61

Re: Moterys

gytis parašė:
mrfake parašė:

Ginti durnus zmones yra ne vyriskumas o bandymas padlaiziauti ir ilysti i sikna kad gautu imerkt.
Zmoniu niekas be reikalo ir neskriaudzia. O durniu skriaudimas didelis pliusas. Kai durnus zmones skriaudzia jie ismoksta mastyti uz ka juos skriaudzia, o su mastymu ateina ir protas.

Durnus zmones skriausti-tai tik pripazinti,kad pats priklausai tokiai paciai kategorijai,kad pats esi tam tikrose srityse silpnas ir pazeidziamas.Tik tiek ir nieko daugiau...

Pasake kas? tu?
Sorry bet zinai tavo zodis nieko nereiskia. Tai tik tavo nuomone. Nuomone = 0.

O tavo tolerastiskos sapaliones isvis sunku priimt kaip nors rimciau.

"Durnus zmones skriausti-tai tik pripazinti,kad pats priklausai tokiai paciai kategorijai,kad pats esi tam tikrose srityse silpnas ir pazeidziamas.Tik tiek ir nieko daugiau.."

Yra vienas is labiausiai mainstream dalyku kokius teko girdeti, kuris yra remtas vakaru kulturos idealogija, morales normomis. Tom paciom kurios kinta kas 20 metu ir kontradiktuoja pacios save istisai taip kad kiti is ju pelnosi ir jos visiskai subjektyvios ir neturi tiesos vertes.

Tuo tarpu kai su durnais zmonem elgiesi kaip su durnais zmonem jiem tas nepatinka. Jie nenori kad su jais elgtusi kaip su durniais todel pradeda mastyt ka daryt kad taip su jais nesielgtu. Jei jiem rupi, jei jie nebeviltiski, jie bando kazka irodyti. Toks zmogus patiria emocinio skausmo kuris yra BUTINAS zmogaus psichologai, asmenybei formuotis. Kitaip tariant su durnium elgiantis kaip su durnium gali padeti isvystyti geniju. Ir cia senas kaip pati istorija gerai zinomas faktas. Elgiantis su durnium maloniai, tu tik uztikrini, kad jis liks durnius kol mirs. Nes kam jam keistis?

Be to net neziau. Nebandyk kitoj zinutej rasyt man apie kazka kas yra 'geris' ar 'blogis'. Nes neturiu tolerancijos seniams galvojantiems, kad egzistuoja globalus objektyvus geris ir blogis, cia durniausia ka galima teigti.

62

Re: Moterys

Mrfake, manau,  pats sau padaret narva...:::008

63

Re: Moterys

mrfake parašė:
gytis parašė:
mrfake parašė:

Ginti durnus zmones yra ne vyriskumas o bandymas padlaiziauti ir ilysti i sikna kad gautu imerkt.
Zmoniu niekas be reikalo ir neskriaudzia. O durniu skriaudimas didelis pliusas. Kai durnus zmones skriaudzia jie ismoksta mastyti uz ka juos skriaudzia, o su mastymu ateina ir protas.

Durnus zmones skriausti-tai tik pripazinti,kad pats priklausai tokiai paciai kategorijai,kad pats esi tam tikrose srityse silpnas ir pazeidziamas.Tik tiek ir nieko daugiau...

Pasake kas? tu?
Sorry bet zinai tavo zodis nieko nereiskia. Tai tik tavo nuomone. Nuomone = 0.

O tavo tolerastiskos sapaliones isvis sunku priimt kaip nors rimciau.

"Durnus zmones skriausti-tai tik pripazinti,kad pats priklausai tokiai paciai kategorijai,kad pats esi tam tikrose srityse silpnas ir pazeidziamas.Tik tiek ir nieko daugiau.."

Yra vienas is labiausiai mainstream dalyku kokius teko girdeti, kuris yra remtas vakaru kulturos idealogija, morales normomis. Tom paciom kurios kinta kas 20 metu ir kontradiktuoja pacios save istisai taip kad kiti is ju pelnosi ir jos visiskai subjektyvios ir neturi tiesos vertes.

Tuo tarpu kai su durnais zmonem elgiesi kaip su durnais zmonem jiem tas nepatinka. Jie nenori kad su jais elgtusi kaip su durniais todel pradeda mastyt ka daryt kad taip su jais nesielgtu. Jei jiem rupi, jei jie nebeviltiski, jie bando kazka irodyti. Toks zmogus patiria emocinio skausmo kuris yra BUTINAS zmogaus psichologai, asmenybei formuotis. Kitaip tariant su durnium elgiantis kaip su durnium gali padeti isvystyti geniju. Ir cia senas kaip pati istorija gerai zinomas faktas. Elgiantis su durnium maloniai, tu tik uztikrini, kad jis liks durnius kol mirs. Nes kam jam keistis?

