21

Re: Įvairūs interviu

Marina parašė:

Tuo aš noriu pasakyti, kad , jeigu žmogų veža pinigų darymas, tai tegul ir daro. Jis tuo laimingas, jam tai patinka. Jeigu žmogui patinka turtas ir gražūs daiktai ar meno kūriniai, tai puiku. Jeigu žmogui patinka paprastumas ir asketizmas, irgi puiku. Blogiausia, kai užvaldo pavydas, godulystė ir pyktis arba nepasitenkinimas viskuo, net ir savimi.:::008

juk kazkas turi daryti pinigus kad islaikyti visus pasalpinius. jei nebus versliu ir pinigus daranciu zmoniu jus is karto pradesit verkti kodel valstybe pasalpu nemoka

P.S. vis stebiuosi kaip forumieciai sugeba bet kokia tema nukreipti labai toli nuo jos pradines esmes)

22

Re: Įvairūs interviu

Konstantinas parašė:
Marina parašė:

Tuo aš noriu pasakyti, kad , jeigu žmogų veža pinigų darymas, tai tegul ir daro. Jis tuo laimingas, jam tai patinka. Jeigu žmogui patinka turtas ir gražūs daiktai ar meno kūriniai, tai puiku. Jeigu žmogui patinka paprastumas ir asketizmas, irgi puiku. Blogiausia, kai užvaldo pavydas, godulystė ir pyktis arba nepasitenkinimas viskuo, net ir savimi.:::008

juk kazkas turi daryti pinigus kad islaikyti visus pasalpinius. jei nebus versliu ir pinigus daranciu zmoniu jus is karto pradesit verkti kodel valstybe pasalpu nemoka

P.S. vis stebiuosi kaip forumieciai sugeba bet kokia tema nukreipti labai toli nuo jos pradines esmes)

o tai jei nebutu pinigu tai turbut pas tave jau visai dingtu tas sekmes rodmuo pagal kuri imanoma susigaudyti sekmingumo skaleje? :DDD nes tavo kalbejimas tik apie tai ir sukasi vis

23

Re: Įvairūs interviu

Sargis parašė:
Marina parašė:

Tuo aš noriu pasakyti, kad , jeigu žmogų veža pinigų darymas, tai tegul ir daro. Jis tuo laimingas, jam tai patinka. Jeigu žmogui patinka turtas ir gražūs daiktai ar meno kūriniai, tai puiku. Jeigu žmogui patinka paprastumas ir asketizmas, irgi puiku. Blogiausia, kai užvaldo pavydas, godulystė ir pyktis arba nepasitenkinimas viskuo, net ir savimi.:::008


tai jeigu jam tai patinka tai tegul patinka bet ar tai daro ji laimingu? man saltibarsciai tarkim labai patinka bet ar jie visumoj mane daro laimingu zmogum? smile negali manes saltibarsciai padaryt laimingu zmogumi, trumpalaike laime gali suteikti smile bet ir tarp asketizmo netik laimingi zmones, ten daug ir maistautoju kaip ir pinigus zmones daro kad kazkam kazka irodytu, o taip jie tik save skriaudzia, nes realiai jie rupi tik keliem zmonem pasauli smile isisamoninkit kad jus niekam neidomus o tada belieka tiesiog buti laimingu, nes niekam nieko niekada neirodysit , o jeigu jum pinigai komfortui gyvenimo reikalingi tai tada vistiek toks zmogus yra zemiau sekmes ir laimes skaleje pries zmogu kuriam viso to nereikia. pries zmogu kuris visada gali buti laimingas be jokiu salygu ir islygu smile o as sutinku, jeigu ji veza, kazkiek daro laimingesniu tas pinigu darymas, tai tegul pasidziaugia, cia kaip hobi tik, ka tipo nelaimingi zmones hobiu neturi kurie juos veza? smile kalba eina apie sekminga gyvenima, o ne apie trumpalaikiu laimiu uzsiimant hobiais ar valgant saltibarcius... smile

tu vis konstatuoji samprotauji bet kokie bus pasiulymai? ka siulai? mesti darba atsisakyti turtu? nieko nesiekti del nieko nesistengti?

