21

Re: EuroBasket 2017

Kas čia per horoskopai ar fantazijos? big_smile

22

Re: EuroBasket 2017

Autizmo lygio sensacija ir visiska degradacija.

23

Re: EuroBasket 2017

Rolandas parašė:

Kas čia per horoskopai ar fantazijos? big_smile

Tu tu gal valdyk bazara...
Negi nezinai kas yra kariu genai? XD
Matau tu cia naujas, leisk paaiškinsiu.
Krc omega 3 zydu rugstys maišosi su riebalais del kuriu jis nevaisingas ane? i ji neziuri zydu moterys ir todėl postina sitas genialias mintis.

Todel jei dar pasisakosi jis tau atsius ketty perry nuotraku.

Cia tau ne juokas pacane, cia rimtas autizmas.

Tegu Zinys Rikis Anglas  Autistas su Zydu genais Valdas buna su tavimi.

24

Re: EuroBasket 2017

mrfake parašė:
Rolandas parašė:

Kas čia per horoskopai ar fantazijos? big_smile

Tu tu gal valdyk bazara...
Negi nezinai kas yra kariu genai? XD
Matau tu cia naujas, leisk paaiškinsiu.
Krc omega 3 zydu rugstys maišosi su riebalais del kuriu jis nevaisingas ane? i ji neziuri zydu moterys ir todėl postina sitas genialias mintis.

Todel jei dar pasisakosi jis tau atsius ketty perry nuotraku.

Cia tau ne juokas pacane, cia rimtas autizmas.

Tegu Zinys Rikis Anglas  Autistas su Zydu genais Valdas buna su tavimi.


Pas tave smegenu,tai rimtai tiek, kiek gulsciukas rodo - ZERO
Sokineja ant kiekvienos nuomones, kaip darzelinukas, noredamas atkreipt demesi i save..
Pasijutai protingesnis,kai supazindinau, jog IQ gali but ir didesnis, nei Einsteino? big_smile LOL

25 (redagavo mrfake 2017-09-17 11:32)

Re: EuroBasket 2017

Alvydas parašė:
mrfake parašė:
Rolandas parašė:

Kas čia per horoskopai ar fantazijos? :D

Tu tu gal valdyk bazara...
Negi nezinai kas yra kariu genai? XD
Matau tu cia naujas, leisk paaiškinsiu.
Krc omega 3 zydu rugstys maišosi su riebalais del kuriu jis nevaisingas ane? i ji neziuri zydu moterys ir todėl postina sitas genialias mintis.

Todel jei dar pasisakosi jis tau atsius ketty perry nuotraku.

Cia tau ne juokas pacane, cia rimtas autizmas.

Tegu Zinys Rikis Anglas  Autistas su Zydu genais Valdas buna su tavimi.


Pas tave smegenu,tai rimtai tiek, kiek gulsciukas rodo - ZERO
Sokineja ant kiekvienos nuomones, kaip darzelinukas, noredamas atkreipt demesi i save..
Pasijutai protingesnis,kai supazindinau, jog IQ gali but ir didesnis, nei Einsteino? :D LOL

Nezinau, koks durnius smegenu turi matuoja su gulsciuku ir nuo kada gulsciukas rodo skaicius, akivaizdei nemates tokio, bet svarstykles tavo smegenis pasverus tai tikrai nuli parodytu. Cia net nera nei klausimas nei argumentas nei nuomone kad tu durnas ir uz tave net vaflis protingesnis. Iki manes tau kaip iki menulio.

Sokineju ant nuomones? Nu jo, matai egzistuoja objektyvi realybe, kai tuo tarpu nuomone yra 0 tiesos vertes turinti nesamone ir ja pasikliauti ja yra durna.

As negalejau pasijausti protingesnis nei as suzinojau nei zinios itakoja iq.. Visiškas nevykelis tu.

Teoriskai iq gali netureti limito taip pat kaip tavo durnumas. As nkd nesakiau kad einsteino iq auksciausias zmonijos istorijoje, sakau tik kad jo smegenys buvo isimtos ir tyrinetos mokslo, tuo tarpu tavo smegenu niekas netirs, nes niekas dar neisrado tokio galingo mikroskopo.

