21

Re: * Prisidek prie svarbios AKCIJOS! *

o aš manau, kad mokestį turėtų mokėti tik vieniši vyrai smile
nes būtent jie neišsirenka, o ne atvirkščiai smile

22

Re: * Prisidek prie svarbios AKCIJOS! *

Anna parašė:

o aš manau, kad mokestį turėtų mokėti tik vieniši vyrai smile
nes būtent jie neišsirenka, o ne atvirkščiai smile

Na Anna,o kur tada propaguojamos mintys apie lyciu lygybe? Labai jau nesiuolaikiskas tamstos reikalavimas.Ir del issirinkimo as tai nebuciau jau toks kategoriskas.....

23

Re: * Prisidek prie svarbios AKCIJOS! *

Konstantinas parašė:

na  ar yra norinciu savanoriskai sumoketi valstybei nauja mokesti kuri siulo temos autorius?

Siaip tai nepasiule nieko naujo-tarybiniais laikais kazkoks panasus mokestis lygtai buvo.

24 (redagavo Anna 2017-11-21 18:49)

Re: * Prisidek prie svarbios AKCIJOS! *

Taip, esu nešiuolaikiška, man baisus feminizmas, nes būtent jo dėka susiformavo nuomonė, kad šeima - tai blogis, agresija, tai įdiegė vyrams ir jie nenori kurti šeimos ir ramiai pasiima švelnumo dozę internete iš gražių nuotraukų savininkių smile
va čia yra nuostabus straipsnis apie moterį, kurią feministės persekioko už tai, kad išdrįso pasakyti tiesą.
http://www.moteris.lt/veidai/zmogaus-teisiu-aktyviste-e-pizzey-man-liko-nedaug-laiko-bet-dar-labai-noreciau-pamatyti-feminizmo-zlugima.d?id=76343209
bet čia jau kita tema, atsiprašau.

o į temą - jei neklystu, virš 30 metų vienam laisvam vyrų tenka 4 ar 8 laisvos moterys. todėl ir "bausti" už vienišumą ar susimokėti "laisvės mokestį" turėtų tie, kuriems nuo pasiūlos jau bloga smile
bet dar geriau sugalvojau - didžiausią mokestį turėtų mokėti... pensininkai (išskyrus našlius) smile pusę pensijos. gal bent tai padėtų suvokti, kad stiklinę vandens, aišku, gali pats pasiimti, bet praleidai progą surasti žmogų, kuriam galėtum pats pasiūlyti tą stiklinę smile

25

Re: * Prisidek prie svarbios AKCIJOS! *

Ar čia jau mums smegenys minkštėja nuo saulės šviesos stokos...Negi išseko temų bankas...:::008

26

Re: * Prisidek prie svarbios AKCIJOS! *

Anna parašė:

o aš manau, kad mokestį turėtų mokėti tik vieniši vyrai smile
nes būtent jie neišsirenka, o ne atvirkščiai smile

As sakyciau reiktu pradzioj pabuti vyru ir paziureti kaip visas tas rinkimasis vykstas pries teigiant tokius dalykus. Siulau susikurti vyro anketa cia ir bandyti "pakabinti" merginas. Realybe yra tokia, beveik visos moterys nori pacio geriausio, kaip sakoma vyro ant balto zirgo. Jos geriau liks vienisos nei susimes su vidutinybe. Ne vyrai renkasi, o vyrai turi kovoti su kitais vyrais, kad gautu moters demesi. Paziurekit kaip vyksta visas kabinimas? Viska turi atlikti vyras, patraukti merginos demesi, gauti jos kontaktus, suderinti pasimatymus, suderinti transporta, uz viska sumoketi, vesti pokalbi ir t.t O moteris tuo tarpu nieko neturi daryti, nes jeigu nepatiks vienas vyras, tai uz jo eilej stoves dar 10 pasiruosusiu bandyti savo laime.