24

Re: Įvairūs interviu

Konstantinas parašė:
Sargis parašė:
Konstantinas parašė:

geriau imeskite interviu kokiu miliarderiu investuotoju ar siaip sekmingu zmoniu

o ka reiskia sekmingas zmogus? smile ar sekmingesnis tas kuris turi daug bapkiu bet yra nelaimingas ar tas kur neturi tiek bapkiu bet yra laimingiausias zmogus pasauli? smile cia va konstantinai ir pasireiskia tos tavo matymo ydos, pirmiausiai ziuri kas kalba o tik tada klausai ir tau laime asocijuojasi su pinigais, tu pats is saves neturi inercijos isgeneruoti laimei smile pas tave grynai veikia hierarchija ir pagal ja matuoji pasauli it koks gyvunas, o ne zmogus, as nesakau kad taip neturi tau buti, tik KONSTAtuoju fakta KONSTAntinai smile o kaip zinom gyvunui xuj tos laimes, atlieka funkcija - sikt, est ir tenkint norus, o laimes palauks, nors logikos tame irgi nera, jis ta visa tenkina tikedamasis kad jam tai suteiks laime nes pats isgeneruot negali, o galetu tiesiog pasiimt laime ir nereiketu kryziaus keliu eit del jos ir galiausiai vistiek jos nepasiekti... tai kuris sekmingesnis? smile

laime ir sekme tai du skirtingi dalykai. kartais jie suderinami o kartais ir nelabai. ka siulai? atsiriboti nuo materialiniu vertybiu?)

laime nesuderinama su sekme arba sekme su laime? big_smile laimi loterijos lygu sekme ir lygu laime arba turi laime todel esi sekmingas zmogus, tu laimingas, egzsituoji sekmingai smile siulau perdaug nepriklausyti nuo materialiniu vertybiu, nes tie kas priklauso nuo ju tada negali patirti pakiliu busenu kurios nera materialios smile

25

Re: Įvairūs interviu

Konstantinas parašė:
Sargis parašė:
Marina parašė:

Tuo aš noriu pasakyti, kad , jeigu žmogų veža pinigų darymas, tai tegul ir daro. Jis tuo laimingas, jam tai patinka. Jeigu žmogui patinka turtas ir gražūs daiktai ar meno kūriniai, tai puiku. Jeigu žmogui patinka paprastumas ir asketizmas, irgi puiku. Blogiausia, kai užvaldo pavydas, godulystė ir pyktis arba nepasitenkinimas viskuo, net ir savimi.:::008


tai jeigu jam tai patinka tai tegul patinka bet ar tai daro ji laimingu? man saltibarsciai tarkim labai patinka bet ar jie visumoj mane daro laimingu zmogum? smile negali manes saltibarsciai padaryt laimingu zmogumi, trumpalaike laime gali suteikti smile bet ir tarp asketizmo netik laimingi zmones, ten daug ir maistautoju kaip ir pinigus zmones daro kad kazkam kazka irodytu, o taip jie tik save skriaudzia, nes realiai jie rupi tik keliem zmonem pasauli smile isisamoninkit kad jus niekam neidomus o tada belieka tiesiog buti laimingu, nes niekam nieko niekada neirodysit , o jeigu jum pinigai komfortui gyvenimo reikalingi tai tada vistiek toks zmogus yra zemiau sekmes ir laimes skaleje pries zmogu kuriam viso to nereikia. pries zmogu kuris visada gali buti laimingas be jokiu salygu ir islygu smile o as sutinku, jeigu ji veza, kazkiek daro laimingesniu tas pinigu darymas, tai tegul pasidziaugia, cia kaip hobi tik, ka tipo nelaimingi zmones hobiu neturi kurie juos veza? smile kalba eina apie sekminga gyvenima, o ne apie trumpalaikiu laimiu uzsiimant hobiais ar valgant saltibarcius... smile

tu vis konstatuoji samprotauji bet kokie bus pasiulymai? ka siulai? mesti darba atsisakyti turtu? nieko nesiekti del nieko nesistengti?

tu vis ta pacia plokste isukes laikai big_smile kad siulau neprisiristi prie materialiniu vertybiu pedaug tai jau tau griuva pasaulis, jau tu iskarto kalbi apie nieko nesiekima ir nieko nesistengima lyg tada nebutu kitu tikslu gyvenime smile siek pazinumo zmogau pasaulio, tapk lankstesnis, visur ir visada gerai jauskis kad ir kas benutiktu, va tada ir busi kazko pasiekes gyvenime ir ismokes smile

