41

Re: * Prisidek prie svarbios AKCIJOS! *

Breinas parašė:

GuessWho, kai kitą dieną turėjo būti mano trisdešimtas gimtadienis, man buvo vos ne panika... "viskas" galvojau - pasibaigė mano katino dienos, merginas matysiu tik iš tolo. Bet nepasikeitė niekas. Panašiai nutiko ir po keturiasdešimto gimtadienio. Aš prisikviečiu į pasimatymus merginas nuo 28. Aš nešvaistau joms jokių pinigų ir jų neperku. O moterims saulė pradeda leistis nuo 32 - 33. Jos dar nejaučia, dar nesupranta, bet normalių kandidatų jau nebūna. Yra milžiniškas skirtumas. Vyras bus wanted ir 55, ir 65. Moteris - ne.

Tai vyrai jau kuri laika pradeda ateiti i prota ir supranta, kad ne jie cia turi draskytis del moteru. Prasidejo, tie visi judejimai "man going their own way" ir panasiai. Tik klausimas ar moterys susiprotes, kad norint gera vyra tureti reikia pacioms pastangas i tai ideti. Nu tikriausiai, tos, kurios nores, tai tures, likusios gales skustis kokie visi vyrai blogi ir pan. O poto gyventi pilnam name kaciu ir kitokiu gyviu.

42 (redagavo Breinas 2017-11-21 22:05)

Re: * Prisidek prie svarbios AKCIJOS! *

Kodėl..? Aš laimingas. Jūs daug ko apie mane nežinote. Aš gyvenu visai kitokiam pasaulyje. Bene vienintelis dalykas, ko man trūksta, toks pats mistinis ir nepasiekiamas, kaip jūsų svajonės. Galėtų vasara būti ilgiau. Bet - ir tai - man ji tęsiasi nuo kovo pradžios iki spalio vidurio.

Red: GuessWho, aš nežinau tendencijos, bet man nepatinka iniciatyvios moterys... Neseniai rašiau į "Karštą linijją". Taip neturėtų būti... Net jei moteris rodo iniciatyvą, tegul tai būna taip subtilu ir nesuvokiama, kad nieko net nepajustum. Tos, kurios puola pirmos dėl geresnio gyvenimo, skaudžiai griūn ir susižeidžia...

43

Re: * Prisidek prie svarbios AKCIJOS! *

Nemanau, kad laimingi žmonės čia sėdėtų...:::008

44

Re: * Prisidek prie svarbios AKCIJOS! *

tai kokios sios diskusiojs isvados? geriau gyventi vienam?)

45

Re: * Prisidek prie svarbios AKCIJOS! *

Breinas parašė:

Mokesčio nebus. Hau! Tik po mokesčio už orą.

na, jei taip norite, tai... mokėkite ir už orą :-) Tėvynei pravers

46

Re: * Prisidek prie svarbios AKCIJOS! *

Marinule, visos taisyklės turi išimčių. Aš turiu rūpesčių - kaip visi. Šian paskutinį kartą kalbėjausi su advokate dėl mano sudaužytos mašinos. "Mes stojame į kovą!" Ir čia - smulkiausia mano problema. Dar aš turiu dvi niekaip neišsprendžiamas problemas... Nebūna žmonių, kuriems viskas tik gerai.
Bet aš gyvenu kitokiam pasauly, kuriame kartais įvyksta stebuklų ir tie dalykai kompensuoja, džiugina. Aš kasdien čia užsuku, bet aš čia negyvenu. Čia nėra paskutinė mano viltis. Žygio dalis - taip. Namai - nea...)))

47

Re: * Prisidek prie svarbios AKCIJOS! *

Konstantinas parašė:

tai kokios sios diskusiojs isvados? geriau gyventi vienam?)

