41

Re: Seksas tryse?

https://www.youtube.com/watch?v=CM7ZBff1mWs

Вот и прыгнул конь буланой
С этой кручи окаянной.
А синяя река
Больно глубока.

42 (redagavo Laimutė 2023-08-03 18:54)

Re: Seksas tryse?

Parantu parašė:

Vienintelis Romas cia gyvas. O tai jauciuosi kaip nuogas islukstentas zirnis suragatiniu perlu kruvoje. Seip samgu, jus kur kas nuogesni nei as.

Ir vėl inkštimas. Koks tu vyras po galais? Kritiką tik teigiamą sugebi priimti. Jeigu rašai tai viešai, tai turi visko tikėtis ir būti visokiai kritikai pasiruošęs. Ne tik aplodismentams.

43

Re: Seksas tryse?

Romas parašė:

gilu prasminga nuosirdu- pats irgi imerkiu plunksna i rasaline kad perjot nebalnotu Pegasu jaunystes 
vieskeliais pagirdyt zirga prisiminimu upej nusiplauk baltas kojas tevelio juodnugarelio austu drobiu pataluose zinau kurybines  kančias kai tenka baltu sakalu skristi tarp varnu ir pigmeju kai visas uzgyventas turtas telpa uzrasu knygutej su nepapasakotais niekam sapnais

O aš čia būtent nuoširdumo ir pasigendu. Jei būtų parašyta iškarto po to įvykio, kol dar įspūdis šviežias, tada gal ir būtų nuoširdu ir tikra.
Dabar gi rašo suaugęs, pasenęs žmogus iš savo gyvenimo patirties ir požiūrio taškų.
Kai Tu rašai, rašai bent nuoširdžiai, be noro būtinai patraukti skaitytoją į savo pusę ir sulaukti tik plojimų. Tavo rašyti postai ir kitkas ( kur man teko garbė užmesti akį ) alsuoja tikrumu ir atvira siela.

44

Re: Seksas tryse?

Parantu parašė:

Hmm, Laimute, po jos zodziu jauciuosi kaip po globos sparnu. Tu gi visur teisi, bet as padykes, ne tavo dantukams tas krislas.

Parantu, aš sakau ką galvoju ir man nesvarbu būti teisiai. Aš klystu tiek pat, kiek ir kiti, bet aš nebijau būti kritikuojama jei rašau atviroje erdvėje. Tau žinoma būtų maloniau, jei aš tave tik girčiau. Tai va aš irgi padykusi ir veltui laurų nedalinu.

45

Re: Seksas tryse?

Noriu keturiese su trimis moterimis

46 (redagavo Laimutė 2023-08-03 19:21)

Re: Seksas tryse?

Parantu parašė:

Tiesa, visame tame yra viena potekste. Jos kolkas neviesinu, bet, jei ji, ta potekste ir tolaiu nebus pastebeta, viska uzversiu velniop. Kaip ten biblijoje: jei nors vienas zmogus bus ispazines, viespatie, ar visviena Gomora sugriausi? Ne, uztenka tik vieno. - kazkaip taip. Tai va, nebus nei vieno, bus kita platforma. Rasiau, turiu iliuziju, vaiduikliu ir jais vadovaujuos. Jus gyvenimai, realus, parsmisngi, man jie snobiski, patys juos kniskites.

Tai ko dar lauki? Lauki kol kas nors užuos kuo tavo potekstė kvepia ir pradės skaityti tarp eilučių arba iškart atspėti ką galvoje turi? Išeik iš iliuzijų ir pažvelk į savo aplinką gal pamatysi save iš šalies ir suprasi, kad kur tu nebūtum liksi "Parantu" , kad ir šimtus platformų pakeistum.

47 (redagavo Laimutė 2023-08-03 19:23)

Re: Seksas tryse?

Konstantinas parašė:

Noriu keturiese su trimis moterimis

Kaip keista. Šiaip jau tai vyrai svajoja apie moterų perteklių, o ne vyrų big_smile

48

Re: Seksas tryse?

Laimutė parašė:
Romas parašė:

gilu prasminga nuosirdu- pats irgi imerkiu plunksna i rasaline kad perjot nebalnotu Pegasu jaunystes 
vieskeliais pagirdyt zirga prisiminimu upej nusiplauk baltas kojas tevelio juodnugarelio austu drobiu pataluose zinau kurybines  kančias kai tenka baltu sakalu skristi tarp varnu ir pigmeju kai visas uzgyventas turtas telpa uzrasu knygutej su nepapasakotais niekam sapnais

O aš čia būtent nuoširdumo ir pasigendu. Jei būtų parašyta iškarto po to įvykio, kol dar įspūdis šviežias, tada gal ir būtų nuoširdu ir tikra.
Dabar gi rašo suaugęs, pasenęs žmogus iš savo gyvenimo patirties ir požiūrio taškų.
Kai Tu rašai, rašai bent nuoširdžiai, be noro būtinai patraukti skaitytoją į savo pusę ir sulaukti tik plojimų. Tavo rašyti postai ir kitkas ( kur man teko garbė užmesti akį ) alsuoja tikrumu ir atvira siela.

