: Kaip sveikintis su DAMOMIS ??

Anksčiau Lietuvoje tai į lūpas reikdavo gimines bučiuoti. Ypač nemėgau, kai visi suvažiuodavo ir kiekvienas seilėdavo. Dažniausiai pasislėpdavau , jei spėdavau big_smile

67

Re: Kaip sveikintis su DAMOMIS ??

Ne ne ne,

Lygios teises, viskas.

Moterys susimoka uz save pasimatyme arba sumoka uz vyra ir tada kita karta vyras sumokes uz ja.
Duris prasom atidarinet ir vyram.
Rankas buciuot irgi galit vyram.

Jei lygiai tai lygiai. Gi feminizmas uz lyciu lygybe.

68 (redagavo Laimutė 2022-08-24 17:12)

Re: Kaip sveikintis su DAMOMIS ??

Aš atidarau vyrui duris jei labai apsikrovęs mano paketais po shopping turo smile

69

Re: Kaip sveikintis su DAMOMIS ??

Laimutė parašė:

Aš atidarau vyrui duris jei labai apsikrovęs mano paketais po shopping turo smile

Kiek ten kraujuot reikia kad paketu pilnos rankos big_smile

70

Re: Kaip sveikintis su DAMOMIS ??

Best In The World parašė:
Laimutė parašė:

Aš atidarau vyrui duris jei labai apsikrovęs mano paketais po shopping turo smile

Kiek ten kraujuot reikia kad paketu pilnos rankos big_smile

... koks tu, vistiktai, dar mažvaikis smile

71

Re: Kaip sveikintis su DAMOMIS ??

Laimutė parašė:
Best In The World parašė:
Laimutė parašė:

Aš atidarau vyrui duris jei labai apsikrovęs mano paketais po shopping turo smile

Kiek ten kraujuot reikia kad paketu pilnos rankos big_smile

... koks tu, vistiktai, dar mažvaikis smile

bet kaip gerai apie save mislauja ;D

72

Re: Kaip sveikintis su DAMOMIS ??

Reikia prieiti, galantiškai linktelėti, laisvesne ranka nubrėžti lėtėjantį puslankį prieš save, siekiant parodyti džentelmeniškumo užuomazgas ir aristokratišką išprusimą, ir pasakyti: "nu, zdarova, soske. Kon tu..? Varysi kebabų? Ar pati, ar bagažinėje..?"

73

Re: Kaip sveikintis su DAMOMIS ??

Armaforza parašė:

Reikia prieiti, galantiškai linktelėti, laisvesne ranka nubrėžti lėtėjantį puslankį prieš save, siekiant parodyti džentelmeniškumo užuomazgas ir aristokratišką išprusimą, ir pasakyti: "nu, zdarova, soske. Kon tu..? Varysi kebabų? Ar pati, ar bagažinėje..?"

:::044

74

Re: Kaip sveikintis su DAMOMIS ??

Laimutė parašė:
Best In The World parašė:
Laimutė parašė:

Aš atidarau vyrui duris jei labai apsikrovęs mano paketais po shopping turo smile

Kiek ten kraujuot reikia kad paketu pilnos rankos big_smile

... koks tu, vistiktai, dar mažvaikis smile

Visas i tave wink

75

Re: Kaip sveikintis su DAMOMIS ??

asmenybe parašė:

yra tokia situacija kai vyksta pokylis, renginys ar prastmaniu damu ir dedziu sou ar kazkas pan.
Tas atvejis kai susirenka kostiumuoti dedziai ir prastmatnios tetos.
Iskilo klausimas kaip sveikintis su sitomis tetomis kad nebutu kaip izeidimas.
Su dedziais viskas aisku - paspaudi letena ir spakainas.
Bet va kaip su sitom tetom sveikintis:
-paspausti letena irgi (na jos juk ne vyrai)
-apsikabinti (ar neperdaug ?)
-apsikabinti ir duoti klecka i zanda (bus perdaug, supavydes dedziai kad ju zmonas buciuot noriu, teta nustums nenores klecko)

Atsiprasau iskart. Tingiu etiketo kodeksa skaityti (bet turbut teks)
Visada buvau ir esu kiemo chuliganas ir tikrai nezinau kaip elgtis.
Dekingas buciau uz patarimus

76

Re: Kaip sveikintis su DAMOMIS ??

Su tetom kaip sveikintis?

Sakai "laba diena, jusu atrodote butent tokio amziaus kokio ir esate"

77 (redagavo Artūras 2022-11-17 18:17)

Re: Kaip sveikintis su DAMOMIS ??

Normaliom merginom, - pakanka paprasto "LABAS"
Su pirma žinute nieko čia mandro neparašysi,o ir šiaip mandagu yra su žmogumi pasisveikinti.

Jei, LABAS, LABAS VAKARAS ir t.t. neužtenka, tai neverta ir švaistyti laiko su tokia,.. Nes jai ir gyvenime matyt visko trūksta - turiu omenyje pasikėlusi ir kvaila.

Tas pats galioje ir Baxuriukams smile

PASTABA:
Papildymuku karalaitė grįžo į mūsų karalystė. Su nauja foto. Spėkit kas tokia? smile

78

Re: Kaip sveikintis su DAMOMIS ??

Geriau nesisveikinti ir praeiti pro šalį