Mano nuomone, gyvenk kaip nori, bet turi dirbti del to kaip nori gyventi. If that makes sense

48

Re: * Prisidek prie svarbios AKCIJOS! *

Diskusija, ar geriau gyventi vienam, tarsi jau kažkada buvo...Užsistovėjo čia vanduo ir priduso...Gyvenime reikia nebijoti šuolio į nežinią...Senbuviai darosi nuobodūs tauškaliai...Jokių juokingų istorijų ir pnš. Aš nusiviliu po truputį...Tik gaila palikt titulą...:::008

49 (redagavo Breinas 2017-11-21 22:16)

Re: * Prisidek prie svarbios AKCIJOS! *

Marinule, kai kasdien valgai tortą, nebelieka kuo gardžiuotis per šventes. Tampa įprastu patiekalu.
Kai tu iš čia išeisi, sugrįžusi nerasi akmens ant akmens. Viskas bus pasikeitę, svetima. Aš nematau kompanijos, kurią būtų gaila palikti ir jokio reiškinio nematau, bet suprantu tave. Pirmas toks nusivylimas po pertraukos pasitiko mane dar IRC laikais...))) Panašu, internetinė erdvė visus priverčia patirti tokį reiškinį - visais laikais ir visokiose bendruomenėse...

Red: Nėra vienintelio teisingo atsakymo, kaip geriau gyventi - su kažkuo ar vienam... Paprasčiausias atsakymas - individualu...

50

Re: * Prisidek prie svarbios AKCIJOS! *

vietoj to kad visokias crazy idejas mastyti ir forume svarstyti, siulau kiekvienam susirasti sau pora ir sukurti seima. niekas jusu asmeniniu problemu nespres - nei santuokos birza, nei pazinciu puslapiai. visu pirma reikia paciam sau nusistatyti tiksla - tureti mergina/vaikina. tada paciam saves saziningai paklausti ar as pasiruoses rimtam bendravimui, gyvenimui, seimai.. o tada pradeti aktyviai ieskoti, mesti visokius zaidimus, pagaliau tapti suaugusiu... tai nuobodu, bet tai tikras gyvenimas smile
o visos sitos idejos atsiranda nuo per ilgo sedejimo prie kompo big_smile

pasiraso: beviltiskas geimeris be panos

51

Re: * Prisidek prie svarbios AKCIJOS! *

Tomas parašė:

vietoj to kad visokias crazy idejas mastyti ir forume svarstyti, siulau kiekvienam susirasti sau pora ir sukurti seima. niekas jusu asmeniniu problemu nespres - nei santuokos birza, nei pazinciu puslapiai. visu pirma reikia paciam sau nusistatyti tiksla - tureti mergina/vaikina. tada paciam saves saziningai paklausti ar as pasiruoses rimtam bendravimui, gyvenimui, seimai.. o tada pradeti aktyviai ieskoti, mesti visokius zaidimus, pagaliau tapti suaugusiu... tai nuobodu, bet tai tikras gyvenimas smile
o visos sitos idejos atsiranda nuo per ilgo sedejimo prie kompo big_smile

pasiraso: beviltiskas geimeris be panos

As duodu 10-15 metu po kuriu bus galima tureti savo vaika be moters. Siais metais pavyko sukurti veikiancia dirbtine gimda. O sex robotai pradejo savo rinka ir ju ateitis atrodo gera. Su laiku  viskas bus isspresta. big_smile

52

Re: * Prisidek prie svarbios AKCIJOS! *

Konstantinas parašė:
OLA parašė:

Santuokos birza  gal nebloga ideja:::a40
Gimstamumo skatinimiui nepritariu, nes ir taip pilni vaiku namai ir kiemai beglobiu vaiku. Pagrinde bomzes, narkomanes ir alkaskes gimdo, o tos kurios atsakingiau ziuri i vaiko auginima to nedaro del finansiniu sunkumu arba nestabilumo.
As siulyciau registracija daryti nebutina ir santuokos birzoje isteigti komisija kuri nagrinetu alimentu isjieskojimo bylas, teikti teisine nemokama pagalba, issieskoti alimentus is skolininku. Ten idarbinti bedarbius ne mazesniam nei 2m. laikotarpiui ivairiom pareigybem uz nemazesne nei 700eur  i men.alga.

as ateisiu registruotis tiesiai pas OLA) busiu jos santuoku birzos pirmas klientas)

:::920
Bet zinok as uz senberniu mokesti.