Be to net neziau. Nebandyk kitoj zinutej rasyt man apie kazka kas yra 'geris' ar 'blogis'. Nes neturiu tolerancijos seniams galvojantiems, kad egzistuoja globalus objektyvus geris ir blogis, cia durniausia ka galima teigti.

Jei manau,kad zmogus yra durnas,as priimu tai kaip fakta,nebandydamas nieko pakeisti.Nemanau,kad tai verta mano laiko ir pastangu.Jei pats manai turintis talenta atvesti tokius zmones i prota-kagi,zaviuosiu tavo pasisventimu..

64

Re: Moterys

diskutuojąt vėją. Eikit pasipiskit durneliai, nes mirsit greit

65

Re: Moterys

Sergio parašė:

diskutuojąt vėją. Eikit pasipiskit durneliai, nes mirsit greit

Va cia tai teisingas pasiulymas..

66

Re: Moterys

Cia juoda neviltis...Reikia keisti pavadinima, pvz. Juodasis kampelis...:::008

67

Re: Moterys

ir reklamuoti turetu sitam saite ne krema nuo saules ir alkoholi, o paminklus ir sventinta vandeni

68

Re: Moterys

Debilai...

69

Re: Moterys

amen

70

Re: Moterys

Sita tinklalapi reikia keisti I girtu urodu ir apsiversiavusiu senmergiu keksiu anonimini susirinkima.lt

Jus priedurniai visus forumus uzkisot savo nesamoningom durnom bobiskom nesamonem kaip dzentelmenai arba gejai, arba keliu metu praradai nekaltybe kur jus sapaliojat kazkokias pasenusias sovietmecio idealogijas kur mamyte kartoja 'buk mandagus' 'nesikeik' 'buk gerasirdis' be visisko loginio minimalaus supratimo kas tai yra. O kai kazkas pradeda rimtas filosofines kalbas skaldyti tai jau tipo negerai, nes nesamone. Kai durns esi, nieko nesupranti uz tai ir nesamone.

71

Re: Moterys

mrfake, tai cia tu... rimtas filosofines kalbas? mirsiu is juoko. jo, keleta klasiu butina pabaigti, kad suprastum, kad dar nesi proto bokstas

72

Re: Moterys

Antanas Patamsis parašė:

mrfake, tai cia tu... rimtas filosofines kalbas? mirsiu is juoko. jo, keleta klasiu butina pabaigti, kad suprastum, kad dar nesi proto bokstas

Kazkaip baiges filosofija su destytoju is USA meksikos ir 9 turejau tai nezinau apie kokias cia nebaigtas klases kalbi. Matyt savo paties nebaigtas klases.

73

Re: Moterys

tada esi tikras pavyzdys, kad nupirktas diplomas proto neprideda. bet nuostolio turbut nedaug apturejai, meksikoj turbut nebrangu buvo

74 (redagavo mrfake 2017-08-13 01:01)

Re: Moterys

Antanas Patamsis parašė:

tada esi tikras pavyzdys, kad nupirktas diplomas proto neprideda. bet nuostolio turbut nedaug apturejai, meksikoj turbut nebrangu buvo

Meksikoj ir nestudijavau kause.
Ir diplomo nepirkau.
Man tai juokingas tu.
Tu toks lopas tu net mokslo savokos nepagooglines man neapibreztum ir dar pysi prota. Jauciu apie koki Nyce girdejes net nesi apie Heidegeri net nekalbu.

75

Re: Moterys

man daug tenka su ziopliais darbo klausimais gincytis, o dabar man laisvalaikis, taigi gal padiskutuok su savim, tau gerai sekasi

76 (redagavo mrfake 2017-08-13 01:03)

Re: Moterys

Antanas Patamsis parašė:

man daug tenka su ziopliais darbo klausimais gincytis, o dabar man laisvalaikis, taigi gal padiskutuok su savim, tau gerai sekasi

Butent tokio atsakymo is dauno kaip tu ir tikejausi.
Pasodintas i vieta, kaip little bitch koks ir esi. Aciu uz komentara
Pas ol nakui.

77

Re: Moterys

miegokit šmaros jau...

78

Re: Moterys

Sergio parašė:

miegokit šmaros jau...

Ko pats smara nemiegi? xD

79

Re: Moterys

mrfake parašė:
Sergio parašė:

miegokit šmaros jau...

Ko pats smara nemiegi? xD

tu jibanas lochas, jei nzn kas tokios šmaros. Bet gali nulaižyt jom po ju buvusiu kotu

80

Re: Moterys

Sergio parašė:
mrfake parašė:
Sergio parašė:

miegokit šmaros jau...

Ko pats smara nemiegi? xD

tu jibanas lochas, jei nzn kas tokios šmaros. Bet gali nulaižyt jom po ju buvusiu kotu

Oj traktoriste tu..
Tai tu gali mane kekse vadint o as taves ne?
Gal ieskok.lt zmones baige autizmo akademija ar kazka tokio is kur jus tokie visi lendat? xD