Nesupraskit manes neteisingai, nei as skundziuosi, kad vyrams sunkiau nei man rupi kas ir kaip. Esme tokia, kad moterims susirasti antra puse yra daug lengviau ir cia faktas. Jeigu atrodo kitaip. Sakau, susikurkit priesingos lyties anketas ir ziurekit kas vykstas. Buvau kazkada merginos anketa susikures imeciau viena foto ir per 2 dienas 100 laisku gavau uz nieka, nieko visiskai daryti nereikejo, sedi ir renkiesi kas patinka, kas ne big_smile

27 (redagavo Anna 2017-11-21 20:44)

Re: * Prisidek prie svarbios AKCIJOS! *

susikurkit moters virš 45 anketą ir suprasite, apie ką rašiau :-)

28

Re: * Prisidek prie svarbios AKCIJOS! *

O kaip moteris atsiduria tokioje situacijoje, kad virš 45 ir vis dar viena..? M..? Gal tie visi nevedę vyrai dėl to kalti? Aišku, kad ne! O kas tada? Ogi paprasčiausiai pasižiūrim, ką kalba ir rašo, kaip elgiasi tos, kurioms toli iki tų 45... Jos šneka bele ką, daro bele ką - Joms bus tas pats. Kodėl kažkas kitas turi kentėti už svetimą tuščią galvą?

29

Re: * Prisidek prie svarbios AKCIJOS! *

Oi, negaliu sustot kaip linksma big_smile:D:D tikiuosi ne man vienam sitaip pakelet nuotaika.

30

Re: * Prisidek prie svarbios AKCIJOS! *

Anna parašė:

susikurkit moters virš 45 anketą ir suprasite, apie ką rašiau :-)


As nemanau, kad 45 metu vyras tampa populeriasnis nei moteris. Beto, kas neleido susirasti antros puses kai buvo 20metu arba 25  ir t.t  Moterys, kurios neturi antros puses ir del to kaltina vyrus, nelabai suvokia kaip gyvenimas veikia. As cia su ne viena esu bendraves ir ne viena yra sakiusi tokius dalykus kaip: "vyras visada pirmas turi parasyti, nes jis vyras", " Moteris neturi rodyti iniciatyvos, nes vyrams tai nepatinka". Ir poto jos skundziasi, kad joms raso tik iskrypeliai ir pan, kai jos pacios nieko neiesko, bet laukia, kad jas suras ju svajones princai. Kaip su tokiu poziuriu galima kazka gero rasti? Tai poto ir lauki iki 45metu. O dar vienas dalykas is biologines puses, kad einant metams moteru "verte krenta". Musu visuomene taip susikloste, kad vyru amzius kaip ir neturi didelio skirtumo, nes jeigu turi pinigu, gali budamas ir 60 metu tureti 20mete. Bet moterims amzius labai svarbus, ne kiek amzius istikro, kiek ju isvaizda. Cia galima gilintis i ta zmoniu biologija ir visuomene. Jeigu domina, galim asmeniskai apie tai padiskutuoti.

Trumpai tariant, moterys, kurios tikrai iesko, randa. Problema, ta kad jos nelabai iesko arba mazai pastangu i tai ideda. O kuo ilgiau lauki tuo sunkesnes paieskos pasidaro.

31 (redagavo Anna 2017-11-21 21:21)

Re: * Prisidek prie svarbios AKCIJOS! *

Breinas parašė:

O kaip moteris atsiduria tokioje situacijoje, kad virš 45 ir vis dar viena..? M..? Gal tie visi nevedę vyrai dėl to kalti? Aišku, kad ne! O kas tada? Ogi paprasčiausiai pasižiūrim, ką kalba ir rašo, kaip elgiasi tos, kurioms toli iki tų 45... Jos šneka bele ką, daro bele ką - Joms bus tas pats. Kodėl kažkas kitas turi kentėti už svetimą tuščią galvą?

kodėl kentėti??? tai būtų materialinė padėka likimui ir vusuomenei už tai, kad sava galva pilna, tiek pilna, kad  nerandate ar nenorite rasti kaklo (moters, čia iš posakio), kuris ją sukiotų :-)
čia kaip kelionėje autobusu - nori sėdėti vienas, nokėk už abi vietas :-)

32 (redagavo Breinas 2017-11-21 21:26)

Re: * Prisidek prie svarbios AKCIJOS! *

O kodėl turiu kažką remti už tai, kad mano galva - ne tuščia..? Tie remiamieji prie to kuo nors prisidėjo..? Už galvos turinį valstybei gražinu skolą - moku mokesčius. Mokėti už savo pasirinkimą neturėti skaudančio, maudžiančio, erzinančio kaklo - mano apsisprendimo negerbimas, manęs diskriminacija. Aš šito taip nepaliksiu! Aš kreipsiuos į advokatą, aš parašysiu į Strazbūrą! Ir aš, aš...

