61 (redagavo wfx 2017-09-20 23:26)

Re: Daugintis ir dominuoti! Mes tik gyvunai?

vau, supratau, tu cia trolini mane big_smile pramogaus visi, laisvu nuo darbo metu big_smile nekenciu advokatu, menkiausia klaida padarai tekste ir viska apvercia aukstyn kojom big_smile

62

Re: Daugintis ir dominuoti! Mes tik gyvunai?

Tau negera.. Tema uzdaryta.

63 (redagavo wfx 2017-09-20 23:30)

Re: Daugintis ir dominuoti! Mes tik gyvunai?

troll life big_smile nujeme nuo zodzio nedaryk raides "ne" ir jau error big_smile koks keistas tu big_smile na ir nuvarginai, tikras vampyras tu big_smile einu miegot...

64

Re: Daugintis ir dominuoti! Mes tik gyvunai?

o jei toks protingas esi, tai sakyk kaip tai igivendint, kaip sujungt visus. pasiulyk pats kanors, o nesikabinek prie kazko, ko net nesugebi paaiskint big_smile bet speju tau dzin, tu tik negatyvo nesejas.

65 (redagavo wfx 2017-09-21 05:52)

Re: Daugintis ir dominuoti! Mes tik gyvunai?

Alvydas parašė:

Tau negera.. Tema uzdaryta.

eh, greit pasidavei, supratai turbut kad beprasmiska klaida radai, nes esmes viena menka klaidele nepakeicia. tikiuosi toki kaip tu neprisilies prie programos kurimo big_smile

pagrindiniam tekste viskas, o ka as komentaruose per skubejima parasau, neatspindi mano minciu.
dabar turbut dar daugiau nelogiskumu? big_smile

tie kas supranta, supras, ir tavo trollinimas nieko jau nepakeis big_smile

edit: na va, bsk pailsejau, atvedinau galva, buvau trumpam prarades salta prota ir pasidaviau emocijai, visur visi puola per visus forumus, o man vienam gintis, gi issenku :d. atsiprasau taves kad galbut izeidziau, suprask kad ir as zmogus, nesu kazkoks super genijus, intelekto virsune, padariau klaida. leisk pasitaisyt.
taip, as tau galeciau nudazyt lubas, bet nedazysiu sioje sistemoje, as ta turejau omeni. ir naujoi sistemoi man nerupes kad man tai nepatinka, kam isvis galetu patikt dirbt tai kas jiems nepatinka, bet kaip minejau pagrindiniam tekste... mes privalom prisidet, va todel as ir dazyciau vistiek, nes jei nedazysiu, tai poto ateityje kai man reikes, man niekas nedazys. vadovaujuos elementariu karmos principu.

66

Re: Daugintis ir dominuoti! Mes tik gyvunai?

jus vis dar čia?

67

Re: Daugintis ir dominuoti! Mes tik gyvunai?

Sergio parašė:

jus vis dar čia?

Mes jau kuriam sviesiasni rytoju..Tu vis dar cia..

68

Re: Daugintis ir dominuoti! Mes tik gyvunai?

Reikia sugalvot pavadinima...:::008

69

Re: Daugintis ir dominuoti! Mes tik gyvunai?

wfx parašė:

o jei toks protingas esi, tai sakyk kaip tai igivendint, kaip sujungt visus. pasiulyk pats kanors, o nesikabinek prie kazko, ko net nesugebi paaiskint big_smile bet speju tau dzin, tu tik negatyvo nesejas.

Blockchain technologija.
As negatyvas, nes mat pabandziau isigilint i ne visiskai logiskus pasakymus ir pakritikavau?
As pritariu A.E  pasakymui jog -'' jei is pirmo zvilgsnio ideja neatrodo absurdiska - ji yra beviltiska''..

70

Re: Daugintis ir dominuoti! Mes tik gyvunai?

kas tas A.E?

71

Re: Daugintis ir dominuoti! Mes tik gyvunai?

wfx parašė:

kas tas A.E?

Albertas Einsteinas

72

Re: Daugintis ir dominuoti! Mes tik gyvunai?

na matai, net ir jis kalbejo nelogiskai big_smile jei neatrodo apsurdiska - tai beviltiska.
pats egzistavimas yra irgi nelogiskas ir as netikiu laimingo atsitiktinumo deka.

Jau vel sumisau, nebezinau apie ka kalbam big_smile

73

Re: Daugintis ir dominuoti! Mes tik gyvunai?

wfx parašė:

na matai, net ir jis kalbejo nelogiskai big_smile jei neatrodo apsurdiska - tai beviltiska.
pats egzistavimas yra irgi nelogiskas ir as netikiu laimingo atsitiktinumo deka.

