101

Re: Ieskok vaikinai

nedaug :::037 as 2, neturiu teises net cyptelt sita tema

102

Re: Ieskok vaikinai

Antanas Patamsis parašė:

nedaug :::037 as 2, neturiu teises net cyptelt sita tema

Prajuokinot, ačiū. Cypaukit į sveikatą...:::008

103 (redagavo Anna 2018-04-01 12:37)

Re: Ieskok vaikinai

Antanas Patamsis parašė:

nedaug :::037 as 2, neturiu teises net cyptelt sita tema

tai va... o dar kai kas teigia, kad moterys čia ateina tik šiaip pasirašinėti, gi vyrai - iėško realių susitikimų ir tikrų santykių :-)

104

Re: Ieskok vaikinai

Anna, nepataikei. man is tu dvieju kartu lygiai 50 proc pavyko, sutikau tokia pabaisa-ragana, su kuria iki siol kartais susitinkam idomiai pakalbet.

105

Re: Ieskok vaikinai

Antanas Patamsis parašė:

Anna, nepataikei. man is tu dvieju kartu lygiai 50 proc pavyko, sutikau tokia pabaisa-ragana, su kuria iki siol kartais susitinkam idomiai pakalbet.

Tamsos vaikai...:::008

106

Re: Ieskok vaikinai

Antanas Patamsis parašė:

Anna, nepataikei. man is tu dvieju kartu lygiai 50 proc pavyko, sutikau tokia pabaisa-ragana, su kuria iki siol kartais susitinkam idomiai pakalbet.

oho, pasirodo, jau turite draugę, o čia šiaip pramogaujate, patiklioms ir naivioms suteikiate beviltišką viltį...

107

Re: Ieskok vaikinai

vienintelis mano tikslas=privilioti  patiklia ir naivia Anna:::404

108

Re: Ieskok vaikinai

nevykęs pokštas - Patamsių Antanukui nieko nėra nuobodžiau už antiraganas :-)

109

Re: Ieskok vaikinai

dar Laimute noreciau privilioti, tik nepatinku as ieskoko moterims :::201

110

Re: Ieskok vaikinai

Žmones reikia ne vilioti, o mylėti...:::008

111

Re: Ieskok vaikinai

prieš mylint reikia rast ką mylėti ;DD

112

Re: Ieskok vaikinai

Pūkis Baisuolis parašė:

prieš mylint reikia rast ką mylėti ;DD

is didelio noro mylet, svarbu nepasiklysti. kartais mylime bet ka, kad tik myletume...mylime meile.

113

Re: Ieskok vaikinai

vargu ar įmanoma mylėti bet ką smile nebent pripratimas... o pripratimas   netolygu meilei smile

114

Re: Ieskok vaikinai

gal suorganizuokit konferencija, ismokykit zmones mylet, ekspertes :::235 ir bus taika sioj zemej

115

Re: Ieskok vaikinai

Pūkis Baisuolis parašė:

prieš mylint reikia rast ką mylėti ;DD

Pradžia turi būti mumyse...Tai nelengva, reikia daug stiprybės, nes meilė neturi būti  kvaila, ji turi būti tyra. Kai esi sąžiningas sau, tuomet nebijai būti išduotas...Tiesiog būni savimi ir, jeigu sutinki žmogų, kuriam tu patinki, bendrauji su juo ir viskas. Darai viską, ką gali, o jeigu nepavyksta, tai nepavyksta...Pūki, mažiau baiminkis visko, nebijok gyvenimo ir nuotykių, gyvenk ir sutiksi savo žmogų...:::008

116

Re: Ieskok vaikinai

ne tiek jau daug dalykų pasaulyje yra, kurių iš tiesų bijau smile tad, ramus aš ;DD

117

Re: Ieskok vaikinai

Pūkis Baisuolis parašė:

ne tiek jau daug dalykų pasaulyje yra, kurių iš tiesų bijau smile tad, ramus aš ;DD

Tai ir puiku. Sėkmės...:::008

118

Re: Ieskok vaikinai

Antanas Patamsis parašė:

gal suorganizuokit konferencija, ismokykit zmones mylet, ekspertes :::235 ir bus taika sioj zemej

:::024:::024:::024

119

Re: Ieskok vaikinai

Konstantinas parašė:
Gedukas parašė:

Zinai pastatyčiau tau laika tomai bet nera tokios opcijos.
P.s. Kazkuria prasme komstantinas yra teisus aisku nematau nieko blogo kad nuotrauka is kurorto ar siaip grazi vieta bet tikslas yra parodyti save ne krastovaizdi.

o kaip jus pazindinates kai tu be nuotraukos ir mergina be nuotraukos? aklas pasimatymas?

pabandyk konstantinai mažu patiks

120

Re: Ieskok vaikinai

Antanas Patamsis parašė:

nedaug :::037 as 2, neturiu teises net cyptelt sita tema

tu ne tep darai pasiskelbi kad tusiniesi kompanijoje kokiame nors bare pamatysi kiek ateis i pasimatyma svarbiausia tik ant nepilnamečiu neužsirauti todėl dokumentu patikra būtina.