26

Re: Įvairūs interviu

Sargis parašė:

o tai jei nebutu pinigu tai turbut pas tave jau visai dingtu tas sekmes rodmuo pagal kuri imanoma susigaudyti sekmingumo skaleje? :DDD nes tavo kalbejimas tik apie tai ir sukasi vis

jeigu nebutu as eiciau ir juos uzdirbciau)
na ir kas cia blogo?) na as domiuosi investavimu treidingu valiutu rinkomis tokie mano pomegiai tokia laisvalaikio veikla ir toks mano issilavinimas susijes su finansais ir ekonomika) apie ka daugiau gali kalbeti finansistas-ekonomistas nei apie pinigus?) nieko neapiplesiau jums i kisene nelendu viska pats savo darbu savo protu ir pastangomis)

27

Re: Įvairūs interviu

Sargis parašė:

laime nesuderinama su sekme arba sekme su laime? big_smile laimi loterijos lygu sekme ir lygu laime arba turi laime todel esi sekmingas zmogus, tu laimingas, egzsituoji sekmingai smile siulau perdaug nepriklausyti nuo materialiniu vertybiu, nes tie kas priklauso nuo ju tada negali patirti pakiliu busenu kurios nera materialios smile

noreciau paziureti kokia pakilia busena patirsi kai neturesi ka valgyti)

28 (redagavo Sargis 2017-11-05 20:11)

Re: Įvairūs interviu

ziurek tu vel teisiniesi bet tavo teisinimasis irgi atitinkamai apie tave pasakantis : "nieko neapiplesiau jums i kisene nelendu viska pats savo darbu savo protu ir pastangomis", tai tu cia nor idabar kad pasakyciau ai nu jo tu tada esi sekmnigas zmogus? big_smile ko tu pripazinimo nori? o taip sakydamas kad apie ka daugiau finansistas gali kalbet tu iskarto save i rema statai, tu uzblokuoji save, vsio... smile tai apie kokia laime tu tada gali kalbet ir sekme jei esi finansitas? apie sekmingai kad pinigai i kita saskaita nukeliavo? arba kad nukrito kursas dolerio nesekme? big_smile nepatiri viso gyvenimo ir egzsitavimo kaifo pacanas smile

29 (redagavo Sargis 2017-11-05 20:14)

Re: Įvairūs interviu

Konstantinas parašė:
Sargis parašė:

laime nesuderinama su sekme arba sekme su laime? big_smile laimi loterijos lygu sekme ir lygu laime arba turi laime todel esi sekmingas zmogus, tu laimingas, egzsituoji sekmingai smile siulau perdaug nepriklausyti nuo materialiniu vertybiu, nes tie kas priklauso nuo ju tada negali patirti pakiliu busenu kurios nera materialios smile

noreciau paziureti kokia pakilia busena patirsi kai neturesi ka valgyti)


ar tu girdejei ka as sakiau? perdaug neprisiristi prie materialiniu vertybiu, as nesakau visiskai atsiriboti smile tu iskarto nuo vieno krastutinumo leki prie kito... kas vyksta Konstantinai? smile as suprantu kad yra zmogus butybe kuriai reikia valgyti, bet jai tikrai nebutina gaizti savo laimes laiko tam kad kitam kazka irodytum, o jei tau reikia tai pavalgyk, tai butinoji egzsistencijos salyga smile nors cia rodo per telikus kad saules energia jau ismoke realybe ivaldyt sensejai gyvena arba daug kas su saujele ryziu per diena ir vat vienas vienuoluis pripazintas pasaulio laimingiausiu zmogumi, tuo paciu ir sekmingiausiu, galit i youtube isivest pamatysit ji smile

30

Re: Įvairūs interviu

Vienuolis...O jeigu žmogus turi šeimą, tai ką, jau nedvasingas...Juokinga. Jis irgi laimingas galėdamas ją aprūpinti, keliauti, parodyti vaikams jų Tėvynę ir pnš. Jeigu visi lietuviai taps vienuoliais, tai šį nuostabų žemės lopinėlį užsės kiti...Te kraujas liejasi laisvai, kad ir per skaičius ir šlamančius, bet sveikiau, negu išbadėjusio vienuolio haliucinacijos...:::008

31 (redagavo Sargis 2017-11-05 20:36)

