61

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

smile niekad nepamirsiu sawo pirmosios meiles....:p:p  db esam geri draugai ir lb pujkiai moikam kartu leisti laiswalaiki kai susitinkam....:)deje tik kad atstumas 100km....o ta jausma prisimenam kaip koki prikola....nors mylejau3metus....:)

62

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

Jei daug meiliu buvo tai pamirsi jei tik kelios tai prisiminsi visam gyvenimui

63

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

sakoma,kad nauja vinis išstumia seną.bet ir yra sakoma,kur degė ugnis rusena pelenai................ tad?..............

64

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

Kristina, 18 parašė:

kaip manote ?

... tai buvo senai ir viskas netiesa.... viskas pasimirshta.... ishlieka tik  miglotas rukelis... dabar toks nesvarbus ir nereikshmingas...

65

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

Kristina, 18 parašė:

kaip manote ?

ne!!! ir jokios pasakos,kad laikas viska gydo...su laiku viskas uzsimirs,sutiksi kita,jis pades uzmirst ir t.t.t.t.t.t.nesamone. nepamirstama niekas kas vyksta pirma karta.ypac meile.

66

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

Nepasimiršta,tik jau nebeskauda.

67

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

niekada neimanoma to pamirsti sad

68

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

Julija, 20 parašė:

Kaskart, kai isimyliu, man ima atrodyt, kad va butent dabar mane aplanke ta tikroji pirmoji meile, kurios niekada nepamirsiu:)

va, as kaip tik ir norejau sakyt, kad yra dar problema atskirt kur ta tikroji meile big_smile o tikra kazin ar pasimirs....

69

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

neimanoma,na bent  jau as kaip besistengciau vistiek neiseina ir siaip netgi trukdo gyventi :::014 bet ne stipriai,nes gan malonu prisiminti :::528 :::030

70

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

Nezinau ne buvau isimylejusi , tikriausiai kad nepamirsi , vistiek prisiminsi i t.t .

71

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

neimanoma pamirst smile

72

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

imanoma... tereik susirast antraja meile big_smile~

73

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

Auris, 19 parašė:

imanoma... tereik susirast antraja meile big_smile~


vadinasi jos gal dar nepatyrei as sakyciau neymanoma

74

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

nea as optimistiskai ziuriu big_smile nes nepatyriau antros meiles ;D tai tikiuos ka issigelbesiu wink Bet manau imanoma pamirsti..

75

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

imanoma.. laikas viska uzmusa, pirmaja meile taip pat.. na zinoma nebent ji  buvo nerealiai sekminga ir ideali, tada gal ir nepamirsi, bet jei jau tokia butu, tai ir neissiskirtumete:? smile

76

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

neimanoma...pvz as draugavau su keletu vajkinu, bet galu gale vel pradejau su savo pirmaja mejle, taj mes jau trys metaj kartu smile

77

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

manau pirma mejle jeigu ji tikra ir liks pirma ir niekajp  nepamirsi:)

78

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

imanoma tik susitaikyti su pirmos meiles netektim..bet jei ta meile bsvo grazi tai pamirsti neimanoma...o beto kam?juk grazus prisiminimai dar niekam nekenke...:::413

79

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

vargiai. na bent man kol kas nepavyko. gal per mazai laiko praejo.

80

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

tikrai nesureiksminu pirmos meiles, nors daug kas linke ja idealizuoti, man kitos meiles paliko gilesni randa sirdyje nei ta pirmoji...