Nu man ner ka veikt tave vartyt xD
Vaikiuks visiskas..
Beveik toks pat durnas kaip valdas. Aisku valdo tai jau niekas nepralenks, ten psichinis loginis visiskas, tu po jo greiciausiai eini.

26 (redagavo Alvydas 2017-09-17 11:48)

Re: EuroBasket 2017

tu jauti, kad aplink per aplinkui zulini? ir rimtai jautiesi, kad kazkas varzosi su tavim cia?
nepripazintas genijus...
filosofija tau dar pazinti, o paskui ismokti, o tikra tiesa yra ta, jog tavo nuomone, pradeta zodziu ''Nezinau''. Tai daug, ka pasako,apie tolimesni minciu destyma. Daugiau neverta nieko skaityti, lygiai, kaip iki zodelio ''bet''
Tu nesupratai nieko, nes tau nesuprantama...Viskas, ka bandai - tai tik zodziu zaismas, be logikos...su logika, zodis ''vartyti'' reikstu, sakyma bet ka....butent tai tu ir darai, argumentuok kanors, tada bus verta pakalbeti... mano argumentu, cia per daug.. bet ivertink kiekviena atskirai, juk didelisIQ tavo...

27 (redagavo mrfake 2017-09-17 12:51)

Re: EuroBasket 2017

Alvydas parašė:

tu jauti, kad aplink per aplinkui zulini? ir rimtai jautiesi, kad kazkas varzosi su tavim cia?
nepripazintas genijus...
filosofija tau dar pazinti, o paskui ismokti, o tikra tiesa yra ta, jog tavo nuomone, pradeta zodziu ''Nezinau''. Tai daug, ka pasako,apie tolimesni minciu destyma. Daugiau neverta nieko skaityti, lygiai, kaip iki zodelio ''bet''
Tu nesupratai nieko, nes tau nesuprantama...Viskas, ka bandai - tai tik zodziu zaismas, be logikos...su logika, zodis ''vartyti'' reikstu, sakyma bet ka....butent tai tu ir darai, argumentuok kanors, tada bus verta pakalbeti... mano argumentu, cia per daug.. bet ivertink kiekviena atskirai, juk didelisIQ tavo...

Kai kazkoks debilas kalba apie smegenu matavima gulsciuku nematau jokio aplink ziurejimo, tik durniu kuris nusisneka.
Nemanau kad kazkas varzosi su manim, ta prasme as taves net nepripazistu kaip verto priesininko, labiau kaip koki uoda kuris zyzia perpisiu viena karta ir pasibaigs. Taip kad logikos cia viskame yra, cia pas tave jos nera.

Man reiketu pazinti filosofija ir ja ismokti?
As tas kuris baiges 2 filosofijos ir psichologijos kursus, turi is psichologijos 10 is filosofijos 9 ir nuolat diskuotuoju tokiomis temomis su destytoju is USA kokiu tu net sapnuot nesuspanuotum ir man reikia kazka pazint ar mokytis. Durnas tu.

As uz tave filosofijos ziniu turiu turiu daugiau nei tu kada nors turesi. Jei paklausciau taves kas yra materija filosofijoje eitum googlint, va mano argumentas. Ir nieko tu neargumentavai. Jei cia pagal tave argumentai tai tu ne tik kad filosofijos nemoki bet ir nesupranti mokslo principu.
Zaisliukas tu ir tiek. As cia tiesa sakant del tokiu ir esu siame tinklalapyje. Mane durniai kaip tu, kaip senoveje jesteriai juokindavo karalius juokini. As kad ir kaip bandau to nedaryti tiesiog negaliu nesizaveti zmonemis neturinciais  nei logikos nei mastymo egzistencija. Tai kaip zmones kaip tu nugyvena tiek metu su 0 ziniu apie vapsie nieka yra tiesiog .. poezija. Irodymas kaip civilizacija ir technologijos tapo zmoniu seimininkai nes be ju nei dienos neisgyventu. Galvot nebereikia, kaip kiaule vartais sude ir patenkintas.

