21

Re: Apkunios moterys ir apkunus vyrai...

Kiekvienas renkasi kas jam tinka ir patinka, kas vienam grazu kitam pasibaisetina, keisciausia kai vyras stumia ant stambios moters, nors patys kudi, moteriskom figurom wink

22

Re: Apkunios moterys ir apkunus vyrai...

o man apkunios moteryskes labai patynka

23

Re: Apkunios moterys ir apkunus vyrai...

aleks parašė:

o man apkunios moteryskes labai patynka

jo broo galim nuvaryti kartu i kluba ! Pasizeiau mes bendramziai panasaus harakterio ir isvaizda p!zd!ie C kaip panasus, du vandens lasai  . Tokie erzilai visas storas i mesas be tormozu pavaro :::b02
Del taves bro nera problemu o stai i mame vis dar ziuri seiolikmetes ? Jauciu kad tu griebsi visas virs 30 iki 99 o man tik 16 ir 25 metes o 27 metes sako kad suvaikais neprasidedu:::639
reikia rasti trecia nuo 25 iki 30:::044

24

Re: Apkunios moterys ir apkunus vyrai...

man juokinga, kai jaunos panikės (20-30 m) kalba ar postringauja apie bendraamžias ar vyresnio amžiaus žmones, kurie apvalesni... tiesiog norėčiau jas pamatyti po kokių dar 10 ar 20 m. tikiuosi jos laikydamosios visų dietų, sportuodamos (kai jau nelabai galės dėl kokių nors priežasčių) eis apvalutės... kaip jos tada žiūrės į savo pasakytus žodžius...
Ne kūno apimtys, o žmogaus vidus turi daug ką pasakyti
Yra daug gražios figūros žmonių, bet to nemoka prižiūrėti... švaros reikia, o yra apkūnių, bet labai save prižiūrinčių... kas manote, kas geriau... mes kiekvienas turime teisę rinktis... kadangi aš ne šuo, tai nesirenku kaulų, bet ir labai drūti žmonės nespėja pagal mane... tad
renkuosi tai, ką turiu... tongue

25

Re: Apkunios moterys ir apkunus vyrai...

pats buvau apkunus,bet dabar numeciau keleta kilu,bet sexualumas nuo to nemazeja,libido kaip sakant nenukrito,o apkunios moterys yra originaliai sexualios,mane traukia is tiesu,sexualumas beribis dalykas ir jame nera aiskiai apibreztu standartu

26

Re: Apkunios moterys ir apkunus vyrai...

tai, kad moterys, sako, jog joms patinka apvalesni, yra visiška nesąmonė ;D absoliuti nesąmonė ;D dar realiai nesutikau tokios, kuriai tikrai patiktų apvalesnis smile kitu atveju turėčiau moterą ;DDD

27

Re: Apkunios moterys ir apkunus vyrai...

Mano draugas apvalutis ir lb.mielas...:::008

28

Re: Apkunios moterys ir apkunus vyrai...

Radomir parašė:

pats buvau apkunus,bet dabar numeciau keleta kilu,bet sexualumas nuo to nemazeja,libido kaip sakant nenukrito,o apkunios moterys yra originaliai sexualios,mane traukia is tiesu,sexualumas beribis dalykas ir jame nera aiskiai apibreztu standartu

diagnoze - esi sveikas, sveikos orientacijos vyras smile

29

Re: Apkunios moterys ir apkunus vyrai...

Pūkis Baisuolis parašė:

tai, kad moterys, sako, jog joms patinka apvalesni, yra visiška nesąmonė ;D absoliuti nesąmonė ;D dar realiai nesutikau tokios, kuriai tikrai patiktų apvalesnis smile kitu atveju turėčiau moterą ;DDD

man taip pat patinka apvalesni...aisku ne per daug stori smile