101

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Įdomiausia, kad lūkesčius susikuriam patys :-)
Ir kaip sako išmintingasis Enzi - susitikti būtina kuo greičiau. Jei neišeina - Skaipas pakankamai perteikia kitą žmogų. Nors tai neprilygsta realiam pasivaikščiojimui drauge, bet vis geriau negu bebalsės raidės ekrane :-)

102 (edited by Enzi 2018-06-30 22:23)

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Pala, pala - juk meluoti yra nors ir tavo kaip moters darbas, bet negaliu to leisti. Aš rašiau, kad vieniems reikia kuo greičiau, o kitiems - ne. smile

103

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Enzi wrote:

Pala, pala - juk meluoti yra nors ir tavo kaip moters darbas, bet negaliu to leisti. Aš rašiau, kad vieniems reikia kuo greičiau, o kitiems - ne. smile

na, tavo žinutę buvau supratusi būtent taip, kad tik realus susitikimas padeda bent kiek realiau pamatyti kitą žmogų. todėl vietoj iliuzijų reikia kuo greičiau susitikti smile atsiprašau, kad taip apsimelavau smile kiekvienas juk perskaito tai, ką nori perskaityti smile

AHLT parašė:

    Normalūs žmonės yra susitikę. 'Bendraujant' per kompiuterį ar kitą daiktą - elgiamasi nenormaliai, nes žmonių kartu nėra, todėl reakcijos - neteisingos. Į mintis, žodžius, paveiksliukus, judančius vaizdus, balsus. Normaliame bendravime, esant kartu - reaguojama į visą žmogų, todėl elgiamasi kitaip.

    Pavyzdžiui, bendraujant - esant kartu, beveik nesipykstam ar nesipykstam su tomis moterimis, kuriomis pykstamės žinutėmis ir pokalbiais telefonu.

104 (edited by Enzi 2018-06-30 23:00)

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Juk po to rašiau, kad susitikti kuo greičiau tinka ne visiems. smile Bet taip - reikia pabūti su žmogum, kad būtų aišku ar jis tinka. Kas gali nustatyti per skaipą - tai puiku. smile

105

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Man buvo atvejis, kai žmogus buvo sudėjęs seniau darytas nuotraukas, o per skype buvo kaip pelų maišas...Bendravo neišjungęs tv. Buvo lb.prorusiškas rusų kilmės Putino gerbėjas. Mandagiai parašiau, kad kitas...:::008

106 (edited by Anna 2018-06-30 23:14)

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

hmmm... Paslaptėle, maniau, kad esate itin tolerantiška, ir net neįtariau, kad esate labai... antirusiška smile

107

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Na, jei ji neturi rusų tautybės - kam jai vyras su ja. smile O kas turi vienokį ar kitokį kiekį - tiems tinka. smile

108

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

o jei ne paslaptis, Enzi, kokios tavo tautybės?

109 (edited by Enzi 2018-06-30 23:25)

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Bandai įlysti į skaipą? smile Aš tavęs paklausiu, nes man patinka liūtės protas: kokios mano tautybės, iš to, ką žinai apie mane, pagal tai, kokias nuotraukas, dainas su nuotraukomis ir mintis apie tai esu rašęs bei kokiais vardais pasivadinu? smile

110

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Einu miegoti, tai perskaitysiu ryte. smile Labanakt. smile

111 (edited by Paslaptis 2018-06-30 23:51)

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Anna wrote:

hmmm... Paslaptėle, maniau, kad esate itin tolerantiška, ir net neįtariau, kad esate labai... antirusiška smile

Aš tolerantiška, bet negaliu bendrauti su žmonėmis, kurie dievina tokius kaip Putinas, Stalinas, Hitleris, Musolinis, Trumpas ir pnš. Apskritai nemėgstu stabukų ir jų garbintojų, bet tegyvena ir būna laimingi, tik be manęs...:::008
Prorusiškais laikau rusų nacionalistus ir nemėgstu kaip ir visų nacionalistų.

112

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Enzi wrote:

Bandai įlysti į skaipą? smile Aš tavęs paklausiu, nes man patinka liūtės protas: kokios mano tautybės, iš to, ką žinai apie mane, pagal tai, kokias nuotraukas, dainas su nuotraukomis ir mintis apie tai esu rašęs bei kokiais vardais pasivadinu? smile

pasižymiu dviem bruožais: bloga atmintimi ir nenoru galvoti smile tad toliau iš tiesų meluosiu ir kursiu:
be abejo, kad turėtų būti žydiškos tautybės. labai daug. kažkodėl atrodo, kad ir tu esi prieš rusus, bet negi nėra slavų?.. tarkim, ukrainiečių smile turėtų būti ir vokiško ko nors ar skandinaviško... pasakyčiau, kad čigono lašas, bet kad nuotraukos nevisai tokios,,, na, kas gi galėtų dar taip be klaidų rašyti lietuviškai ir sklandžiai dėstyti mintis? ach, tegul bus persas ar asiras, kaip Džuna smile spėti, kad totorius, būtų visai neįdomu, nes labai istoriškai logiška
labanakt, Nenuorama smile