Re: Įvairūs interviu

Marina tu irgi is to pacio kvartalo kaip ir konstantinka, kodel imi krastutinumus? cia tu kaip pati sau uzkalbet dantis bandai smile as kalbu apie tai kad ryziais besimaitinantis vienuolis yra sekmingiausias pasaulio zmogus, o ryziais maitintis gali netik vienuolis, nejaugi nesutiksi? turbut dabar sakysi priestaraujanciai sau "bet tai jis jau nevienuolis, jis toks nebus  tas paprastas nevienuolis kur mazai valgo", nu juokinga mazyliai mano smile gincijates del teisumo ne del tiesos smile jeigu turi seima tai nieko nereiskia, jis ivykde viena is funkciju susilaukti palikuoniu, nieko tas nereiskia smile tai tiesiog visatos principas kad tevai myli savo palikuonius ir juos priziuri, bet jeigu vaikas mirtu tai katastrofa vel kaip prisirisimas gaunasi smile aisku o tam kuris perdaug nenuliudes sakytu kad jis besirdis, nors tas zmogus yra vidineje rimtyje ir kalbasi su tuo mirusiu zmogumi, o neverkia i nevilti puoles smile bet cia jau priimta isterikuoti kai taip atsirinka, cia jau ir isitikinimai veikia klaidingi, mirtis sukatastrofinama, o juk tai yra visatos principas, kas atsiranda turi ir isnykti smile zinojimas yra sviesa sako ismintingi zmones smile

32

Re: Įvairūs interviu

Sargis parašė:

Marina tu irgi is to pacio kvartalo kaip ir konstantinka, kodel imi krastutinumus? cia tu kaip pati sau uzkalbet dantis bandai smile as kalbu apie tai kad ryziais besimaitinantis vienuolis yra sekmingiausias pasaulio zmogus, o ryziais maitintis gali netik vienuolis, nejaugi nesutiksi? turbut dabar sakysi priestaraujanciai sau "bet tai jis jau nevienuolis, jis toks nebus  tas paprastas nevienuolis kur mazai valgo", nu juokinga mazyliai mano smile gincijates del teisumo ne del tiesos smile jeigu turi seima tai nieko nereiskia, jis ivykde viena is funkciju susilaukti palikuoniu, nieko tas nereiskia smile tai tiesiog visatos principas kad tevai myli savo palikuonius ir juos priziuri, bet jeigu vaikas mirtu tai katastrofa vel kaip prisirisimas gaunasi smile aisku o tam kuris perdaug nenuliudes sakytu kad jis besirdis, nors tas zmogus yra vidineje rimtyje ir kalbasi su tuo mirusiu zmogumi, o neverkia i nevilti puoles smile bet cia jau priimta isterikuoti kai taip atsirinka, cia jau ir isitikinimai veikia klaidingi, mirtis sukatastrofinama, o juk tai yra visatos principas, kas atsiranda turi ir isnykti smile zinojimas yra sviesa sako ismintingi zmones smile

tau nepavyks isvesti mane is kantrybes) na visu pirma apie laime tu pradejai rasyti) mane tik sekme domina) cia tu laimes ieskai ten kur jos nera) ir pripazinimo as jokio nesiekiu netgi atstumiu labai daug zmoniu nes man neereikia ju pripazinimo) mane visiskai tenkina ta padetis kuria uzimu dabar) as visiskai stabiliai saugiai uztikrintai ir komfortiskai jauciuosi) todel ir pripazinimo nereikia) ir isvis sita tema apie dvieju graziu moteraiciu pasisakimus bei interviu)

33 (redagavo Sargis 2017-11-05 21:21)