Jau vel sumisau, nebezinau apie ka kalbam big_smile

pamirsai puse citatos. is pirmo zvilgsnio jis minejo..
tu man siulei prisideti su mintimis kaip tai igyvendinti, as tau pasiuliau blockchain.
tau beliko kurti programa irkviesti zmones erai be pinigu...

74 (redagavo wfx 2017-09-21 20:58)

Re: Daugintis ir dominuoti! Mes tik gyvunai?

Alvydas parašė:
wfx parašė:

na matai, net ir jis kalbejo nelogiskai big_smile jei neatrodo apsurdiska - tai beviltiska.
pats egzistavimas yra irgi nelogiskas ir as netikiu laimingo atsitiktinumo deka.

Jau vel sumisau, nebezinau apie ka kalbam big_smile

pamirsai puse citatos. is pirmo zvilgsnio jis minejo..
tu man siulei prisideti su mintimis kaip tai igyvendinti, as tau pasiuliau blockchain.
tau beliko kurti programa irkviesti zmones erai be pinigu...

na jo, puses nerasiau, nebutina, minti supratau tiesiog kad geriau slifuot apsurda kol isgausim tobuluma, bet tik ne pradet nuo tobulumo big_smile na as bent jau taip supratau.

Blockchain technologija zinau, kazkas panasaus cia ir bus, va cia ir beda, kaip surinkt ta developeriu komanda ir is ko ja geriau sudaryt, man tai noretusi kad butu nuteistieji sistemu lauzytojai, tie vadinami hackeriai. na ka galejau ta padariau, as pats sistemos labai geros negaliu sukurt, nes viskas ka as moku su kompu, tai sukurt paprasta interneto puslapi, o pagal pasaukima as tik masazistas big_smile tai svarbu, pati mintis paseta, dabar tereikia laukt zmoniu gebanciu tai padaryt ir anksciau ar veliau kazkas manau pamegins kurt ta programele.

Na viskas ka as galeciau, tai susidorot su kureju komanda, duot idejas, bet pats ju i koda net neisivaizduoju kaip irasyt big_smile

75

Re: Daugintis ir dominuoti! Mes tik gyvunai?

Ant lauzo apsisaukeli...:::250

76 (redagavo wfx 2017-09-21 21:19)

Re: Daugintis ir dominuoti! Mes tik gyvunai?

Marina parašė:

Ant lauzo apsisaukeli...

tetule, nejaugi manet kad mano vieno jegoms toks darbas? as tik galiu gimdyt idejas, bet kodo rasymas tai jau ne mano stichija smile viskas ka as dabar darau, tai tik analizuoju, ka poto ir pateiksiu kureju komandai. tiesiog stengiuos is visu pusiu pazvelgt i tai, pazet ir kitu zmoniu akimis ir zinoma sulaukt kuo daugiau apskaiciuotos kritikos siai sistemai. trumpai tariant, as tik organizatorius smile ir nutrynkit ta mirksinti smaila, dar netycia koki epileptika uzversit big_smile

77

Re: Daugintis ir dominuoti! Mes tik gyvunai?

Pasiaiskinimas priimtas, jaunuoli...:::008

78 (redagavo Alvydas 2017-09-21 21:34)

Re: Daugintis ir dominuoti! Mes tik gyvunai?

Tai cia juk nieko sudetingo...taksisto programeles principas...
registracija ir paslaugos aprasymas. kazkas paspaudzia priimu, ir viskas. daugiau vyksta viskas realiam pasauly big_smile

79 (redagavo wfx 2017-09-21 21:39)

Re: Daugintis ir dominuoti! Mes tik gyvunai?

Alvydas parašė:

Tai cia juk nieko sudetingo...taksisto programeles principas...
registracija ir paslaugos aprasymas. kazkas paspaudzia priimu, ir viskas. daugiau vyksta viskas realiam pasauly big_smile

veikimo principa tai suprantu, bet nenoriu kurt, zinant kad as tik megejas kodo rasyme. ir tai visgi ne menkas dalykas kaip atrodo, duomenu kiekis yra tikrai nemazas cia, visgi 7 milijardai su virsum zmoniu. na aisku, puse is ju ~ dar atkrenta vaikai ir senjorai, bet vistiek cia yra daug. aisku koks google pasimtu tai daryt, tai uz poros valandu jau butu ta programa, bet deja, jie nesuinteresuoti pasaulio gelbejimu big_smile

80

Re: Daugintis ir dominuoti! Mes tik gyvunai?

ateitis jus ateitis... jus— pražutis...