61

Re: Įvairūs interviu

tai moteru mes visi ieskom) beje zydes labai grazios)

62 (redagavo Valdas 2017-11-16 22:28)

Re: Įvairūs interviu

Tau parodyti žydę su rusišku vardu, ar lietuviška pavarde, vadinančią save lietuve ar ruse? Ar tai nuoseklu?

Ar vardas nurodo visas tautybes, ar gali nurodyti vieną iš kelių, nes dauguma žmonių dabar yra ne vienos, o dviejų, trijų, keturių ar daugiau tautybių?

Žydų tautybė yra viena iš mano tautybių, kita yra rusų, taip pat dar kelios kitos.

Žydų iš jų man yra svarbiausia, brangiausia tautybė, nes ji stipriausia iš jų, todėl merginos ar moterys turi būti su ja. Yra aškenaziai ir sefardai Lietuvoje (ir mizrahiai, jei tai atskira rūšis, ir nežinau, ar jų yra Lietuvoje), ir mano analizės rezultatas yra tas, kad pas mane yra ne aškenazių, o sefardų rūšis.

Pagal wikipediją, pasaulyje dauguma yra aškenazių rūšies (apie 84 proc.) ir iki 16 proc. - sefardų, todėl su aškenazių rūšimi Lietuvoje yra pakankamai daug, o su sefardų - per mažai.

63

Re: Įvairūs interviu

Valdas parašė:

Tau parodyti žydę su rusišku vardu, ar lietuviška pavarde, vadinančią save lietuve ar ruse? Ar tai nuoseklu?

Ar vardas nurodo visas tautybes, ar gali nurodyti vieną iš kelių, nes dauguma žmonių dabar yra ne vienos, o dviejų, trijų, keturių ar daugiau tautybių?

Žydų tautybė yra viena iš mano tautybių, kita yra rusų, taip pat dar kelios kitos.

Žydų iš jų man yra svarbiausia, brangiausia tautybė, nes ji stipriausia iš jų, todėl merginos ar moterys turi būti su ja. Yra aškenaziai ir sefardai Lietuvoje (ir mizrahiai, jei tai atskira rūšis, ir nežinau, ar jų yra Lietuvoje), ir mano analizės rezultatas yra tas, kad pas mane yra ne aškenazių, o sefardų rūšis.

Pagal wikipediją, pasaulyje dauguma yra aškenazių rūšies (apie 84 proc.) ir iki 16 proc. - sefardų, todėl su aškenazių rūšimi Lietuvoje yra pakankamai daug, o su sefardų - per mažai.

Pripazystu,kad man prastokai su veterinarijos mokslu,kad galeciau tamsta suprasti...Tokiu veisliu nesu girdejes...

64

Re: Įvairūs interviu

xaxaxaxaxa

65

Re: Įvairūs interviu

Konstantinas parašė:

tai moteru mes visi ieskom) beje zydes labai grazios)

Na pasitaiko visokiu.Cia kariskes kazkada buvo atvaziavusios..tai pamatei tokias musio lauke ir dek i kojas...

66

Re: Įvairūs interviu

Antanas Patamsis parašė:

Anna, nebuvo uzduotis butent 50mete pozityve pavyzdziu pateikti.  bet prisipazystu, bendraamziu pozityviu.. keleta, tiesa, pazystu, bet jos istekeje ir nera viesos asmenybes, todel nutylesim. pazinociau, nesivalkiociau vienas..
o Gyciui statau alaus

Butu labai malonu,kad tamstos ketinimai del alaus kada nors virstu realybe...

67

Re: Įvairūs interviu

kodel tyrinejam maju ar inku civilizaciju mysles?  stai jums eilinis civilizaciju zlugimo pavyzdys.dabartines, ne, Vladai, ne jusu, musu civilizacijos. is begalinio humanizmo pabande paneigti gamtos desnius, patys nukirtom saka, ant kurios...kabejom. sudarem siltnamio salygas uzaugti idiotu kartai, kuri mus visus sunaikins. bet ant civilizacijos griuvesiu dar isgersim su Gyciu po paskutini bokala

68 (redagavo Valdas 2017-11-16 23:45)

Re: Įvairūs interviu

Ar aš Vladas, ar tau sunkiai sekasi?

Tu neturi jokio poveikio įvykiams, kurie kartojasi, kaip civilizacijų atsiradimas ir išnykimas, tai ką tu nukirtai?

Nieko.

Idiotai sudaro sąlygas užaugti idiotams, bet ir jie priklausomi nuo savo prigimties, kaip ir praėjusios kartos, todėl pasaka apie įvykių valdymą yra fantazijos.

69

Re: Įvairūs interviu

Antanas Patamsis parašė:

ant civilizacijos griuvesiu dar isgersim su Gyciu po paskutini bokala

Tai nelaukit, kol griuvėsius apsnigs, o tai užpakalius nušalsit smile

70

Re: Įvairūs interviu

Anna parašė:
Antanas Patamsis parašė:

ant civilizacijos griuvesiu dar isgersim su Gyciu po paskutini bokala

kol jus dviese gersit alu as su Anna eisiu vyno isgersiu) nors ji ne zyde bet tiek to)

71

Re: Įvairūs interviu

Valdas parašė:

Ar aš Vladas, ar tau sunkiai sekasi?

