81

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

Gyti, neauginau, pats uzklydo. matyt, pas Anna nori

82

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

prisipazinsiu, cia visa vakara dura stumdziau, princeses laukiau. o ji taip ir neuzklydo.. koks ziaurus likimas:::014

83

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

visai ne, tas voras laimę atnešė, didelę smile
mano voriukas vis bandė laimę nuo šviestuvo nusileisti ant sofos. gaila buvo, bet visgi teko paprašyti  keliauti kur nors, kur tamsiau smile

sakot, norit pas mane atvykti šokti ir dainuoti? it raibosios gegutės?
kodėl gi ne smile
blizginkit auskarus i rbatus smile

84

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

Antanai, Antanai,
o aš jau pamaniau, kad susirgot... karščiuojat ir radot bile ką... pasirodo, kaip visada, vis su ta savo dura stumdotės smile

85

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

neperplaukiau ekvatoriaus, nors ir nedaug truko, todel auskaro nesiot dar neturiu teises. prizadu pasitaisyti.  o batus isblizginsiu, aciu uz kvietima, nors ir isprovokuota

86 (redagavo Anna 2017-10-13 23:36)

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

prašom, kvietimas skirtas šio vakaro šios forumo temos pašnekovams - Marinai, Gyčiui ir princesių medžiotojui smile
jei ką, dilgėlių džiovintų turiu daug, užteks visiems smile

87

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

princeses jos tokios.. kazkur horizonte matosi, bet dazniausiai kaledoms artejant pradingsta. o jeigu stebuklas ivyks, tikiuosi priimsi ir su princese :::001

88

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

Susiraskit kambari pagaliau padarykit vaika ir bus ramu, cia mes apie intelekta dirbtini kalbam.

89

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

mrfake šalto vandens visiems ant galvų.......

90

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

Marina parašė:

Teisingai, Anna ! Kažkada diskutavom apie svajonių ar nerealų vyrą. Kažin ar buvo diskusija apie tikrą vyrą. DĖMESIO..........KUR TIKRAS VYRAS ANNAI ?

O kur MARINAI?

91

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

Marina jau turi...:::008

92

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

Marina parašė:

Teisingai, Anna ! Kažkada diskutavom apie svajonių ar nerealų vyrą. Kažin ar buvo diskusija apie tikrą vyrą. DĖMESIO..........KUR TIKRAS VYRAS ANNAI ?

Marina, temos kontekste tikras vyras - realus, valgantis, miegantis, drauge varge ir džiaugsme, o ne virtualus, dirbtinio intelekto ar gumos pramonės produktas :-)

93

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

Tai savaime aišku, Anna. Negi jums tai problema ? Šiaip reikėtų daugiau džiaugtis šia diena ir ką ši diena duoda ir viskas bus gerai...:::008

94

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

visi internetiniai dirbtiniai:D tiek intelektai, tiek asmenybes...
visi protingi ir iesko protingu, bet neranda, nesupranta esa kiauri, kaip retys..
kiti nepripazinti genijai, irodideja tiesas ir neigia desnius ir del to gincyjasi
treti iesko darbo sode, nes moka tik slanga apsimesti
velniai zino kokie,tai bando rasti kazkokias puses, kur net neaisku apie ka kalba eina...
tai kur cia temos esme? Apie ka ir kalbu...

95

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

Erikas parašė:

Ką jūs manote apie A.I kitaip dar vadinama dirbtinį intelektą , jūs gąsdina ar atvirkščiai džiugina tokio dalyko atsiradimas ?

96

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

Mane džiugina tokio dalyko atsiradimas...:::008

97

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

Marina mane gasdini big_smile

98

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

Atsiprašau, kažin  jau kodėl aš tokia baisi ? :::a14

99 (redagavo gytis 2017-10-14 22:26)

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

Marina parašė:

Tai savaime aišku, Anna. Negi jums tai problema ? Šiaip reikėtų daugiau džiaugtis šia diena ir ką ši diena duoda ir viskas bus gerai...:::008

Zaviuosi tamstos talentu issisukti nuo tiesioginio atsakymo...

100

Re: Esat girdeje apie dirbtibi intelekta

Vokietijoj vienas prekybos centras įsigijo robotuką - pirkėjų konsultantą. Lb.mielas...:::008