61

Re: Kur perkate rūbus??

Shameless parašė:

Nachuii AS TIK po tuos Devetus Rausiuos is USA kai atitempia NUOLAT Klientas Mani Jau Pazysta ORIGINALA Randuu Uzsakau Kartais Koo Noriuu big_smile big_smile Shut Upp People tongue tongue

Originalą isgraibsto pačios pardavėjos ir rusiuotojos. Tu gauni svetimus pribezdetus skudurus. Beje nezinojau kad Humanoje algos tokios geros kol nepamaciau rekvizituose

62

Re: Kur perkate rūbus??

Aš kartais užeinu į Humaną kai bunu Lietuvoje. Radau ten vasarinę parką iš kanapių pluošto.

63

Re: Kur perkate rūbus??

Bulvytė parašė:

Aš kartais užeinu į Humaną kai bunu Lietuvoje. Radau ten vasarinę parką iš kanapių pluošto.

Reikia ne po Humanas raustis o registruotis vizitui į prabangius butikus. Tu atvyksi tave ten lauks pardavejos visas shopas dirbs tik dėl Tavęs nes aptarnauja individualiai. Paliksi kokius desimtis tūkstančių eurų ir išeisi naujais drabužėliais

64

Re: Kur perkate rūbus??

Konstantinas parašė:
Bulvytė parašė:

Aš kartais užeinu į Humaną kai bunu Lietuvoje. Radau ten vasarinę parką iš kanapių pluošto.

Reikia ne po Humanas raustis o registruotis vizitui į prabangius butikus. Tu atvyksi tave ten lauks pardavejos visas shopas dirbs tik dėl Tavęs nes aptarnauja individualiai. Paliksi kokius desimtis tūkstančių eurų ir išeisi naujais drabužėliais

Negaliu to pakęsti. Nemėgstu to dirbtino mandagumo ir perdėto žavėjimosi viskuo, ką beužsivilktum. Mato ****... kad netinka ir visvien lenda į sūbinę, kad tik parduoti. Aš mandagiai atsisakau pardavėjų paslaugų ir patarimų. Humanoje galima rasti tikrų vintage drabužių iš labai reto grožio audinių.

65

Re: Kur perkate rūbus??

Aš renkuosi marozo stiliuka) juodi treningai ir juodas džemperis su gobtuvu) tinka visur ir beje labai patogu

66

Re: Kur perkate rūbus??

Konstantinas parašė:

Aš renkuosi marozo stiliuka) juodi treningai ir juodas džemperis su gobtuvu) tinka visur ir beje labai patogu

Mano anūkas mėgsta tuos hoodie džemperius. Turi visokių ten. Praktiškas rūbas.

67

Re: Kur perkate rūbus??

musu rate svente skamba The Passenger visi sukrito ant grindu net kokteilinem  suknelem  moterys  o  mum nuo 6 iki 69 m
https://www.youtube.com/watch?v=-fWw7FE9tTo

68

Re: Kur perkate rūbus??

Na su kokia moteryte aš nieko prieš būčiau sukristi

69

Re: Kur perkate rūbus??

Romas parašė:

musu rate svente skamba The Passenger visi sukrito ant grindu net kokteilinem  suknelem  moterys  o  mum nuo 6 iki 69 m
https://www.youtube.com/watch?v=-fWw7FE9tTo

Ka svenciate?

70

Re: Kur perkate rūbus??

East hame purviniausiam Londono rajone yra čia geru uzeigu su teisinga muzika

71

Re: Kur perkate rūbus??

Romas parašė:

East hame purviniausiam Londono rajone yra čia geru uzeigu su teisinga muzika

O gal vertėtų ką nors paieškoti brangiausiam rajone? Ir ten apsigyventi