121 (redagavo Enzi 2018-07-01 09:24)

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Na, taip - nebent tai vokiečių rūšiai. Ne, arijais save laikę buvo pakankamai kvaili. Labai kvaili elgesio karuose ir tariamų arijų kokybės platinimo prasme, nesuprasdami, kad yra tautos, kurios už juos daug stipresnės. smile Todėl man labiausiai patinka šveicarai. Iš kiaulių. smile

122

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Paslaptis parašė:

Skirta Laimutei, bet sureaguosiu...Kažkodėl be lūkesčių neišeina ir tada - nusivylimas...Vis lipam ant to paties grėblio. Gal reikia kokių pamokų ar treniruočių...:::008

kuo didesnis patirties fondas, tuo idomiau smile

123 (redagavo Enzi 2018-07-01 09:33)

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Tarkim, aš turiu kažkokią vokiečių rūšį, bet ne arijų sapnuotojų, ir žydų. Kuri geresnė?

124 (redagavo Laimute 2018-07-01 09:33)

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

valgau tai, ko reikalauja organizmas. ko reikalauja - to ir norisi. pagal jusu teorijas kalbant, tautybes pacios zino ko reikalauti. svarbu tam labai nesipriesinti ir negadinti savoms tautybems nervu big_smile

125

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Enzi parašė:

Tarkim, aš turėčiau šveicarų ir žydų. Kuri geresnė?

idealus misinukas

126

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Karštuose sausuose kraštuose lb.daug žiurkių ir pelių. Kadangi kiaulės - visaėdės, tai jos ėda ir šiuos gyvūnus. Jie platina ligą - bruceliozę, todėl žmonės tai perpratę, nustojo valgyt kiaulieną. Tačiau pavirus mėsą apie 4val.sukėlėjo nelieka. Mūsų žmonės atpažindavo sukėlėją patikrinę kiaulių kepenis, blužnį.

127

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Enzi,
jau ir taip pernelyg ilgai bandau garsiai svetimoje bažnyčioje klausinėti jos taisyklių ir išsakinėti savo nuomonę bei abejones:)
tad apie stiprumą savo nuomonės neišsakinėsiu. nebent tu pasakyk, kas stipriau - akmuo ar vanduo? smile

128

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Laimute parašė:

valgau tai, ko reikalauja organizmas. ko reikalauja - to ir norisi. pagal jusu teorijas kalbant, tautybes pacios zino ko reikalauti. svarbu tam labai nesipriesinti ir negadinti savoms tautybems nervu big_smile

Na, taip. smile Bet aš noriu tai valgyti ir dienos metu arba pagrindinio gyvenimo laiko metu maitinti savo stipriausią tautybę ir gyventi pagal jos intelektą ir galimybes, o vakare galiu pamaitinti visas kitas. Tokia logika šia prasme. smile

129

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

P.S.Panaudojant mikroskopą šis sukėlėjas puikiai nustatomas. Todėl reikia valgyti tik patikrintą mėsą.

130

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Anna, man reikia žinoti, todėl tai nėra per daug. smile Palyginimas - puikus. smile Aš dar nesu tikras. kažkodėl mano smegenys, kai pagalvoju apie, tarkime, vaikų turėjimą su žydų tautybės turinčia moterimi, nesako, kad geriau turėti su rusų ar čigonų ar dar kuo, bet jos iškart signalizuoja SUSTOK, PAGALVOK, turi kitą tautybę. Ar tai nereiškia, kad ji svarbesnė. Aš matau žydes aplink save ir man jos patinka, bet jos man yra kaip rusės ar čigonės - artimos, tiktų, bet joms trūksta tos kitos tautybės, kad ir kokia ji būtų. smile

131

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Aš galiu bendrauti su visomis tomis tautomis, ypač lengvai per jų vaisingumo maistą, bet mano smegenys sako, kad tų trijų - neužtenka. Kokia ketvirta? smile

