61

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

nas tai negaleciau pakesti net minties kad kazkas kitas mano akyse myletusi su mano panele.bet jei as 1 tarp 2 pan tai noreciau isbandyti:)

62

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

na cia pasireiskia savininkiskumo jausmas. O jei nepazystama mergina ir tu su kitu vaikinu su ja.. ? smile nemanau kad sirdi skaudetu ziurint kaip jis ja pamyli smile

63

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

tai kam ziuret kai galima sumustini padaryt??? big_smile~

64

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

na zinai kiekvienas pagal savo pomegius ir istvirkimo laipsni smile

65

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

Ha mintis gera bet primetus varijantus  jai    2 merginos ir vienas vaikinas tada isvada tokia
arba tas bycas nerealus galiunas jai skaito kad gali patenkinti dvi merginas taip kad jos istikruju butu  juo 100% patenkintos  o dazniause visi vaikinai taip save isivaizduoja bet in real taip nera
smile jie sugeba patenkinti tik save smile ir biskutuka partnere  o ka jau kalbeti apie dvi
na dauguma priestaraus bet skaitant tai kad pas vyra yra ne viena kuno dalis tikimybe dideja
big_smile
ir jai primesti kad merginos biseksovos ir dar tarpusavy pasitenkins  tada kaip ir atsiranda prasme tai daryti
skaiciuojant  kad merginai su izangomis ir po sex glamonemis reikia min 1 valanda tad 2 reikia2 val
o tai jau reikia spec fizinio pasiruosimo  smile
paskaus ir gala ir liezuvi
jai merginu daugiau nei 2 o bycas vienas tada mano galva nerealu  pasitenkins tik vaikinas  kam tai priimtina  gero sex  kam ne tai stop

antras varijantas 2 bycai viena mergina merginai jai jai priimtinas oralinis viskas liux vaziuos ji iki dangasu su pasikartojanciais orgazmais o va kas liecia bycus tai nezinau man tai kosmaras o vdrug jie sumaissys uzpakaliukus ir padarys vienas kita  fu fu fu baisu apie tai net pagalvoti
arba kad tau palei akis kaskoks bycelis  makaloja savo pipiska  big_smile

lieka klausimas kiek gali buti bycu  ant vienos as skaiciavau 5 vaikinai 1 meggina  mergina turi buti kruta o vaikinai pamise nes juos gali apkaltinti grupiniu isprievartavimu o prievarta tai jau blogai
jie gali tapti gejais susimaise ir pradeti vietoi merginos daryti vienas kitas  o 5 todel kat tiek mergina gali aptarnauti vienu momentu ir ne daugiau  smile
lieka trecias varijantas  poromis tas gal einamiauses jai neturi pavydo jausmo arba gerai perkales
tada visai faina jai atmetus ta faktoriu kad turesi besimakalojancia pipiska (pimpaliuka sale ir ne savo
isvada tokia
geriause dviese prie juros
nakti  romantika vienas kitam 100% atsiduodi jokio pavydo jokiu nereikalingu kalbu jokios rizikos ir visiems gerai  abu patenkinti o kas liko tai tik fantazijos reikalas svarbiause kad nebutu susikaustymo ir jokios prievartos smile
sekmes skaitant smile

66

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

AS UZ GRUPINI-TAI PRIVALUMAS....PASIMULIUOT GALIMA:)

67

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

Na as to tikrai nesu bandzius ir nezinau koks jausmas butu. Rejk juk pirma isbandit o tik po to jau sakyt koks jausmas:::707
:::740

68

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

na jai sugeba tai kodel ne

69

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

na mano nuomone kad 3 tai idomu, su dviem merginom teko, viena nesiklausus isiko nutaikius momenta, na nebuvo kur dingt, jos buvo drauges, smagu, bet nenoreciau, kad zmona butu wink

70

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

nieko baisaus su dvejom nera aisku jei nulinks, tai galesi ziuret ka jos isdarineja wink

71

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

Indre, 20 parašė:

Na as to tikrai nesu bandzius ir nezinau koks jausmas butu. Rejk juk pirma isbandit o tik po to jau sakyt koks jausmas:::707
:::740

be problemu ! man su panele kaip tik reik antros paneles, visada prasom! smile

72

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

Po galais!...juk viena karta gyvename, negi mes dristame atsisakyti tai kas teikiama ant lekstutes...?tai ko trokstame, bet nedristama...?Verciau susimastykim....nes laikas bega, kaip ta srauni upe teka...

73

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

nieko is to gero! teko pabandyt tryse... anksciau ar veliau visvien vienam tenka pasishalint nes darosi nejauku...

74

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

hahahahaha:DDDDDD

75

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

Gal visai ir nieko..:-D:p

76

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

gal ir nieko gal ir nieko...

77

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

pritariu Rutai, nejauku pasidaro, bet tai galima juk keistis wink

78

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

Be to jei dalyvautu trys partneriai tai noreciau labiau kad butu dvi merginos ir vaikinas, nes kitaip man asmeniskai atrodo kad vaikinai naudojasi mergina(panasu i prievartavima), o kai merginu dauguma tai jos valdo situacija( cia gal manau taip nes sexe pati megstu valdyti)

79

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

mmz aurelija, noreciau tokios kaip tu:D ta prasme taip mastancios:D dont worry, nesipersu

80

Re: Daugiau nei du zmones lovoje.. ka manot?

na manau laikui begant isbandysiu...:D