61

Re: Ieskok vaikinai

Pūkis Baisuolis parašė:

na, motiniški patarimai dažniausiai skamba ne taip, be žemininmo ir mėginimo įskaudinti smile tad, neee... tai nebuvo motiniški patarimai smile

as tai tau, va taip motiniskai , i kaili ikresciau, kad neieskotum problemu, kur ju nera. baisuoklis gi mat atsirado. gal baisiu nematei? pakeisk stiliuka, cool apsirenk ir pirmyn. cia tau isvis nera ka veikt. ten gyvenimas vyksta - ne cia.

62

Re: Ieskok vaikinai

kristė parašė:
Pūkis Baisuolis parašė:

Paslaptie smile taip sutinku su Jumis, jog svarbiausia charakteris ir t.t. taip turėtų būti, bet deja, realybėje taip nėra smile gan dažnai gaunu laiškų iš moterų, jog va, jog esu storas, kad turiu nusikirpti barzdą, pradėti sportuoti ir t.t. ;DD suprantu, kai tai rašo jaunos mergaitės, bet panašių laiškų gaunu ir iš pagal metus išties brandžių moterų smile tad... na... tiesiog pasikartosiu, kad mes galvojame vienaip bet dažniausiai realybė visai kitokia būna smile

Man pvz. niekada nepatiko gražuoliai, patinkantys visoms. Žiūrėdavau į tuos, kurie savo išvaizda būdavo įdomūs ir  originalūs. Visada atrodydavo kiek įtartinai žmonės be jokių trūkumų smile O nuo narcizų išvis darydavosi bloga. Na, labai didelis nevalyvumas - tai, aišku atstumia.
Gal  tos moterys tiesiog motiniškai  tau patarinėjo?.. smile

Kriste  smile , nu nieko sau...vos to paties neparasiau

63

Re: Ieskok vaikinai

Laimute, su visa derama pagarba Jums, manau, kad su mano stiliumi viskas gerai smile savo stilių pasirinkau, susikūriau atsižvelgdamas į savo pasaulėžiūrą ir gyvenimo supratimą, o ne pagal kitų norus ir užgaidas smile dėl veikimo? na, taip, bendraminčių čia visai nedaug ;DD bet visgi karts nuo karto atsiranda smile  grįšiu į Lietuvą už poros mėnesiukų, būsiu čia ne toks dažnas svečias ;D

64

Re: Ieskok vaikinai

Pūkis Baisuolis parašė:

Laimute, su visa derama pagarba Jums, manau, kad su mano stiliumi viskas gerai smile savo stilių pasirinkau, susikūriau atsižvelgdamas į savo pasaulėžiūrą ir gyvenimo supratimą, o ne pagal kitų norus ir užgaidas smile dėl veikimo? na, taip, bendraminčių čia visai nedaug ;DD bet visgi karts nuo karto atsiranda smile  grįšiu į Lietuvą už poros mėnesiukų, būsiu čia ne toks dažnas svečias ;D

Puki, tau dar reiketu daugiau paexperimentuoti su stilium. radikaliai nekeisciau as jo, tavo vietoj, bet dar paieskociau...paieskociau nenusizengiant per daug madai. cia tik draugiskas patarimas, kaip sunui wink

65

Re: Ieskok vaikinai

na, Ačiū už patarimą ;D tik... matomai esmė tame, jog visiškai nesidomiu mada, man tai tiesiog absoliučiai neįdomu smile aš kaip tik nemėgstu popso smile jeigu tai turi visi, ar dauguma, man to jau nebereikia ;DD

66 (redagavo Laimute 2018-03-30 18:32)

Re: Ieskok vaikinai

Pūkis Baisuolis parašė:

na, Ačiū už patarimą ;D tik... matomai esmė tame, jog visiškai nesidomiu mada, man tai tiesiog absoliučiai neįdomu smile aš kaip tik nemėgstu popso smile jeigu tai turi visi, ar dauguma, man to jau nebereikia ;DD

tai tada nesistebek, jei Tu tik dali merginu sudomini, nes jaunimui yra mirtinai svarbu neissiskirti stiliumi ir eiti koja kojon su mada. kitaip jos baudzia tokius individualistus, kaip Tu, ignoravimu net nebande isigilinti i tavo grazu vidu ir svelnia siela.

