201

Re: Psichologiniai testai, kurie parodo jusu esme

gal nemokyk gyvent, senjoras...

202

Re: Psichologiniai testai, kurie parodo jusu esme

Jis gyvent nemoko, tik praso "nevaryt". Manau, kad Annai tokie parasymai, tai kaip nuo zasies vanduo...Mes merginos uzgrudintos, silto ir salto mate...Linksminames cia...:::008

203

Re: Psichologiniai testai, kurie parodo jusu esme

Linksminkites, sveiku protu, nesikabinedami prie nuomoniu ir gerbdami kita, jei norit pasidurnint, cia jusu problemos tada, jei uzsigaunat taip pat.

204

Re: Psichologiniai testai, kurie parodo jusu esme

mielas Gyti,
tegul sako, ka nori smile dar bent tiek laisves turim smile

o del realybes... keista, Alvydas sako, kad viena tokia yra ir negalima kitose buti, mrfake - kalba apie objektyvia realybe. tik man neaisku, kodel ju realybes nesutampa smile

205

Re: Psichologiniai testai, kurie parodo jusu esme

anna- as neturiu savo realybes... 'nefaktuok'.
Nuomone, tai dar ne viskas..

206

Re: Psichologiniai testai, kurie parodo jusu esme

ką galiu pasakyti - malonu, neslėpsiu, kai mano nuomonę priimate it faktus smile
nors keista... forumas ir yra nuomonių, o ne faktų skelbimo vieta. netgi pateikiant nuorodas į atitinkamus šaltinius, visgi, kai kuriuos šaltinius irgi galima traktuoti tik kaip nuomones.

207

Re: Psichologiniai testai, kurie parodo jusu esme

Anna parašė:

mielas Gyti,
tegul sako, ka nori smile dar bent tiek laisves turim smile

o del realybes... keista, Alvydas sako, kad viena tokia yra ir negalima kitose buti, mrfake - kalba apie objektyvia realybe. tik man neaisku, kodel ju realybes nesutampa smile

Manau viskas paprasta.Ju kuriamos realybes versijos daznai nesutampa su elementaria gyvenimo logika.

208 (redagavo Anna 2017-09-18 13:55)

Re: Psichologiniai testai, kurie parodo jusu esme

Jei kas norėtų praplėsti savo bendrąjį išsilavinimą, galėtų paskaityti bent porą Carloso Castanedos, antropologo ir rašytojo,  knygų apie savo pažintį su Meksikos jakių genties indėnų šamanu Chuanu Matusu (klausimas, ar toks indėnas buvo, tačiau knygose pateikiama daugiaamžė jakių pasaulėžiūra į žmogų ir į realybę).
tekstas skaitosi lengvai, it Platono, bet.genialumas ir slypi paprastume... kai kuriems stogas nuvažiuoja, kiti spjaudosi, treti neigia. Asmeniškai laikausi principo ypač pasidomėti tuo, ką iš pat pradžių atstumiu, nes tai tik gynybinė subjektyvi reakcija.

Toliau kelios citatos iš žiniasklaidos, kad neskaitę susidarytų bent kažkokį vaizdą:

Norėdamas išspausti iš gyvenimo maksimumą, žmogus turi sugebėti keistis. Gaila, bet žmogus keičiasi be galo sunkiai ir visi pokyčiai vyksta lėtai. Daugeliui prireikia ne vienerių metų. O sunkiausia yra iš tikrųjų nuspręsti keistis.

Norint suvokti kitam žmogui įprastą realybę, pirmiau reikia išsilaisvinti iš savosios, tačiau žmogui nėra paprasta atsisakyti įprasto pasaulio suvokimo, todėl tą įprotį reikia išgyvendinti jėga.

Didžiausia daugumos žmonių kliūtis – tai vidinis dialogas. Kai žmogus išmoksta jį sustabdyti, viskas tampa įmanoma. Patys fantastiškiausi projektai tampa įgyvendinamais.

Mums reikia viso savo laiko ir visos energijos, kad galėtume nugalėti savo idiotizmą. Būtent tai turi reikšmės mūsų gyvenime. Visa kita – niekai.

