101

Re: Draugės ero

Marina parašė:

P.S.Norint " senoviškai", nors tai lb.reliatyvi sąvoka..., tai jaunimas turėtų tupėti namuose ir laukti kol tėveliai parduos, t.y.supirš su kažkuo už jiems, tėveliams,  priimtiną kainą. Tai irgi nėra lb.blogai...Svarbiausia, kur tada lieka žmogaus teisė į laisvę ir laisvą apsisprendimą.

Marina,
čia tai užlankstėt... Jau pagal Jus tai žmonėms tik viena galvoje, it kokiems triušiams ar kai kuriems forumiečiams smile
tiek mano studijų laikais, tiek dabar kaip tik labai gražiai bendraujama kompanijomis. gal kai kam bus naujiena, bet ypač dabar madinga susitikti grupėmis ir diskutuoti ne tik kad apie filmus, bet ir apie pasaulio ateitį, kokie kieno idealai patirtys - gražu klausyti, kokias brandžias mintis dėsto kad ir  keturiolikmečiai, studentai iš skirtingų kursų dalijasi tuo, ką sužinojo per paskaitas. kai kuriems lietuviams pakankamai neįprastai atrodo, kai vaikinas ir mergina drauge keliauja ir kai ateina vakaras, paaiškėja, kad sustumtas lovas jie išskiria, nes jie yra draugai, o ne mylimiieji. tad štai, daug kam dėl to gali kilti labai neskaisčių minčių, ko nepasakysi apie tuos du jaunus žmones, kurie gal kažkur toli turi savo antrąsias puses, o gal jų laukia. ir mano akimis žiūrint, tai kaip tik labai normalu, nes ir mes elgdavomės panašiai, tik tuomet aplinkiniai sunkiai suprasdavo, nes labai jau linkę visus aplink suporuoti ir suguldyti smile tad pakartosiu, tokie aplinkiniai, gali būti fiziškai "nekalti", bet jokios skaistybės jie neturi smile

102

Re: Draugės ero

mrfake parašė:

Tas tiesa, tiek Ana tiek Marina nera labai protingi zmones.
Ana truputi protingesne uz Marina.
Bet esme ta pati.

Kadangi mes pasakem jog skaistybe yra labai svarbus ir teigiamas bruozas moteryje, jos kazkodel jauciasi uzkliudytos.
Greiciausiai todel kad kai buvo jaunos jas birbino kas netingejo, o jos istisai melavo sau 'svarbiausia mano vidus'. Galbut ir ne del to..
Bet faktas kad jauciasi uzkliudytos

Todel ir iesko atmaskiu.
Birbintis juk malonu uztad pasekmes nemalonios.

Kad ir kaip ten bebutu, paprastai budavo taip kad vyrai budavo kaip alkani sunys kad tik gaut kur imerkti, o moterys santuresnes, kuklesnes, be vestuviu neduodavo, norejai **** turejai zenytis kitaip negausi.O dabar apsikeite viskas. Moterys desreliu iesko tuo tarpu vyrai orumo truputi gavo.
Nors galetu buti atvirksciai, maziau ku.rvu butu.

Ant Annos tai nestumk, dar su tokiu mąstymu moterų paieškot reikia...
O visa kita tai taip ir yra, ankščiau vyrai per mergas lakstydavo, dabar jos stengias kuo daugiau eržilų prajodinėt, kad ir šitam pažinčių puslapį akivaizdu, kad absoliuti dauguma merginų toli gražu ne meilės ieško.

103

Re: Draugės ero

Kai buvau vaikas mane tevas ismoke tai ko kiekvienas tevas turetu savo sunu ismokyti - faktas kuris lydejo mane visa gyvenima:

Vyrai murai azuolai
Mergos terbos bezdalai.

104

Re: Draugės ero

Obuolys nuo obels toli nerieda...:::008

105

Re: Draugės ero

Kiek pastebejau pradzioje diskusija isivaziavo del vyru poziurio i pasileidusias moteris, taciau jus pasiziurekite kaip tos dvejos padruskes gudriai pasistenge issukti tema ta linkme jog kalbama jau nebe apie laisvos moters elgesio ivaizdi, o bendrai apie zmogaus dorybe, skaistybe minciu nusidejime pabreziant abi gimines... yra interesai, normalus dalykas, tik kad labai jau nebeskanu ir subjektyvu

106

Re: Draugės ero

mrfake parašė:

Kai buvau vaikas mane tevas ismoke tai ko kiekvienas tevas turetu savo sunu ismokyti - faktas kuris lydejo mane visa gyvenima:

Vyrai murai azuolai
Mergos terbos bezdalai.

Na mano vaikyste buvo visgi sviesesne.Uzuojauta....

107

Re: Draugės ero

gytis parašė:
mrfake parašė:

Kai buvau vaikas mane tevas ismoke tai ko kiekvienas tevas turetu savo sunu ismokyti - faktas kuris lydejo mane visa gyvenima:

Vyrai murai azuolai
Mergos terbos bezdalai.

Na mano vaikyste buvo visgi sviesesne.Uzuojauta....

taip, Gyti, sunku būti akmeniu ar medžiu... geriau būti žmogumi smile