28 (redagavo Alvydas 2017-09-17 13:07)

Re: EuroBasket 2017

mrfake parašė:
Alvydas parašė:

tu jauti, kad aplink per aplinkui zulini? ir rimtai jautiesi, kad kazkas varzosi su tavim cia?
nepripazintas genijus...
filosofija tau dar pazinti, o paskui ismokti, o tikra tiesa yra ta, jog tavo nuomone, pradeta zodziu ''Nezinau''. Tai daug, ka pasako,apie tolimesni minciu destyma. Daugiau neverta nieko skaityti, lygiai, kaip iki zodelio ''bet''
Tu nesupratai nieko, nes tau nesuprantama...Viskas, ka bandai - tai tik zodziu zaismas, be logikos...su logika, zodis ''vartyti'' reikstu, sakyma bet ka....butent tai tu ir darai, argumentuok kanors, tada bus verta pakalbeti... mano argumentu, cia per daug.. bet ivertink kiekviena atskirai, juk didelisIQ tavo...

Kai kazkoks debilas kalba apie smegenu matavima gulsciuku nematau jokio aplink ziurejimo, tik durniu kuris nusisneka.
Nemanau kad kazkas varzosi su manim, ta prasme as taves net nepripazistu kaip verto priesininko, labiau kaip koki uoda kuris zyzia perpisiu viena karta ir pasibaigs. Taip kad logikos cia viskame yra, cia pas tave jos nera.

Man reiketu pazinti filosofija ir ja ismokti?
As tas kuris baiges 2 filosofijos ir psichologijos kursus, turi is psichologijos 10 is filosofijos 9 ir nuolat diskuotuoju tokiomis temomis su destytoju is USA kokiu tu net sapnuot nesuspanuotum ir man reikia kazka pazint ar mokytis. Durnas tu.

As uz tave filosofijos ziniu turiu turiu daugiau nei tu kada nors turesi. Jei paklausciau taves kas yra materija filosofijoje eitum googlint, va mano argumentas. Ir nieko tu neargumentavai. Jei cia pagal tave argumentai tai tu ne tik kad filosofijos nemoki bet ir nesupranti mokslo principu.
Zaisliukas tu ir tiek. As cia tiesa sakant del tokiu ir esu siame tinklalapyje. Mane durniai kaip tu, kaip senoveje jesteriai juokindavo karalius juokini. As kad ir kaip bandau to nedaryti tiesiog negaliu nesizaveti zmonemis neturinciais  nei logikos nei mastymo egzistencija. Tai kaip zmones kaip tu nugyvena tiek metu su 0 ziniu apie vapsie nieka yra tiesiog .. poezija. Irodymas kaip civilizacija ir technologijos tapo zmoniu seimininkai nes be ju nei dienos neisgyventu. Galvot nebereikia, kaip kiaule vartais sude ir patenkintas.

As neskaitau, tik pirma sakini paziurejes.. tu net nesuvoki apie ka kalba eina, kai gulsciukas ikisa trigrasi big_smile as tave perkandau jau pirmu pasisakymu tavo.. tu skaitai pazodziui ir savam pasauleli, kur dievas - tu, per vamzdi.

29

Re: EuroBasket 2017

Alvydas parašė:
mrfake parašė:
Alvydas parašė:

tu jauti, kad aplink per aplinkui zulini? ir rimtai jautiesi, kad kazkas varzosi su tavim cia?
nepripazintas genijus...
filosofija tau dar pazinti, o paskui ismokti, o tikra tiesa yra ta, jog tavo nuomone, pradeta zodziu ''Nezinau''. Tai daug, ka pasako,apie tolimesni minciu destyma. Daugiau neverta nieko skaityti, lygiai, kaip iki zodelio ''bet''
Tu nesupratai nieko, nes tau nesuprantama...Viskas, ka bandai - tai tik zodziu zaismas, be logikos...su logika, zodis ''vartyti'' reikstu, sakyma bet ka....butent tai tu ir darai, argumentuok kanors, tada bus verta pakalbeti... mano argumentu, cia per daug.. bet ivertink kiekviena atskirai, juk didelisIQ tavo...