Yra du tinkami zodziai tam ka parasiau tai ironija ir sarkazmas nezinau kuris geriau tiktu, kiekvienas  juokauja juk savaip

49 (redagavo Laimutė 2023-08-03 20:15)

Re: Seksas tryse?

Parantu parašė:

Laimurte, turiu dar viena tema, noriu ja paviesinti ir stebesiu reakcija. Sakykim, tai savotiska laboratorija kurioje as kazka atlieku ir man visai nesvarbu nei vieno is cia esancio nuomone. Man svarbu vidine reakcija, jusu slepiniai, kaip jus per tai save isreiskiate. Bet kokiu metu galiu su pasislykstejimu viska nubloksti ir imtis eksperimentuoti kitoje platformoje, kitoje petri lekstuteje. Gyvenimas, labotaroji, jus ir tuo paciu as, mes bandomosios pelytes.

O ką tu veiksi su mūsų reakcijomis? Tau čia teikia malonumą kaip exibicionistui ar jautiesi už visus pranašesnis? Tipo, va vargšai durneliai -snobai nesupranta ir neįvertina manęs - genijaus.
Net koktu skaityti, kokių dideliu save laikai. Dievaitis sušiktas smile gydykis, stebėtojau tu. Stebi, bet matai tik save patį. Artistas big_smile

50

Re: Seksas tryse?

Nesvarbu, Romai, ar sarkazmas, ar ironija, ar tiesa... Visur jaučiasi nuoširdumas.

51

Re: Seksas tryse?

Parantu parašė:

Tiesa, pasmalsavau ta laimute nuotraukoje, ji kazko su usais.

Kur tu ūsus matai, ant veido ? big_smile

52

Re: Seksas tryse?

https://www.youtube.com/watch?v=H2AVaXM-QAU

53

Re: Seksas tryse?

Parantu parašė:

Ne blin, siknoje jie matosi.

Nei vienur nei kitur nėra pas mane ūsų.

54

Re: Seksas tryse?

Parantu parašė:

Vienoje platformoje buvau pasirases kaip moteris, buvo idomu, ka tenka isgyventi moterims nuo vyru priekabiavimo. Uzsidejau patrauklia nuotrauka, pameilikavau, ir ka? Po gero pusvalandzio nuo viso to mane pradejo pykinti, toks stiprus buvo visu tuom pasislykstejimas, kuom vyrai kabina moteris. Kosmaras, man tie vyrai pasivaideno kaip kirminai, kurie gatavi ilysti i bet kokia skyle zmogaus kune. Vot zmogaus samone, ji kirmino lygio.

Yra visokių vyrų ir visokių moterų. Kaip kurios moterys pranoksta savo kabinimo meistriškumu netgi vyrus.

55

Re: Seksas tryse?

Parantu parašė:

Matai, pazystu Zemes gyventojus.

Geriau jų nepazinti nes jie pikti ir nedraugiski arba kraustytis į kitą Žemę

56

Re: Seksas tryse?

Parantu parašė:

Stai ka raso apie aisbergus, greiciausiai moterys to nezino. Pasirodo, moters klitorius bendrame savo ilgyje sudaro apie 9cm. Issivaizduojate, kas ten pas jas? Tai, kas matosi, tai tik aisbergo virsune. Va del ko kad ir koks titanikas bebutu, visi kencia nesekmes. Tik dabar apreiske tokius duomenis, iki siol tai buvo paslaptis. Idomu, kiek dar tokiu paslapciu yra. Nejaugi visame pasaulyje visos moterys tik dviskiltes? Galetu buti dobilines, triju skilteliu, zibutines - penkiu. O va kei rozine, issivaizduojate, visas buketas skilteliu ir viduryje klitorine piestele. Fantastika, kiek kokiu diskusiju atsirastu, choroskopai pagal ziedlapiu skaiciu, issidestyma, forma. Cia matyt gamta kazkur spraga padare, matyt architektas buvo juodas tehnarius, visai be meniskos gysleles. Va taip, turi moteri, o pas ja devyni cm, nors nusisauk.

O siaip, turiu nekuklu klausima. Jei 9 cm tau padare toki ispudi, tai matyt, tau savo cm atrodo nepakankamai dydingi smile
Gal tai paaiskina tavo moteru baime? Kompleksai - baisus dalykas. sad

57

Re: Seksas tryse?

Nezinau ar tai tiesa bet Lrytas  raso kad grybauskaitei gyvate i sikna ikando Punios sile guli ligonine ant aparatu beveik nesneka nevalgo nieko tik ruko

58

Re: Seksas tryse?

jau isimta ta zinute- prasideda Wagneriai jau Lietuvoj!!!!

59

Re: Seksas tryse?

Kaip rusai daro: išsikviečia prostitutę su ja nuvaro į svingeriu vakarėlį apsimeta kad čia su žmona atvare. Atiduoda prostitutę dulkinti kitiems o patys papisa kažkieno žmoną

60

Re: Seksas tryse?

Va būtent kad moterys siurbia mūsų energija) reikia arba turėti labai daug energijos arba neturėti moters)