21

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

manau tai simboliai o ne miestai su nealtais realiais  gyventojais,simboliai visa biblija aktualus ir siandien.kaip koks moralinis kodeksas.

22

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Taip tai neisenkancios isminties knygos, kaip Vedos, Kabala ir pns.Jos padejo islikti tautoms, zmonijai. Aisku primityvus, musu akimis , dziungliu gyventojai turi savo isminti...

23

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

https://www.youtube.com/watch?v=dSwyJ0aaM4k

24

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Man situ formuliu nevercia...

25

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Man tai atrodo daugelis panu cia esu tam kad pasitikrintu savo verte. Ir sulaukusios is daug buku patinu laisku, pacios budavos tuscios save isivaizduoja esa pacios paciausios.

26

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Argi gaila, kad zmogus pasijaucia pats paciausias. Ypac jauniems reikia to pasitikrinimo, pasitikejimo. Ir vaikinams ir merginoms, nors jie visi nuostabus ir sviecia savo jaunystes groziu, bet to nesupranta arba nevertina...:::008

27

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

jokingiausia, kad pacios paciausios issigando klausimo smile

28

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Cia, forume, jaunimo nedaug. Daugiau bendrauja Pokalbiu kambaryje arba Karstom zinutem...

29

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Marina ll parašė:

Cia, forume, jaunimo nedaug. Daugiau bendrauja Pokalbiu kambaryje arba Karstom zinutem...

Karstoji linija - blevizgu sou

30

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Visokiu yra visokiu reikia...

31

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Marina, sutinku, tik su pirma Jūsų teiginio puse, "visokių yra", bet labai smarkiai abejoju, ar jau tikrai taip reikia tų visokių ;DD

32

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Isivaizduokit, kad jus esat visokis kitokis, tai ka tada daryti...Negi gyvas i zeme lysi...Todel,  te kraujas liejasi laisvai !!! :::008

33

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

aš kitoks? galbūt smile visoks? tikrai ne ;DD

34 (redagavo Marina ll 2017-03-31 20:07)

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

As tik pasiuliau pabandyt isijaust i kita, kai sakytume, cia taves tokio mums nereikia...Tikrai ne jums taikau...Tegul gyvena...:::008

35

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Manau, kai žmogui ateina suvokimas, kad jis kitoks, ne toks kaip visi, tai turi ateiti ir suvokimas, kad už tai jam bus ir sunkiau, negu visiems kitiems smile

36

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Visiskai teisingai...Tuomet, jeigu jis drasus, turi stora skura, atsilaikys. Bet tai skura, atsiprasau uz svetimybe, reikia laiko ir patirties...

37

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

tai jau tikrai smile

38

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Marina ll parašė:

Visiskai teisingai...Tuomet, jeigu jis drasus, turi stora skura, atsilaikys. Bet tai skura, atsiprasau uz svetimybe, reikia laiko ir patirties...

patirtis - tai padarytu klaidu visuma smile

39

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

...o is klaidu mokomes...:::008

40

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

protingi žmonės mokosi iš savo klaidų, dar protingesni - iš svetimų ;DD