241

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Jei jūs čia ieškote vyrų, o ne kažką kitą veikiate. smile

242

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Enzi parašė:

Laimute, suvalgyk. smile

aha..Hotdog wink juokauju , zinoma. gera man juokauti, kai turiu viska ko reikia. smile

243 (redagavo Das H 2018-07-01 14:49)

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Tuo galime ir pasidžiaugti. smile Tu rašei, kad turi lenkų ir prancūzų? smile

244

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Das H parašė:

Tuo galime ir pasidžiaugti. smile Tu rašei, kad turi lenkų ir prancūzų? smile

atrodo, kad dar ir neandertalieciu turiu

245

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Baik bajerius, ir rašyk, kaip yra. smile

246

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Das H parašė:

Baik bajerius, ir rašyk, kaip yra. smile

o cia jokie ne bajeriai. negi manai, kad neandertalieciai ziurejo homosapietems i akytes pasigave kur miske, nuklydusias nuo savo olos?

247

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Bet tu supranti, kad mes 'kalbame' ne apie tai? smile Man reikia atsakymo apie tavo tautybes, kurios dauginasi nuo kiaulienos, ir yra vokiečių kaimynai. smile Galvoju, gal reiktų tave paimti. smile

248

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Das H parašė:

Bet tu supranti, kad mes 'kalbame' ne apie tai? smile Man reikia atsakymo apie tavo tautybes, kurios dauginasi nuo kiaulienos, ir yra vokiečių kaimynai. smile Galvoju, gal reiktų tave paimti. smile

niu Tu vel kazka ne ta suvalgei...tai gal as galeciau tave paimti...galeciau paimti  Tave ir isisunyti, bet jau turiu viena sunu...ir anukus du big_smile

249 (redagavo Das H 2018-07-01 16:53)

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Seksui tiktum. smile Esi graži moteris, o užkariauti lenkes ar prancūzes, kaip žinai - vokiečiams vienas lengvas malonumas. smile Jei jiems to reikia. smile Tai reiškia, kad aš užvalgiau kaip tik to. smile

250

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Das H parašė:

Seksui tiktum. smile Esi graži moteris, o užkariauti lenkes ar prancūzes, kaip žinai - vokiečiams vienas lengvas malonumas. smile Jei jiems to reikia. smile Tai reiškia, kad aš užvalgiau kaip tik to. smile

ka valgei?

251

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Laimute parašė:
NRB parašė:

Tai yra įdomioji dalis. Kai tokiais atvejais vyrai nutraukia bendravimą, kokia to tikroji priežastis.

Išgąsdinti gali, jei jam tiek nereikia mylėtis. Arba.

O ką jis sakė? Ar sakė, kad jam per daug sekso ar kitą priežastį ar tiesiog dingo?

jis puikus zmogus, tik as gal per daug svelnumo tikejausi. bet ...antra vertus...kai bendrauji intensyviai virtualiai, atsiranda atitinkamas emocionalus rysys...todel as tikejausi, kad realybeje bus dar intensyviau. kada lauki susitikimo gerus du menesius, skrendi pas zmogu tik savaitei...tai ir tikiesi kazko grandiozisko. nesutapo musu lukesciai ir tiek. gaila, bet nieko nebepakeisi.

Va čia ir yra geras pavyzdys, kad per ilgas bendavimas virtualiai iškrepia žmonių lūkesčius, kas pasekoje, abu žmones patiria moraline traumą kai susitinka realiai. Todėl mažiau plepalu čia ir daugiau realaus veiksmo realybėje. Aš pats gal paskutinę savaite čia būsiu. Meginsiu kur kas rimtesnę pažinčių portala.

252

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Spėk, Laimute. smile

253

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Laimute parašė:
Das H parašė:

Seksui tiktum. smile Esi graži moteris, o užkariauti lenkes ar prancūzes, kaip žinai - vokiečiams vienas lengvas malonumas. smile Jei jiems to reikia. smile Tai reiškia, kad aš užvalgiau kaip tik to. smile

ka valgei?

Turbūt Bratwurst...:::008

254 (redagavo Das H 2018-07-01 20:10)

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Paslaptie, jei dirbi Vokietijoje - gal žinai, ar vokiečiai geriau sutaria su austrais, ar šveicarais?

255

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Bratwurst gali būti ir ne iš kiaulienos. smile

256

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Das H parašė:

Paslaptie, jei gyveni Vokietijoje - gal žinai, ar vokiečiai geriau sutaria su austrais, ar šveicarais?

Ne gyvenu, o dirbu. Šveicarijoje yra 3 valstybn. kalbos : prancūzų, vokiečių, italų. Be abejo kasdienybėje, bent jau vokiečiai, kalba šveicarišku vokiečių dialektu.
Tiek Austrija, Vokietija ar Šveicarija nėra vienalytės valstybės, todėl papročiai, kultūra, mentalitetas šiek tiek kitoks regionuose. Bavarai artimesni pasienio austrams, negu tarkim šr.Vokietijos regionų, t.vad.žemių, vokiečiams. Dar yra pfalciečiai, švabai, badeniečiai, kiolniečiai ir be galo daug kitų, šimtais.Jie kalba savo tarmėmis ir tik oficialioje aplinkoje ar per medijas literatūrine vokiečių klb.
Vokiečiai mėgsta šaipytis iš austrų, austrai iš jų. Iš šveicarų šaiposi abeji, anekdotai ir pnš. Pagal pragyvenimo lygį vokiečiai lygiuojasi į Bavariją su Miunchenu, o pastarieji į šveicarus. Vien.žo. - patenkintų irgi mažai kaip ir pas mus. Kaip danguj, taip ir ant žemės. Amen...:::008
Kita vertus viskas priklauso nuo asmenybės, ar ji moka sutarti ar ne, nepriklausomai nuo tautybės ar valstybės.

257

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Kol dirbi - gyveni. smile Ačiū. smile

258

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

ketvirtadalis jau kalba turkiskai

259

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Reikia valymo.

260

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Das H parašė:

Reikia valymo.

:::506:::502:::509:::530:::318