Re: Įvairūs interviu

nesiteisink man konstantinai smile matosi kad giniesi nes netgi manai kad as noriu tave is kantrybes isvesti ir plius tau kritika asocijuojasi su puolimu ir isvedimu is kantrybes, nepriimi kritikos dar viena tavo yda, ir tai vel sueina i ta pati, jeigu tu pripazinsi ka esi neteisus tai kaip ir smuksi hierarchijoj pagal kuria viska matuoji, kaip tu gali pripazint? kai jaunesnis patinas tau smegenis gydo kitu akivaizdjoj:) otu isivaizduoju kiek rupesciu atkristu jeigu nebutu tavo realybej tokio reiskinio kaip pasizeminimas? smile nes niekas to negali padaryti uz tave, tik tu pats gali pasizeminti smile tu mane matyk kaip robota kuris tau gali padet, man tu neidomus esi ir man **** ka apie mane manot visi, mano egzistavimas nuo to nepriklaiso. Tai o as  dar supratau dabar tau sekme pinigai, o laime tai kam ta laime, svarbiausia bapkiu turet, naher ta laime big_smile man tai sekme reikalinga kad laime teiktu, visada dziaugiuosi kai pasiseka ka nors gerai sukurti, tada ir laimingas tampu, man kad ir ka bedaryciau viskas i laime veda smile zmogus kazka daro tik tam kad jam tai suteiktu laime, o jeigu tau laime nera sekme, tu vistiek sieki sekmes kad butum laimingas smile kitaip ir but negali, tu tiesiog dar nesusiprates smile ir dar sakai tenkina ta padetis kuria uzimi, tai tipo vos nesakai na as neesu laimingas bet pasitenkinu tokia busena ir gyvenimo prajautimu koks yra dabar big_smile

34

Re: Įvairūs interviu

Benediktas Gilys - multimilijonierius

https://www.ziniuradijas.lt/laidos/moterys-kalba/ar-lengva-uzdirbti-milijona?video=1

Kas idomu, sako vairuoja 15 metu senumo opeli.

35

Re: Įvairūs interviu

Darius parašė:

Benediktas Gilys - multimilijonierius

https://www.ziniuradijas.lt/laidos/moterys-kalba/ar-lengva-uzdirbti-milijona?video=1

Kas idomu, sako vairuoja 15 metu senumo opeli.

na va cia jau kazkas idomiau) ir labai teisingai daro kad vairuoja sena masina nes milijonieriai puikiai sugeba skaiciuoti savo pinigus. kartais  pagalvoju kad masinos isvis galima atsisakyti tai nera pirmo butinumo preke

36

Re: Įvairūs interviu

tai tipo visa interviu 42 minuciu klauset tik tam kad suzinotumet kad jis vairuoja 15 metu senumo opeli? big_smile

37

Re: Įvairūs interviu

Darius parašė:

Benediktas Gilys - multimilijonierius

https://www.ziniuradijas.lt/laidos/moterys-kalba/ar-lengva-uzdirbti-milijona?video=1

Kas idomu, sako vairuoja 15 metu senumo opeli.

neeltui milijardieriai kurie yra idomus pinigais nesimeto ir vertina tai kas tikra ir patvaru o ne kaip dabar pagamino masina nuriedejo 100 000 000 ir subyrejo gerai jai gamintojas garantini dave tai pakeite i nauja vel 100 000 000 ir nei masinos nei piginu big_smile o kas zino tas niekada neperk sudo su kuriuo is serviso neislystu, blem net nustebau kai net tokios markes maip mersai pradejo s malti su autombiliais isvis baisu darosi

o kad idomus zmogus butu manau reikai kad poziuris atitiktttu realybe o ne pasakas ir tada jis bus idomus nes zinai apie ka jis sneka o ne bele as taip noriu kad butu ir pila s visoki kuris su realybe nieko bendro neturi

38

Re: Įvairūs interviu

Anna. apie sita pigaus populiarumo ieskancia menkysta, isvaziavusia i viesuma ant kitu sprando, tavo informacija yra oficiali, o tai reiskia, neteisinga

39

Re: Įvairūs interviu

Antanas Patamsis parašė:

Anna. apie sita pigaus populiarumo ieskancia menkysta, isvaziavusia i viesuma ant kitu sprando, tavo informacija yra oficiali, o tai reiskia, neteisinga

Antanai, Antanai, pabandžiau prisiminti, ar esi bent kartą pozityviai atsiliepęs apie savo bendraamžę lietuvę moterį, kuri žinoma visuomenėje dėl savo veiklos smile

o jei dėl informacijos teisingumo nesiginčysiu, nesu su ja bendravusi. tačiau, keik esu girdėjusi jos pasisakymų, tai dažnai būna teisingų pastebėjimų, kurie daugeliui nepatinka smile dėl egocentriškumo ir pan. - aplink mane tiek egocentriškų žmonių, kad į tai jau nelabai ir dėmesį kreipiu smile

40

Re: Įvairūs interviu

Sargis parašė:

tai tipo visa interviu 42 minuciu klauset tik tam kad suzinotumet kad jis vairuoja 15 metu senumo opeli? big_smile

nepatinka neklausykis