41

Re: Gėlių pristatymas Vilniuje

gal Marina yra ... jūrų liūtė? dar net ne balandis, o ji jau nuoga į jūrą smile)) neslėpsiu, net ir man būtų gražu pažiūrėti smile
Marina atrodytų daugmaž taip:

https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRLtNYBdHuZJmB0Zi9SKBUanRVfmVVuCqhah3czwKA-9iuL2WESLQ

42

Re: Gėlių pristatymas Vilniuje

Jus labai miela, Anna. Visai noreciau taip atrodyti. Deja, as alergiska katems, nors nesu joms abejinga, bet turiu saugotis...:::008:::b19:::b19:::a45

43

Re: Gėlių pristatymas Vilniuje

Zinau, bet aciu uz palaikyma ...:::008

44

Re: Gėlių pristatymas Vilniuje

uz pora savaiciu reikia vazonioniu geliu kapinems. turite?

45

Re: Gėlių pristatymas Vilniuje

fantazuotojai....
akivaizdu - niekad nesimaudėte ne tik kad jūroje, bet ir ežere kovo mėnesį smile

46

Re: Gėlių pristatymas Vilniuje

As cia apie vasara, Anuska. Mane niekas nesuviliotu lipti i salta vandeni...Kai rodo per tv tuos ruonius, tai jau beziurint pradeda gerkle skaudeti...

47 (redagavo Anna 2017-03-31 18:21)

Re: Gėlių pristatymas Vilniuje

vasara... vasara jau greit smile gaila, kad šilta švari jūra toli...

patikėkit, Marina, lipant į šaltą ar net ledinį vandenį gerklės TIKRAI neskauda smile ir po to neskauda smile

48

Re: Gėlių pristatymas Vilniuje

Tai jus tikriasiai bandet, o gal esat ruone ?

49

Re: Gėlių pristatymas Vilniuje

Jus, EvilS  jos vadybininkas, kaip suprantu...:::008

50

Re: Gėlių pristatymas Vilniuje

Cia buvo mano eilinis juokelis...
Puikiai reklamuojat...:::008

51

Re: Gėlių pristatymas Vilniuje

Marina ll parašė:

Tai jus tikriasiai bandet, o gal esat ruone ?

ne, nesu ruonė ir kačių nemyliu, o myliu šunis.

taip, bandžiau - esu smalsi ir kaip nepabandyti išsimaudyti ežere, kai jo vidury dar yra ledo, o saulė kaitriai kaitina antrą Velykų dieną? vanduo buvo toks šaltas, kad jis... nudegino odą smile
tad kačiuką tarp gėlių įdėjau todėl, kad jo akys ir ausys labai atitiko pojūtį šaltame vandenyje smile

52

Re: Gėlių pristatymas Vilniuje

Tai jau taip, kaciukai su vandeniu nedraugauja...Marina, bet Kates genu su Tigro metu antstatu, Kiaule pagal kiniecius ir Mergele anot Zodiako. Mokausi, tobuleju...:::008

53

Re: Gėlių pristatymas Vilniuje

EvilS parašė:

Ir aš maudžiausi, šiek tiek vėliau, gegužės 1 dieną, bet buvo +1, pabėgiojus ir pakankamai sušilus - šokau į šaltą vandenį ant galvos, ir buvo puiku. Įdomus jausmas, kai taip aiškiai jaučiasi vandens šaltis, kai jis toks šaltas, ir neišvengiamai apima visą kūną. smile

oho... galvą į šaltą šaltą vandenį?...
ką dar tokio esate padaręs, gėlių mylėtojau? smile

54

Re: Gėlių pristatymas Vilniuje

Dingo geliu myletojas, chameleonas...:::008

55 (redagavo Valdas 2017-04-10 19:26)

Re: Gėlių pristatymas Vilniuje

Gėlės po sekso.

56

Re: Gėlių pristatymas Vilniuje

Keista...Visada maniau, kad geles neturi nieko bendro su seksu...:::008

57

Re: Gėlių pristatymas Vilniuje

Marina ll parašė:

Keista...Visada maniau, kad geles neturi nieko bendro su seksu...:::008

šiandien esu ciniška realistė, tad, Marina, kyla klausimas - ką jūs veikėte per botanikos pamokas??? pamedituokite gėlės žiedo sandaros tema smile

58

Re: Gėlių pristatymas Vilniuje

Cia as del dovanojimo...:::008

59

Re: Gėlių pristatymas Vilniuje

ar jus visada kai sakote "ne" galvojate "taip"?
-ne.

60

Re: Gėlių pristatymas Vilniuje

metams bėgant pastebėjau, kad tiek moterys, tiek vyrai į daugumą klausimų, pastabų ir pasiūlymų spontaniškai nedelsiant atsako "ne", o tik paskui įsiklauso ir pagalvoja smile