121

Re: Ieskok vaikinai

aciu uz rupesti, Gedukas, bet as ir teisybe rasydamas labai komfortiskai gyvenu. ir kam man burys nepilnameciu?:::820

122

Re: Ieskok vaikinai

Norėciau pataisyti -aš neliepiau tau meluoti melo kojos trumpos toli ant jo nenujosi.

123

Re: Ieskok vaikinai

AGne parašė:

Merginos, koki ivaizdi susidarete apie ieskok.lt vaikinus? Kas jums labiausiai patinka, nepatinka? Gal turejot neigiama patirti su kai kuriais is ju, pasidalinkite?

124

Re: Ieskok vaikinai

Kaip jau buvo pareikšta karštojoje - nėra čia nei rimtų nei protingų big_smile

125

Re: Ieskok vaikinai

as galeciau tik teigiama patirtimi pasidalinti. saunus vyrai. protingi, grazus ir gerai isaukleti. smile

126

Re: Ieskok vaikinai

Laimute parašė:

as galeciau tik teigiama patirtimi pasidalinti. saunus vyrai. protingi, grazus ir gerai isaukleti. smile

Dauguma - tikrai tokie...:::008

127

Re: Ieskok vaikinai

Laimute parašė:

as galeciau tik teigiama patirtimi pasidalinti. saunus vyrai. protingi, grazus ir gerai isaukleti. smile

darius (43m) anketos Nr 1056557
Labas gal noretum draugo maloniam bendravimui galiu paremti jei domina parasyk savo nr ar man parasyk

Laimute rekomenduoju tau juk visi faini, gerai isaukleti, protingi, jai pritruks galesiu atsiusti daugiau, as tokiu graziu pasiulymu gaunu kasdien, kiek supratau esi libaraliu paziuru ir tokie pasiulymai tau suteikia teigiamu emociju o gal net materialines naudos.
Jai bus negana siulau pasidairyti i Karstaja linija ten irgi pasirinkimas labai platus.
Prasau man i privata nerasyk nes manes tokie unikalus, fenominalus zmones nedomina, o del laisku persiuntimo kreipkis cia.

128

Re: Ieskok vaikinai

Aš nerimtas ir visi tai žinot!

129

Re: Ieskok vaikinai

OLA, na , as tokiu laisku taip pat gaunu, bet mandagiai parasau, kad tas nedomina ir viskas. vieni nieko nebeatsako, kiti atsipraso... tuo ir baigiasi. nematau reikalo del to pykti ir apsaukti visu negerieciais. nelabai supratau, kuo tau dabar mano paziuros uzkliuvo ( beje , jau ne pirma karta ), bet tu su savo supratimeliu prasovei gerokai pro sali. tuo labiau, tau neturetu rupeti mano emocinis ir meterialinis gerbuvis. tikiuosi, man nebereiks dar karta nusileisti iki tavo lygio, atsakinejant i panasias banalybes.

130

Re: Ieskok vaikinai

Manyčiau, kad čia esančius vyrus galima skirstyti į ieškančius:
1. Partnerio vienkartiniam seksui;
2.Partnerio ilgalaikiam seksui;
3. Partnerio seksui ir vedyboms;
4. Partnerio seksui ir draugystei;
1 ir 2 variantų vyrų tarpe daugiausia.
Moterų ieškojimo tikslų - kur kas daugiau ir įvairesnių:)

131

Re: Ieskok vaikinai

Krsitė, su visa derama pagarba, drįstu teigi, jog nei aš, nei kiti bičai, vyrai nesutiktų su Jūsų fraze, jog moterų ieškojimo tikslų yra kur kas daugiau ir įvairesnių smile visi daugiau mažiau ieškome to paties smile

132

Re: Ieskok vaikinai

Pūkis Baisuolis parašė:

Krsitė, su visa derama pagarba, drįstu teigi, jog nei aš, nei kiti bičai, vyrai nesutiktų su Jūsų fraze, jog moterų ieškojimo tikslų yra kur kas daugiau ir įvairesnių smile visi daugiau mažiau ieškome to paties smile

Moterys labai jautrios atspalviams, todėl ten, kur vyrai mato tik raudoną spalvą, moteris gali ginčytis iki mirties, kad ten yra bent 5 skirtingos spalvos su mažiausiai 5 atspalviais kiekviena smile

133

Re: Ieskok vaikinai

Anna graziai apibudinot, bet tai juk esmes nekeicia. svarbiausia, kad visi rastu tai ko iesko ir megautusi tuo. kol dar yra laiko, galimybiu ir noro.

134

Re: Ieskok vaikinai

Anna parašė:

Moterys labai jautrios atspalviams, todėl ten, kur vyrai mato tik raudoną spalvą, moteris gali ginčytis iki mirties, kad ten yra bent 5 skirtingos spalvos su mažiausiai 5 atspalviais kiekviena smile

Atspalvis spalvos dalis ir spalvos į kitą nepakeis.tai ka mato moteris??? ir dėl ko reikia ginčytis juk tai ne esmė.