67

Re: Ieskok vaikinai

jokios nuostabos smile o ir toli gražu, nenoriu sudominti visų merginų ;DD man visų tikrai nereikia smile man reikia vos vienos smile  na, tiek tos smile tegu kiti reiškiasi, daugiau mažiau viską pasakiau ką norėjau šiam kartui ;D

68

Re: Ieskok vaikinai

dalis moteru nepatinka niekam, apie jas nekalbesim. kitos dvi moteru kategorijos. vienoms vieno vyro demesio dazniausiai buna per mazai, kitoms ir vieno per daug. taigi.. klausimas.. Puki, ar pasiruoses dalintis?

69

Re: Ieskok vaikinai

jeigu ir dalinčiausi savo moterimi, tai tik su laaaaaabai nedidele žmonių grupele ( su būsimais vaikais, su moters giminaičiais ir artimais draugais) ;DD

70

Re: Ieskok vaikinai

Pūkis Baisuolis parašė:

jeigu ir dalinčiausi savo moterimi, tai tik su laaaaaabai nedidele žmonių grupele ( su būsimais vaikais, su moters giminaičiais ir artimais draugais) ;DD

Šaunuolis...:::008

71

Re: Ieskok vaikinai

paslaptie, dziaugiesi, kad tas jaunuolis amzinai liks vienas, arba bus priverstas gyventi su neidomia moterim?

72

Re: Ieskok vaikinai

Antanai, o Jums įdomios tik moterys kurios eina į kairę ir net neklausia Jūsų norit Jus dalintis ar ne? ;DD įdomios paleistuvės? ;D na, čia Jūsų problemos smile man įdomios ištikimos smile

73

Re: Ieskok vaikinai

as nepykstu, baisuokli, savaite po vedybu suprasi tikra mano zodziu prasme

74

Re: Ieskok vaikinai

tai, kad nelabai ir turite dėl ko pykti, juks pats save taip pateikėt smile na, toks jau esu, kas mano tas mano, nesidalinu smile na, nebent gera nuotaika ;DD

75

Re: Ieskok vaikinai

Antanas Patamsis parašė:

paslaptie, dziaugiesi, kad tas jaunuolis amzinai liks vienas, arba bus priverstas gyventi su neidomia moterim?

Jis gyvens su įdomia moterimi ir turės daug mielų vaikučių, kuriems jis bus ir tėvas ir dievas. :::008

76

Re: Ieskok vaikinai

Puki, Antano klausimas buvo, mano supratimu, daugiareiksmis.gerai, kad Tu zmonos nesidalinsi su kitais vyrais, kaip Tu issireiskei, bet ar Tu pasiruoses butum save taip padalinti, jei pav. tavajai butu taves viso per daug? arba per mazai?

77

Re: Ieskok vaikinai

nesu kvailas, suprantu, kad reikia palikti laisvos erdvės apmąstymamas, hobiams, mėgstamai veiklai, galbūt atostogoms, darbui, ar paprasčiausiems pasibuvimamas su draugėmis smile nėra gerai ne  per dideli suvaržymai, nei per didelės laisvės smile jeigu išeina visą tai suderinti, žmogaus būna nei per mažai, nei perdaug smile nors nesu ir nebuvau vedęs, turėjau nemažai visokių patirčių smile

78

Re: Ieskok vaikinai

kvailas nesi, niekas ir netvirtina, bet vistiek nesupratai, kad cia apie tave , o ne apie tavo busimaja, eina kalba.

79

Re: Ieskok vaikinai

na, galbūt ir nesupratau, ką turit omeny sakydama, jog turėčiau dalinti save jeigu manęs ar tai per daug ar tai per mažai būtų? aš vientisas ir nedalomas ;DD jeigu manęs čiut per daug - atsitraukiu, jeigu per mažai - prisiglaudžiu, jei tai per mažai, tai per daug ir taip dažnai - viso gero ir gero gyvenimo, nes mums nepakeliui, nes nemėgstu tokio nepastovumo smile tad moteris dar prieš visas vedybas turėtų susivokti, kiek, ko ir kodėl jai iš manęs reikia, ir kas gausis iš viso to smile

80

Re: Ieskok vaikinai

Pūkis Baisuolis parašė:

na, galbūt ir nesupratau, ką turit omeny sakydama, jog turėčiau dalinti save jeigu manęs ar tai per daug ar tai per mažai būtų? aš vientisas ir nedalomas ;DD jeigu manęs čiut per daug - atsitraukiu, jeigu per mažai - prisiglaudžiu, jei tai per mažai, tai per daug ir taip dažnai - viso gero ir gero gyvenimo, nes mums nepakeliui, nes nemėgstu tokio nepastovumo smile tad moteris dar prieš visas vedybas turėtų susivokti, kiek, ko ir kodėl jai iš manęs reikia, ir kas gausis iš viso to smile

saunu. labai teisingai. ir as taip manau.