132

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Iš vaikystės knygelės pamenu, kad Šveicarijos kalnuose geriamas ožkų pienas. Įsivaizduojate, koks tai sveikatos, jaunystės or grožio eliksyras? Ožkos pienas ir taip yra stebuklas, o jei dar ožka minta kalnų žole ir geria kalnų upelio vandenį? smile
Taip kad, Enzi, kol tu dar nesuvalgei kiaulienos pietų ir netapai agresyviu, siūlau pabandyti save atrasti kaip kalnų šveicarą smile Gal tu esi Hesės reinkarnacija? Daug metų tai buvo mano mylimiausias rašytojas...

Paslaptėle, Paslaptėle, jūsų žinios kartais pribloškia ir netgi nubloškia smile

Laimut, o jei rimtai - kuo daugiausiai maitinatės ten, ne Lietuvoje?

133

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Mano pasąmonė sako štai ką:

https://www.novinite.com/media/images/2007-08/83807.jpg

134

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Kol visi malėsi pasaulinių karų mėsmalėje - akmuo stovėjo tvirtai ir nenugalimai.

135

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Anna parašė:

Enzi,
jau ir taip pernelyg ilgai bandau garsiai svetimoje bažnyčioje klausinėti jos taisyklių ir išsakinėti savo nuomonę bei abejones:)
tad apie stiprumą savo nuomonės neišsakinėsiu. nebent tu pasakyk, kas stipriau - akmuo ar vanduo? smile

lasas po laso ir akmeni prataso

136 (redagavo Enzi 2018-07-01 09:45)

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Aišku, žiūrint realiai, tikimybė yra labai maža, bet kažkas turi būti. Kažkokia tautybė, kuriai neužtenka žydų, rusų, čigonų ir panašiai. smile O tai reiškia, kad ji turi būti stipresnė už jas. smile

137

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Man irgi lb.patinka H.Hesse. Dar ir dabar ant stalo visa krūva...:::008

138

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Na bet kodėl man neužtenka žydų tautybę turinčių moterų? smile Kodėl man reikia dar kažko, ką mano smegenys laiko svarbesne tautybe, ir kokia ji tada turėtų būti? smile

139 (redagavo Laimute 2018-07-01 09:54)

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Anna parašė:

Iš vaikystės knygelės pamenu, kad Šveicarijos kalnuose geriamas ožkų pienas. Įsivaizduojate, koks tai sveikatos, jaunystės or grožio eliksyras? Ožkos pienas ir taip yra stebuklas, o jei dar ožka minta kalnų žole ir geria kalnų upelio vandenį? smile
Taip kad, Enzi, kol tu dar nesuvalgei kiaulienos pietų ir netapai agresyviu, siūlau pabandyti save atrasti kaip kalnų šveicarą smile Gal tu esi Hesės reinkarnacija? Daug metų tai buvo mano mylimiausias rašytojas...

Paslaptėle, Paslaptėle, jūsų žinios kartais pribloškia ir netgi nubloškia smile

Laimut, o jei rimtai - kuo daugiausiai maitinatės ten, ne Lietuvoje?

paukstiena  , zuvimi, riesutais... mesos retai lb. pastaruoju metu ir paukstienos sumazejo, nes perkant mesa pagauna kazkokia paranoja ir pries akis isnyra brutalus vaizdai su negyvais , nekaltais zvereliais...praeina apetitas bet kokiam gyvuliniam maistui. kiausinius, pieno produktus valgau be sazines grauzimo.

140

Re: Panos, kokiam velniui jus cia esate?

Enzi parašė:

Na bet kodėl man neužtenka žydų tautybę turinčių moterų? smile Kodėl man reikia dar kažko, ką mano smegenys laiko svarbesne tautybe, ir kokia ji tada turėtų būti? smile

Svarbiausia, kad smegenys turėtų darbo. Mąstykit, jaunuoli. Gal japonų ? ..:::008