Kai kazkoks debilas kalba apie smegenu matavima gulsciuku nematau jokio aplink ziurejimo, tik durniu kuris nusisneka.
Nemanau kad kazkas varzosi su manim, ta prasme as taves net nepripazistu kaip verto priesininko, labiau kaip koki uoda kuris zyzia perpisiu viena karta ir pasibaigs. Taip kad logikos cia viskame yra, cia pas tave jos nera.

Man reiketu pazinti filosofija ir ja ismokti?
As tas kuris baiges 2 filosofijos ir psichologijos kursus, turi is psichologijos 10 is filosofijos 9 ir nuolat diskuotuoju tokiomis temomis su destytoju is USA kokiu tu net sapnuot nesuspanuotum ir man reikia kazka pazint ar mokytis. Durnas tu.

As uz tave filosofijos ziniu turiu turiu daugiau nei tu kada nors turesi. Jei paklausciau taves kas yra materija filosofijoje eitum googlint, va mano argumentas. Ir nieko tu neargumentavai. Jei cia pagal tave argumentai tai tu ne tik kad filosofijos nemoki bet ir nesupranti mokslo principu.
Zaisliukas tu ir tiek. As cia tiesa sakant del tokiu ir esu siame tinklalapyje. Mane durniai kaip tu, kaip senoveje jesteriai juokindavo karalius juokini. As kad ir kaip bandau to nedaryti tiesiog negaliu nesizaveti zmonemis neturinciais  nei logikos nei mastymo egzistencija. Tai kaip zmones kaip tu nugyvena tiek metu su 0 ziniu apie vapsie nieka yra tiesiog .. poezija. Irodymas kaip civilizacija ir technologijos tapo zmoniu seimininkai nes be ju nei dienos neisgyventu. Galvot nebereikia, kaip kiaule vartais sude ir patenkintas.

As neskaitau, tik pirma sakini paziurejes.. tu net nesuvoki apie ka kalba eina, kai gulsciukas ikisa trigrasi big_smile

Neskaityk, vistiek skaityt nemoki.

30

Re: EuroBasket 2017

112... skaiciu seka, nusakanti tavoIQ

31

Re: EuroBasket 2017

As uz Slovenija ir Ispanija... gal yra pritarianciu?

32

Re: EuroBasket 2017

Alvydas parašė:

112... skaiciu seka, nusakanti tavoIQ

kaip gaila kad moksliniai faktai, kuriem tu neturi kvalifikacijos nei galios papriestarauti sako priesingai.

33

Re: EuroBasket 2017

Alvydas parašė:

As uz Slovenija ir Ispanija... gal yra pritarianciu?

Eik is cia konformiste isplautasmegeni.

34

Re: EuroBasket 2017

Bravo Ispanija !!

35

Re: EuroBasket 2017

Bravo Slovenija.
Neklydau si cempionata del geriausiu.
Teks dziaugtis ir Lietuvos 9-aja vieta, nes atrodo krepsinis salyje isnyko, ir top8 bus normatyvas.
Anokia cia krepsinio salis, jei diskutuoti tenka vienam siatema.. big_smile
FINISAS. uzdarau tema...

36 (redagavo Valdas 2017-09-18 16:10)

Re: EuroBasket 2017

Didžiausi sveikinimai

https://gdb.rferl.org/6C126CB5-2677-4A09-B125-B8A86B53B655_cx0_cy8_cw0_w1023_r1_s.jpg

http://s3.reutersmedia.net/resources/r/?m=02&d=20170917&t=2&i=1201774327&r=LYNXNPED8G10N&w=1280

https://imagesvc.timeincapp.com/v3/fan/image?&c=sc&w=850&h=560&url=https://thejnotes.com/wp-content/uploads/getty-images/2017/09/848559344-basketball-euro-2017-slo-sbr.jpg.jpg

http://www.krmg.com/rf/image/Wires/w2/AP_Top_News/2017/09/17/Images/780e0df4926f4faab1a7bf27dd9058f6.jpg

Vyriausiasis  Treneris - Piemuo

Dauguma žaidėjų - Avys

Plius Šuo

Plius 2 Žyniai

Nugalėjo visas komandas, kurias treniravo, ir kuriose žaidė - vien žyniai.

Tokia įgimta žmonijos struktūra.

Trūko tik vilkų.