Visa esmė – į ką mes orientuojamės... Kiekvienas mūsų arba paverčia save nelaimingu, arba stipriu. Ir į šitas pastangas, tiek pirmuoju, tiek antruoju atveju, įdeda vienodai daug darbo.

Norint tapti žinių žmogumi, reikia būti kariu, o ne verkšlenančiu vaiku. Kovoti nepasiduodant, nesiskundžiant ir nesitraukiant, kovoti iki galo. Ir visa tai tik todėl, kad suprastum, jog pasaulyje nėra nieko, kas turėtų reikšmės.

Na, o pabaigai, pasitikrinkite savo reakciją į aukščiau parašytus žodžius. Jeigu susinervinote, tai paskutinė Don Chuano citata "Pykstama ant žmonių tada, kai jaučiama, jog jų poelgiai svarbūs". Juk dar senovės romėnai sakė "Jupiteri, tu pyksti, vadinasi esi neteisus".

209

Re: Psichologiniai testai, kurie parodo jusu esme

Puiku, Anna. :::248

210

Re: Psichologiniai testai, kurie parodo jusu esme

Marina, nėr dėl ko ir nieko čia puikaus.
Šiaip man įdomu, kiek žmonių po mrfake ir kitų pasisakymų bent pasidomi asmenybėm, teorijom, tai kas, kad ir kokiomis keistomis jos pasirodytų. kad ir tas pats Heidegeris. ir iš ko jo kilo pasakymas - kad jei mane kas nors pavadina kaip nors (suteikia pavadinimą, tarsi užkabina etiketę), kodėl tada tampu niekuo? visai atsitiktinai vakar per filmą išgirdau tos minties tęsinį - kai užklijuojama etiketė, vadintojas tarsi atima iš objekto jo potencialias galimybes, paverčia jį negyvu. todėl "įkišimas į lentynėlę" ir yra pavertimas nieku.

kas dar. smalsus, gyvas, kūrybiškas žmogus gali ką nors naujo sužinoti, kad ir delfio vulgariuose straipsniuose, o viskam abejingas ir apie Hablo teleskopą pasakys - o kas man iš to? nevalgomas gi.

211

Re: Psichologiniai testai, kurie parodo jusu esme

https://www.youtube.com/watch?v=7lihSlYFrAo

212

Re: Psichologiniai testai, kurie parodo jusu esme

nežinau, ar dabar filosofijos kurse dėstoma apie XX a. filosofijos genijų Ludwig Wittgenstein (1889-1951 m.)...
trumpi faktai (taip, faktai):
Pasak liudytojų, vienas įtakingiausių XX a. filosofų mirdamas taręs: „Pasakykite jiems, kad mano gyvenimas buvo nuostabus“. Įveiktas vėžio, persekiojamas savižudybės manijos, studijavęs matematiką, logiką, nuolat kėlęs klausimus patiems filosofiniams klausimams ir parašęs plačiai pagarsėjusius veikalus „Loginis-filosofinis traktatas“, „Filosofijos tyrinėjimai“ ir „Apie tikrumą„, teigęs, kad „vienintelė egzistavimo forma yra filosofija“, L. Wittgenstein kasdieniame gyvenime buvo labai jautrus, fiziškai ir dvasiškai dirglus žmogus.
Norėdamas išsiaiškinti pamatinius, sau svarbius klausimus, jis tai atsiskyrėliškai gyveno kalnų namelyje Norvegijoje, tai prasidėjus Pirmajam pasauliniam karui įstojo savanoriu į austro-vengrų armiją. Po karo mąstytojas dėstė Kembridžo universitete, dirbo kaimo mokytoju Žemutinėje Austrijoje, galvojo apie vienuolyną, netikėtai atsiskleidė kaip puikus architektas. Raiškiai stimuliavęs lingvistinės, kasdienės kalbos filosofiją, sakęs, kad filosofijos tikslas - „loginis minčių nuskaidrinimas“, o filosofijos pagrindas - „sakinių aiškinimas“.

va, čia tai žmogus Gyveno.

