161

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

Per 6 metus nepamirsau dar.. smile Aisku, nebeskauda big_smile

162

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

gali nieko nebejausti, bet kad pamirst vargu ar imanoma nors ir 10-ta smile

163

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

Gerietis parašė:

visa formule ir kas paneigs ja? big_smile chebra nesivarzykyte noriu pasigincenti big_smile

Na norėtųsi suteikti bent jau tiek džiaugsmo, tik manau neverta. Su laiku arba suprasi, kad tokių prisiminimų niekas nė nevadintų gyvenimu praeitimi arba ne. Jei ne, tai irgi neverta ginčytis smile

164

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

nei vienos merginos, kurias mylejau, nenoriu pamirsti, ypac pirmosios. kam jus norit uzmirsti tai, kas kadaise dare jus laimingus.. smile ? as to nesuprantu.

165

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

Su laiku viskas įmanoma, bet abejoju ar galima viską pamiršti. Detales ir kitas smulkmenas, taip. Veidą, galbūt ir vardą, taip. Bet fakto, kad kaškas buvo su tuo žmogumi - manau niekas nepamiršta.

166

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

pasimirsta su laiku ir pirmoji ir antroji. bent man taip buvo.

167

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

Laisvai imanoma smile
Kiti net savo varda sugeba pamirst:)

168

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

Meile? Kas tai? Pamirst praeiti? Zinoma imanoma ir reikia. Kss gyvena praeitim, joje ir skesta, pasiimdamas dabarti kartu...

169

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

Gyventi be jos imanoma, pamirsti - ne.

170

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

Meile- tai kada myli zmogu, ir pasiryze viska del jo daryt. Atiduot gyvybe net. Reiskia, buk basas, be nieko, tik buk, ir tave isimiles, pamils, miles. Parodyk man kuria pana, arba vyra, kur ateini be nieko, ir tave pamilsta? Panos i ka ziuri? Vyrai i ka ziuri? Tad, nereik sakyt meile, ji mire dar riteriu laikais, kai moterys mylejo vyrus uz vyriskus poelgius, o vyrai moterys pamildavo is pirmo zvilgsnio! wink Pamirsk viska, ir nugyvenk vieninteli gyvenima linksmai, kito nieks neduos wink

171

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

pirma meile galima pamirsti, bet tam reikia daug laiko, man prireikė dviejų metų

172

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

neimanoma)

173 (redagavo dalija 2016-02-02 16:31)

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

Jei atmintis ims slubuoti pamirsi ir savo varda,bet klausimas turetu buti ar imanoma susitaikyti su mintim,kad tai liks praeityje. Zinoma,kad imanoma...susitaikyti imanoma su viskuo!!! Gyvenimas yra per grazus,kad butu per trumpas...

174

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

Įmanoma, susirgus alzhaimeriu

175

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

Tai aisku kad ymanoma.

176

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

dalija parašė:

Jei atmintis ims slubuoti pamirsi ir savo varda,bet klausimas turetu buti ar imanoma susitaikyti su mintim,kad tai liks praeityje. Zinoma,kad imanoma...susitaikyti imanoma su viskuo!!! Gyvenimas yra per grazus,kad butu per trumpas...

as iki siol negaliu su tuo susitaikyti nors jau daug metu praejo ir kaltinu save kad viskas susikloste butent taip o ne kitaip) nors kai kurios merginos man sako kad gyvenu praeitimi)

177

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

Kristina, 18 parašė:

kaip manote ?

Na merginom mastant logiskai daugumai turetu buti nepamirstama nes skausmingas buna pirmas kartas o bernai jai nepamirsta tai jie neturi normaliu seksualiniu santykiu iki siol todel ir nesugeba pamirsti pirmo karto nes jis niekada geras nebuna tongue

178

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

Manyčiau misija neimanoma pamiršt pirma meile, nes tu su ją viską pirmą kart darei, buvai su ją, stengeis dėl jos ir pan. Tie kurie sakot imanoma , vadinas nemylėjot arba nežinot kas tai.

179

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

Ir antra kartą tai būna jau nebe meilė , o tik gal kažkoks susižavėjimas ar pan dėl ko lieki su tą antrą ar dar tolimesne.  Na bent jau man taip kad ir į ką bežėčiau ar kad ir su kurią bebūčiau mano mintys su mano ta pirmąją meile.

180

Re: ar imanoma pamirsti pirmaja meile ?

Zmones ir gulbes myli gyvenime,tik viena karta, o visa kitai  tai nebereiksminga