21

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

man atrodo kad cia bet kuri ar betkuris galetu ir nesvabu 2x2,3x3,ar 4x4 cia visas stabdis tame jei dalyvautu antra puse...tiek mergina nusprendus i kaire nueiti sutiktu smalsumui patenkinti tiek vaikinas...bet va ka daryt jei patiktu;)...

22

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

butu labai saunu ,jei cia pasisakytu(na tiksliau pasirasytu:))) bent vienas zmogiukas kuris tai isbandes.juk tai nieko nekainuoja:))))))auuuuuuu

23

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

Trecias visada liks treciu. tokia jau tiesa. Kartais atrodo kad to noretusi, bet per ir po to jautiesi nusivyles:/

24

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

tada lieka variantas2+2

25

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

Arba 2+1 ir gyvunelis.;D

26

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

Ka cia gali zinoti, ka gyvenime iskresi big_smile

27

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

Och erikute kokia isdykus.;D

28

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

o taip linksmiau gyventi smile

29

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

Vilija, 32 parašė:

labai keista ,kad merginos nedalyvauja siame debate:(((beje ,butu smalsu isgirsti ta idomiaja situacija;


ir tokiu ne vienas ir ne du. keista, nes mes turime lygiai ta pacia galimybe. kodel vaikinas nenori, kad salia butu dar vienas vyras? gal bijo dalintis panele? cia jau kitas diskutuotinas klausimas.

30

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

Edita, 21 parašė:
Vilija, 32 parašė:

labai keista ,kad merginos nedalyvauja siame debate:(((beje ,butu smalsu isgirsti ta idomiaja situacija;


ir tokiu ne vienas ir ne du. keista, nes mes turime lygiai ta pacia galimybe. kodel vaikinas nenori, kad salia butu dar vienas vyras? gal bijo dalintis panele? cia jau kitas diskutuotinas klausimas.

Edita21 pvz as delto nenoriu nes man slykstu paprasciausiai..Bet siaip manau cia viskas slypi giliau prigimties psichologijoje..Jok gamtoje du patinai negali tureti vienos pateles jie visada kovos kad liktu vienas..delto kazkaip veikia vyrus ir siais laikais, kai jie jau seniai ne kazkokie laukiniai patinai..pasamoneje kazkas dar islike is tu laiku..Pvz kodel vyrai dazniau slapinasi? Delto kad ju proteviai kadaise turejo daznai tai daryti zymedami savo teritorija..:D

31

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

as uz:dvi paneles ir vienas vaikinas:)mano mergina irgi noretu tai izbandyti su manim:)

32

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

Donatas, 23 parašė:

Trecias visada liks treciu. tokia jau tiesa. Kartais atrodo kad to noretusi, bet per ir po to jautiesi nusivyles:/

pritariu Donatuj, trecias visada liks tik trecias

33

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

Situ situaciju nereikia ieskoti-jos ateina pacios.Per vakareli nueini atsigulti ,opasirodo tu ten ne vienas ir ne dviese

34

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

hm... na neblogas variantas... ne bet tik tuo atveju jei dvi panos ir 1 baxuras big_smile

35

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

Hm...Jei dvi paneles ir vaikinukas tai gal dar dar ir idomu...Bet du vyrai ir viena mergina tai jau truputi gyvuliska,bent jau man...

36

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

Grupinis sexas, Swingeriai dabar tai populiaru..bet manes tai nelabai domina..turiu viena mergina kuri ispildo visas mano svajones..

37

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

Nu aš vėl pabūsiu tolerantiškas ir pasakysiu iš vienos pusės seksas yra labai asmeniška kartais net dviese būna nepatogu, bet jei porelė yra labai atsipalaidavusi tai kodėl gi ne? Manau galima visaip pabandyti...ne vien 2 ant 2...

38

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

gamta sukure dvi lytis, sexa dviese ir pns... kam daugeu nei dvieju? nesamone:-( nenaturalu. o jeigu partneri myli, tai negi zhiuresi kai su kita dulkinas?

39

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

pastebejau
vyrai bijo konkurencijos ir itin smarkiai.... jei butu antras vyras - tai slykstu, o jei č moterys - super... hmm kur cia suo pakastas - du pimpaliukai nesueina tarp kalneliu smile:):)

jei zmogus mylimas, tai butent jis ir yra mylimas - kiti kunai nedomina, sielos taip pat smile

kuri seima - tai ne is seip isradingumo ar smalsavimo, troksti gyventi dalintis viskuom su tuo zmogumi..

tai kam blaskytis...

na, zinoma, tai mano sybjektyvi ir asmeniska nuomone,. kiekvienas turi savo

40

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

http://forumas.ieskok.lt/imgload/712

maza ir maza visko zmoguii...

o gal uztenka kiek yra

???