Tu neturi jokio poveikio įvykiams, kurie kartojasi, kaip civilizacijų atsiradimas ir išnykimas, tai ką tu nukirtai?

Nieko.

Idiotai sudaro sąlygas užaugti idiotams, bet ir jie priklausomi nuo savo prigimties, kaip ir praėjusios kartos, todėl pasaka apie įvykių valdymą yra fantazijos.

cia tas pats Valdas kuris tautu genus ir Omega3 zuvu taukus reklamavo?) ar as cia su kazkuo sumaisiau?)

72

Re: Įvairūs interviu

Konstantinas parašė:
Anna parašė:
Antanas Patamsis parašė:

ant civilizacijos griuvesiu dar isgersim su Gyciu po paskutini bokala

kol jus dviese gersit alu as su Anna eisiu vyno isgersiu) nors ji ne zyde bet tiek to)

Ant Naujojo pasaulio stogo? smile

73

Re: Įvairūs interviu

Anna parašė:
Konstantinas parašė:
Anna parašė:

kol jus dviese gersit alu as su Anna eisiu vyno isgersiu) nors ji ne zyde bet tiek to)

Ant Naujojo pasaulio stogo? smile

nea prabangioj aplinkoj gersim) cia tik girtuokliai geria tarp griuvesiu)

74

Re: Įvairūs interviu

siaubas i ka pavirto tema) bet tai reikia taip sugebeti tema uzfloodinti

75

Re: Įvairūs interviu

ką gi, į temą ištrauka iš interviu, pirma pasitaikiusi, bet gal ką sudomins Lev Klykov, tai pasiklausys daugiau)

https://www.youtube.com/watch?v=T4edX4qgAkQ

76 (redagavo ryo 2017-11-18 21:02)

Re: Įvairūs interviu

Trumpas, jaukus interviu apie numeriukus, meile, santykius ir kitas zonos aktualijas (ziureti nuo 1:47)

https://youtu.be/GP5RDYIb4Yw?t=107

77 (redagavo Valdas 2017-11-18 22:20)

Re: Įvairūs interviu

Sophie Hunger Interview Bei Harald Schmidt

https://i.ytimg.com/vi/FR7y4B7SST0/hqdefault.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=FR7y4B7SST0

Įdomu jus stebėti kaip gyvūnus zoologijos sode. Ir laboratoriniuose tyrimuose. Bet kiti gyvūnai neįdomūs. Daugybė žmonių kaip tie gyvūnai. Kai kurie įdomesni. Bet tik kol pažįsti.

N gele psichologijoje.

Keisti kintamuosius ir stebėti elgesio skirtingumą - visą laiką stebint, visą laiką įsimenant skirtingų kintamųjų poveikį kiekvienam dalyviui. Atrodo kaip paprastas bendravimas, bet jo metu tuo pačiu vyksta skirtingų žmonių elgesio analizė, poveikio jų elgesiui vykdymas ir kontrolė.

Tai nėra bendravimas. Tai eksperimentai su žmonėmis jiems to nežinant.


Įdomu, kad šis tekstas gali neturėti nieko bendro su tiesa, ir būti dar vienas kintamasis.

78

Re: Įvairūs interviu

tai tipo visa interviu 42 minuciu klauset tik tam kad suzinotumet kad jis vairuoja 15 metu senumo opeli? big_smile

dabar tik uzmaciau sia tema. Ne tik tam smile dabar jau neatsimenu ka jis ten pasakojoj, atsimenu kad idomu. Fone ka nors veikiant klaustyt, nesakau kad idemiai ziuret ir nieko nedaryt.

https://youtu.be/GP5RDYIb4Yw?t=107

idomiai cia. Bet tai jis kalejime sedi, ir vistiek zudo kalinius ar kaip cia? Siaip jie vienas kita tada galetu issizudyt ir tiek smile

79

Re: Įvairūs interviu

Valdas parašė:

Įdomu jus stebėti kaip gyvūnus zoologijos sode. Ir laboratoriniuose tyrimuose. Bet kiti gyvūnai neįdomūs. Daugybė žmonių kaip tie gyvūnai. Kai kurie įdomesni. Bet tik kol pažįsti.

taip mes visi esam gyvuliai ir ka?)

80

Re: Įvairūs interviu

Konstantinas parašė:
Valdas parašė:

Įdomu jus stebėti kaip gyvūnus zoologijos sode. Ir laboratoriniuose tyrimuose. Bet kiti gyvūnai neįdomūs. Daugybė žmonių kaip tie gyvūnai. Kai kurie įdomesni. Bet tik kol pažįsti.

taip mes visi esam gyvuliai ir ka?)

Na,kai kurie gyvunai naiviai tikisi esa protigesni uz kitus...