61 (redagavo Marina 2017-10-13 20:49)

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

Tie VIP landžioja po anketas, o mes po jų negalim. Tiek to ypatingumo...:::008

62

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

man tai nereikia gyvuneliu. nuo manes paties namie ner kur detis. o vip narystes naf..g nereikia, bet ir nesiulo, tai ner ko galvos sukt

63

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

Nebloga savikritikos dozė, p.Antanai.

64

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

jokių dirbtinių gyvūnėli ir robotokų. norėčiau vyro:) tikro

65

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

Anna, visai be intelekto tiktu?

66

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

Teisingai, Anna ! Kažkada diskutavom apie svajonių ar nerealų vyrą. Kažin ar buvo diskusija apie tikrą vyrą. DĖMESIO..........KUR TIKRAS VYRAS ANNAI ?

67

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

Marina, išprovokuoti nepavyks.

Antanai, o ką reiškia "be intelekto"? smile su labai aukštu intelekto koeficientu nereikia. tokie žmonės sunkiai pritampa, nes labai jaučia, kad yra už kitus protingesni (čia be ironijos, ir man būtų sunku pritapti prie tam tikros pakraipos ligonių)... toks žmogus nelaimingas. o jei nelaimingas, tai piktas... gal aktyviai, gal pasyviai. jo nepralinksminsi anekdotu, dainele ar šokiu... o kai vyras piktas, tai tą pyktį paprastai nukreipia į šalia esančią moterį... kam man to reikia....

68

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

dainele ar šokiu..:::037 noretusi pamatyti. pagal idealaus vyro aprasyma tavo anketoj tai net ir as tikciau :::049

69

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

Antanas Patamsis parašė:

dainele ar šokiu..:::037 noretusi pamatyti. pagal idealaus vyro aprasyma tavo anketoj tai net ir as tikciau :::049

anketoje aprašytas ne idealus vyras, o toks, kuris galėtų leisti pro akis ir ausis mano charakterio sunkumą smile
nes kitoks labai greit supyktų...
Jūsų labai aukštas intelekto koeficientas, jaučiasi, bet ir pats žinote, tik koketuojate, nes laukėte šio viešo pripažinimo čia smile

70

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

uz pripazinima gal mandagu butu padekoti, aciu, bet man to tikrai nereikia.  bet dainele ir sokis tai padare ispudi.. as taip net parasyt nesugebeciau :::024

71

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

daineles moku tik dvi - Vai čičeku (Kalėdoms) ir Kvepia eglutė žaliuoju mišku (Joninėms). Tinka tik muzikinės klausos nesužalotoms ausims smile

72

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

kaledos arteja, bus ka veikti

73

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

ir ką veiksit per Kalėdas? smile

74

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

vaziuosim pas Anna sokiu ir daineliu ziuret

75

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

tik dabar pastebejau, pas mane ant sienos afigienas voras sedi, kokiu 10 cm dydzio..kas ten naminio gyvunelio norejo?

76

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

Tai jau netrukdysiu..........:::008

77

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

tai čia Marinai, vorai kažkuo primena avis, ypač nykštukines, priverps siūlų smile ir į rankinuką tilps smile

78 (redagavo Marina 2017-10-13 22:17)

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

Ačiū...Kai apie vorus, tai jau Marinai...:::b04

79

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

Antanas Patamsis parašė:

tik dabar pastebejau, pas mane ant sienos afigienas voras sedi, kokiu 10 cm dydzio..kas ten naminio gyvunelio norejo?

O kaip pavyko toki uzsiauginti?

80

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

Marina, o tai tu pas Anna kaledoms nevaziuosi? prasta kompanija? nor manes irgi dar nekviete.. gal per anksti apsidziaugiau.. ir vora atvezciau, kaledine juk tema. dainele tokia yra, kaip per kaledines eglutes sakas keliau ja voras