561

Re: Daugintis ir dominuoti! Mes tik gyvunai?

va kai suprasim, kad visi esam ligys ir visi vienodai svarbus. va tada galesim vadintis "zmonemis"

562

Re: Daugintis ir dominuoti! Mes tik gyvunai?

nezinau kaip kitiem, bet man, zinant kad "maisto saldytuve" uzteks ilgam, atsipalaiduoju ir man gryzta kuribingumas, pradedu generuot idejas ir net esu daug daug kartu darbingesnis, nei tais atvejais, kai esu verciamas dirbt tam kad isgyvenciau. tai jeigu ir kitiem zmonem taspats, jei jie yra darbingesni tada, kai zino kad del nieko nereik rupintis, tokiu atveju laukia milziniskas technologinis suolis. atvirkscioji psichologija kogero big_smile zmogus tampa darbingesnis kai jo niekas "nevercia".
aisku tinginiavimo as neskatinu ir manau kiekvienas protingas zmogus savaime supranta kad darbas yra reikalingas ir net lazintis galeciau, jei zmogui duotum maista, vandeni, namus, gidyma ir viska kas butina, jis atsipalaiduotu, pradetu labiau mastyt, kaip patobolint viska, kuribingumas gryztu, nejaustu visiskai jokio spaudimo, zinotu kad ir rytoi bus ka valgyt, manau tuomet zmones netik kad netyngetu dirbt, o dar gautu milzininska stimula atlikt darba gerai, eitu i darba su sypsena, kad su kolegom papliurpt, jis pradetu teikt dziaugsma. nes dabar gryna depresija, dirbi ir pastovei truksta, bijai, nezinai kada kokia liga uzpuls ir reikes visas santaupas padet. o mano sistemoje, darbas net bus kaip narkotikas, veiks zaidimo principu, lenktynes, tasku kaupimas, konkretus "kablys". argi nesmagu butu/neglostytu savimeiles matyt, kad esi pirmoje vietoje pagal darbo reitinga savo draugu rate?

563

Re: Daugintis ir dominuoti! Mes tik gyvunai?

wfx,
yra toks pusiau ezoterinis, pusiau utopinis 100 metų senumo Antarovos romanas "Du gyvenimai". Siūlyčiau paskaityti tą vietą, kur aprašoma panaši žmonių bendruomenė smile
knyga iš tiesų gera. tik truputėlį erzina egzaltuoti dvasingų žmonių atsiliepimai apie ją.

564

Re: Daugintis ir dominuoti! Mes tik gyvunai?

jei gali, tiesiog savais zodziais papasakok, ka butent tureciau zinot. dekui

565

Re: Daugintis ir dominuoti! Mes tik gyvunai?

wfx parašė:

jei gali, tiesiog savais zodziais papasakok, ka butent tureciau zinot. dekui

negaliu, nes, deja, koncentracija man nebūdinga

566

Re: Daugintis ir dominuoti! Mes tik gyvunai?

na, o as naujam vakarui turiu nauja doc filmo pasiulyma.
gan idomi istorija apie antarktida pav "Encounters at the End of the World" 2007 metu.

koncentracija tau nebudinga? nesupratau ka cia reiskia big_smile