113 (edited by Enzi 2018-07-01 08:23)

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Šie bruožai leidžia džiaugtis gyvenimu, bet ir vėl suklysti. smile

Iš tikrųjų dar nesu tikras, kokios yra visos mano tautybės, bet tai išsiaiškinti vis dar įdomiausia, iš visos savi ir kitų analizės. smile

Todėl parašysiu, kokios, manau, yra mano tautybės: vokiečių, rusų, žydų ir čigonų. smile

Tęsiant patikrinimą, kuris pagrįstas elgesio analize, kurios pagrindas - tautybių paieška per jų vaisingumo maistą, bus gautas teisingas rezultatas. smile

114

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Enzi wrote:

Šie bruožai leidžia džiaugtis gyvenimu, bet ir vėl suklysti. smile

Iš tikrųjų dar nesu tikras, kokios yra visos mano tautybės, bet tai išsiaiškinti vis dar įdomiausia, iš visos savi ir kitų analizės. smile

Todėl parašysiu, kokios, manau, yra mano tautybės: vokiečių, rusų, žydų ir čigonų. smile

Tęsiant patikrinimą, kuris pagrįstas elgesio analize, kurios pagrindas - tautybių paieška per jų vaisingumo maistą, bus gautas teisingas rezultatas. smile

matai, kaip gerai negalvoti - paminėjau visas tautybes ir dar naujų pasiūliau :-)
mestum valgyti riebią kiaulieną, dar gražiau būtų :-)
o dėl žydų, tai įdomu koknjrečiau - judėjas ar ne.

115 (edited by Enzi 2018-07-01 09:02)

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Negerai mesti tą maistą, kurio reikia vienai ar kitai tautybei. Kiek jos yra - tiek jo ir reikia. Galima prisiversti, bet tai būtų žalos sau darymas. smile O kuo skiriasi judėjai nuo žydų? Pagal mano analizę, žydų paveldėjau iš tėčio. Galvojau ar ir iš mamos, bet pagal elgesio analizę ir tai, kad ji sako, jog jai žydai nepatinka (tėtis to niekada nesako, jis tarsi slepia, tylėdamas apie tai, ir būdamas dvidešimtmetis - klasydavosi Barbros Streisand). Tai paaiškintų, kad vienas su, kitas - be. O kodėl turėčiau mesti riebią kiaulieną? smile

116 (edited by Enzi 2018-07-01 09:07)

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Pavyzdžiui, graži (po suvirškintos vištienos gaminio - atkreipiant dėmesį į tai, kuriai tautybei smile) Marina Maximilian (su žydų), tik nepatinka, kad ji apsirengusi lagerio stiliaus viršutinę dalį. smile

https://images1.ynet.co.il/xnet//PicServer2/pic/062013/376209/8_600.jpg

117

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

žydai - protingiausia tauta pasaulyje. tiek metų jų genofonde nėra kaiulienos... kiauliena skatina ką - mėgautis purvu, juk ne be reikalo yra posakis "išmano kaip kiaulė apie debesis'. ar žinai, kad anatomiškai kiaulė iš tiesų negali pažvelgti aukštyn? o tavo mylima paukštiena kaip tik tave skatina pažvelgti į viską iš lengvo paukščio skrydžio (ramiai, višta visgi iš paukščių giminės smile ).
gali būti, kad kiaulieną tave valgyti skatina ka snors, kas visai nenori, kad tu atrastumei dar kelias savo slaptąsias tautybes, kurios iš tiesų lemia tavo pasąmonę.
gerai, kad visgi rusų, o ne ukrainiečių tautybė smile

118

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Kęstas wrote:

Laimute, susitikti geriausia be lūkesčių.

be abejo.

119 (edited by Enzi 2018-07-01 09:20)

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Kodėl jie - protingiausia tauta pasaulyje? smile Įrodyk. Taip - žydų genofonde kiaulienos nėra, todėl ir rašau, kad jos reikia kitai ar kitoms mano tautybėms. Tu teisingai rašai. Esant priešiškoms tautybėms viename žmoguje, vienos jų stengiasi 'žlugdyti' kitas. Todėl stengiuosi nustatyti, kuri mano tautybė yra geriausia, kad galėčiau rinktis valgyti kaip pagrindą jos maistą ir gyventi pagal ją. smile

Ar žydai protingesni, stipresni už šveicarus?

120

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Ir kurioms gi tavo tautybėms reikia riebios kiaulienos? smile nebent vokiečiams... tik jau ne rusams ir juo labiau ne čigonams smile o ir vokiečių tautybei, tai kuriai jų daliai? tikrai ne tai, kuri save laikė arijais smile