213 (redagavo Marina 2017-09-18 17:37)

Re: Psichologiniai testai, kurie parodo jusu esme

Vienas rusu poetas rase : " U kazhdava svoij tainij lichnij mir...iest v mirie etom samij lutchij mig, iest v mirie etom samij strashnij chas, no eto vsio nievidimo dla nas..."

214

Re: Psichologiniai testai, kurie parodo jusu esme

https://www.youtube.com/watch?v=vDIlvsJlv04

215

Re: Psichologiniai testai, kurie parodo jusu esme

Anna parašė:

Marina, nėr dėl ko ir nieko čia puikaus.
Šiaip man įdomu, kiek žmonių po mrfake ir kitų pasisakymų bent pasidomi asmenybėm, teorijom, tai kas, kad ir kokiomis keistomis jos pasirodytų. kad ir tas pats Heidegeris. ir iš ko jo kilo pasakymas - kad jei mane kas nors pavadina kaip nors (suteikia pavadinimą, tarsi užkabina etiketę), kodėl tada tampu niekuo? visai atsitiktinai vakar per filmą išgirdau tos minties tęsinį - kai užklijuojama etiketė, vadintojas tarsi atima iš objekto jo potencialias galimybes, paverčia jį negyvu. todėl "įkišimas į lentynėlę" ir yra pavertimas nieku.

kas dar. smalsus, gyvas, kūrybiškas žmogus gali ką nors naujo sužinoti, kad ir delfio vulgariuose straipsniuose, o viskam abejingas ir apie Hablo teleskopą pasakys - o kas man iš to? nevalgomas gi.

As cia gal visai ne i tema,bet visgi...Dabar vos ne pats popuriausiais personazas-gelialus prietranka.Talentingas veikejas, gyvenantis ir mastantis kazkaip nestandartiskai.Tipazai irgi patys ivairiausi-nuo zudiku maniaku iki gydytoju,nuo talentingu nusikalteliu iki detektyvu ir t.t.Prirasyta kruva knygu,prikurta filmu,apie serialus net nesnekesiu.Sutinku,zmones visada viliojo isskirtines asmenybes,bet dabar tai pavirto mada,sakyciau netgi manija,Ir ka tai sako apie mus pacius?

216

Re: Psichologiniai testai, kurie parodo jusu esme

Ta ir sako, kad persama pigi produkcija, o kita vertus kai yra paklausa, tai yra ir pasiula. Uzburtas ratas...Zuvis genda nuo galvos...:::008

217

Re: Psichologiniai testai, kurie parodo jusu esme

o kaip tu, Gyti, manai?
kad esam patys sau nuobodūs ?:) ar manome, kad kiti nuobodūs? ar...?
tavo nuomonė labai įdomi smile
kadangi esu tokių serialų mėgėja (detektyvų), tai man iš jų aišku viena - patys didžiausia genijai yra patys paprasčiausi žmonės. tad tik mūsų problema, kad savyje genijų slopiname smile gal smile

218

Re: Psichologiniai testai, kurie parodo jusu esme

Kai kam ir Hitleris, ir Stalinas, ir i juos panasus - genijai...Kur morale ?

219

Re: Psichologiniai testai, kurie parodo jusu esme

todėl ir yra sąvoka - Piktasis genijus smile

220

Re: Psichologiniai testai, kurie parodo jusu esme

Anna parašė:

o kaip tu, Gyti, manai?
kad esam patys sau nuobodūs ?:) ar manome, kad kiti nuobodūs? ar...?
tavo nuomonė labai įdomi smile
kadangi esu tokių serialų mėgėja (detektyvų), tai man iš jų aišku viena - patys didžiausia genijai yra patys paprasčiausi žmonės. tad tik mūsų problema, kad savyje genijų slopiname smile gal smile

Viena is versiju-begimas nuo tikroves.Iluziju kurimas-apie pasauli,apie kitus asmenis,net apie save.Rasiai,kad sunkiausia zmogui iveikti nuosava idiotizma.Tokie dalykai manau kaip tik ji ir sustiprina.Tuomet gyventi tampa daug paprasciau ir pranyksta poreikis keistis.Bet cia tik viena is versiju..