135

Re: Ieskok vaikinai

Gedukas parašė:
Anna parašė:

Moterys labai jautrios atspalviams, todėl ten, kur vyrai mato tik raudoną spalvą, moteris gali ginčytis iki mirties, kad ten yra bent 5 skirtingos spalvos su mažiausiai 5 atspalviais kiekviena smile

Atspalvis spalvos dalis ir spalvos į kitą nepakeis.tai ka mato moteris??? ir dėl ko reikia ginčytis juk tai ne esmė.

Gyvenkime draugiškai...:::008

136

Re: Ieskok vaikinai

Anna parašė:
Pūkis Baisuolis parašė:

Krsitė, su visa derama pagarba, drįstu teigi, jog nei aš, nei kiti bičai, vyrai nesutiktų su Jūsų fraze, jog moterų ieškojimo tikslų yra kur kas daugiau ir įvairesnių smile visi daugiau mažiau ieškome to paties smile

Moterys labai jautrios atspalviams, todėl ten, kur vyrai mato tik raudoną spalvą, moteris gali ginčytis iki mirties, kad ten yra bent 5 skirtingos spalvos su mažiausiai 5 atspalviais kiekviena smile

mano buvusi mergina man sake kad moterys jautrios kvapams o dar kita buvusi man sake kad moterys viskam yra jautrios) tai nezinau kam jos ten jautrios bet su moterim geriau nesigincyti o kuo toliau begti) geriau kur nors pagerti toli nuo moters ir grizti kita diena kai moteris bus apsiraminusi)

137

Re: Ieskok vaikinai

Na alkoholis tikrai nei draugas nei pagalbininkas tokiose situacijose jis dažniausiai tik dar labiau viska apsunkina.

138

Re: Ieskok vaikinai

Gedukas parašė:

Na alkoholis tikrai nei draugas nei pagalbininkas tokiose situacijose jis dažniausiai tik dar labiau viska apsunkina.

Taip, kaip ir visi ligoniai...Jiems patiems reikia pagalbos, tad apie lygiavertį bendravimą negali būti nei kalbos.

139 (redagavo kristė 2018-04-13 06:46)

Re: Ieskok vaikinai

Paslaptis parašė:
Gedukas parašė:
Anna parašė:

Moterys labai jautrios atspalviams, todėl ten, kur vyrai mato tik raudoną spalvą, moteris gali ginčytis iki mirties, kad ten yra bent 5 skirtingos spalvos su mažiausiai 5 atspalviais kiekviena smile

Atspalvis spalvos dalis ir spalvos į kitą nepakeis.tai ka mato moteris??? ir dėl ko reikia ginčytis juk tai ne esmė.

Gyvenkime draugiškai...:::008

smile)Vaikystėje dėl spalvų vis ginčydavomės su pusbroliu. Vieną kartą, atsimenu, net vos nesusimušėme: ar ta spalva yra mėlynai žalia, ar žaliai mėlyna... Niekas mums nepasakė, kad žmonių spalvų matymas gali būti skirtingas:)
Manau, kad čia esančių vyrų tikslai taip pat skiriasi nuo moteriškų tikslų. Vyrai ieško sekso su draugystės atspalviu, o moterys - draugystės su sekso atspalviu...:))

140

Re: Ieskok vaikinai

kristė parašė:

smile)Vaikystėje dėl spalvų vis ginčydavomės su pusbroliu. Vieną kartą, atsimenu, net vos nesusimušėme: ar ta spalva yra mėlynai žalia, ar žaliai mėlyna... Niekas mums nepasakė, kad žmonių spalvų matymas gali būti skirtingas:)
Manau, kad čia esančių vyrų tikslai taip pat skiriasi nuo moteriškų tikslų. Vyrai ieško sekso su draugystės atspalviu, o moterys - draugystės su sekso atspalviu...:))

va va... kuo žmogus labiau skiria spalvas ir jų atspalvius, tuo jam sunkiau... ir šiaip regėjimas skirtingas... taip, dažniausiai tai riba tarp žalios ir mėlynos. teko dar susidurti su labai keistu atveju - skirtumas tarp rudos ir violetinės.... į violetinį megztuką buvo įmegzta truputį rudai oranžinių siūlų ir kitas žmogus (moteris) matė TIK rudą spalvą... tas pats ir garsuose, kvapuose.. jei dėl to žmonės beveik susimuša, tai galima tik įsivaizduoti, kaip tas pats objektas interpretuojamas žmonių santykiuose smile

tad gerų santykių viena iš paslapčių - suvokti tai. todėl ir nereikalauti, kad kitas matytų taip kaip tu... ir lygiai taip pat, gerbti, kito kitokį matymą. kol ai nepaliečia kažko esminio. Sutikit, koks skirtumas kokios spalvos megztukas. svarbiausia, kaip elgiasi tuo megztuku vilkintis žmogus smile