33 (redagavo Anna 2017-11-21 21:32)

Re: * Prisidek prie svarbios AKCIJOS! *

ir aš kreipsiuosi! ir ten verksiu, ir pasakosiu, kad mano nelaimė, kad noriu vyrą mylėti, o ne meluoti, kad jį myliu, kad pažeistos mano lygios galimybės, nes nes Lietuvoje per mažai laisvų vyrų ir prašysiu didžiąją dalį vienišų moterų išsiųsti gyventi į turtingą šalį, kad jos ten gautų pilną išlaikymą, vyrą ir nustotų zyzti bei nusišluostytų ašaras :-)

34 (redagavo Breinas 2017-11-21 21:37)

Re: * Prisidek prie svarbios AKCIJOS! *

Nieko nebus. Tau pasakys štai ką: "Miela mergaite" - sakys - "juk jūs gyvenate, kaip norite. Ką norite, tą mylite, o ko nenorite - nemylite. Ir visai viską jūs visi ir visos veikiate, ką tik norite. Prisiminkite, miela mergaite, kai jūs dar buvot jauna ir pasileidusi, kiek kandidatų į jūsų ranką, širdį ir kitus jūsų organus iškitavote vien dėl to, kad atėjo į pasimatymą purvinais batais..? Buvo taip? Buvo" - sakys Strazbūras - "Iš jūsų begėdiškų akių matau, kad buvo... O jūs tada nepagalvojote, kad gal tie batai purvini, nes jis vėluodamas bėgo pas jus nežiūrėdamas kelio... O juk batai - ne amžini... Praeis koks pusmetis - gal mažiau, jei batai buvo nupirkti nekokybiški, ir jis turės ne purvinus batus..." Va... Chana iš anksto - pinigai į balą... Demokratija!

35

Re: * Prisidek prie svarbios AKCIJOS! *

o vat čia, Breinai, koziriai bus mano rankose ir Strazbūras dar atsakytų už epitetą „pasileidusi”. nebent jau kažką supainiojote ir papasakojot, kokias argumentais kažkas jus patį prie sienos prirėmė :-)
ir išvis, bent kartą įsijunkit tv ir pažiūrėkit, kokią baisią ir agresyvią moterų valdžią žada Lygių galimybių ekspetė Margarita! Net man baisu, norisi nuo jos slėptis :-)

36

Re: * Prisidek prie svarbios AKCIJOS! *

labai dziaugiuosi kad niekas nenori moketi naujo sugalvoto mokescio) ta ir reikejo irodyti temos autoriui.
o apie isrankias moteris ir apie vyru ir moteru sansus susirasti antraja puse cia buvo jau tiek kartu diskutuota kad jau tingiu ka nors rasyti

37 (redagavo Breinas 2017-11-21 21:50)

Re: * Prisidek prie svarbios AKCIJOS! *

Už epitetą "pasileidusi" galiotų senaties terminas... Jokių kozirių. O jei jums nepatinka demokratija ir norisi visapusiško išlaikymo, prašom keliauti į Iraną. Betė Machmudi, jei neklystu, "Tik su dukra", jei neklystu... Ten bus smulkus pasakojimas apie moterų rojų, kokį tu įsivaizduoji - be demokratijos ir su išlaikymu.
GuessWho, kai kitą dieną turėjo būti mano trisdešimtas gimtadienis, man buvo vos ne panika... "viskas" galvojau - pasibaigė mano katino dienos, merginas matysiu tik iš tolo. Bet nepasikeitė niekas. Panašiai nutiko ir po keturiasdešimto gimtadienio. Aš prisikviečiu į pasimatymus merginas nuo 28. Aš nešvaistau joms jokių pinigų ir jų neperku. O moterims saulė pradeda leistis nuo 32 - 33. Jos dar nejaučia, dar nesupranta, bet normalių kandidatų jau nebūna. Yra milžiniškas skirtumas. Vyras bus wanted ir 55, ir 65. Moteris - ne.

38

Re: * Prisidek prie svarbios AKCIJOS! *

ačiū, Breinai,
štai ir turime mokesčio pavadinimą Breino saulės mokestis :-)

39

Re: * Prisidek prie svarbios AKCIJOS! *

Mokesčio nebus. Hau! Tik po mokesčio už orą.

40

Re: * Prisidek prie svarbios AKCIJOS! *

Jeigu atvirai, tai man jūsų gaila p.Breinai...:::008