53

Re: * Prisidek prie svarbios AKCIJOS! *

gytis parašė:
OLA parašė:

Santuokos birza  gal nebloga ideja:::a40
Gimstamumo skatinimiui nepritariu, nes ir taip pilni vaiku namai ir kiemai beglobiu vaiku. Pagrinde bomzes, narkomanes ir alkaskes gimdo, o tos kurios atsakingiau ziuri i vaiko auginima to nedaro del finansiniu sunkumu arba nestabilumo.
As siulyciau registracija daryti nebutina ir santuokos birzoje isteigti komisija kuri nagrinetu alimentu isjieskojimo bylas, teikti teisine nemokama pagalba, issieskoti alimentus is skolininku. Ten idarbinti bedarbius ne mazesniam nei 2m. laikotarpiui ivairiom pareigybem uz nemazesne nei 700eur  i men.alga.

Na jo,gimdyti nebutina,bet alimentai tai jau gerai...

Na o kaip kitaip drausminti vyrus ar moterys nenorincius prisimti atsakomybes uz savo atzalos auginima?

54

Re: * Prisidek prie svarbios AKCIJOS! *

Marina parašė:

Nesąmonių nesąmonė !!! :::008

Mokantiems nesąmonė, o kažkam puikus pragyvenimo šaltinis smile

55

Re: * Prisidek prie svarbios AKCIJOS! *

Taip, ciniška realybė. Jos pilna ant kiekvieno kampo...:::008

56

Re: * Prisidek prie svarbios AKCIJOS! *

o aš prieš alimentus ir prieš senbernių mokestį.

alimentai padaro vaiką tiesiog verslu ar preke ir gana pelningu. išsiskyrę negali išsiskirti, keršyja, tampo vaiką kaip gumą kiekvienas į savo pusę. vyrai bijo daryt vaikus, bijo alimentu, mazeja gimstamumas. teismai, advokatai, notarai, pinigai, pinigai, pinigai.

senberniu mokestis irgi neaisku kam. kodel senbernis/senmerge turetu moketi uz svetimus vaikus? jau ir taip sumoka i bendrus mokescius valstybei, tai dar papildomas mokestis uz ta pati? kuo jis kaltas kad nesusirado sau poros? jis ir taip vienisas, nelaimingas, tai dar ji mokesciais apkraut? visiska nesamone:D

pagal mane vaika turi islaikyti ji auginantis asmuo ir niekas kitas. neturetu moket jokiu ismoku nei valstybe nei buves vyras nei dar kokie sponsoriai. cia panasiai kaip "as auginu suni, o jus uz tai man mokekit". uz ka moket?

57 (redagavo Vytautas 2017-11-24 21:22)

Re: * Prisidek prie svarbios AKCIJOS! *

Marina parašė:

Taip, ciniška realybė. Jos pilna ant kiekvieno kampo...:::008

Kaip susikūrėm, taip ir turim.

58

Re: * Prisidek prie svarbios AKCIJOS! *

Konstantinas parašė:
OLA parašė:

Santuokos birza  gal nebloga ideja:::a40
Gimstamumo skatinimiui nepritariu, nes ir taip pilni vaiku namai ir kiemai beglobiu vaiku. Pagrinde bomzes, narkomanes ir alkaskes gimdo, o tos kurios atsakingiau ziuri i vaiko auginima to nedaro del finansiniu sunkumu arba nestabilumo.
As siulyciau registracija daryti nebutina ir santuokos birzoje isteigti komisija kuri nagrinetu alimentu isjieskojimo bylas, teikti teisine nemokama pagalba, issieskoti alimentus is skolininku. Ten idarbinti bedarbius ne mazesniam nei 2m. laikotarpiui ivairiom pareigybem uz nemazesne nei 700eur  i men.alga.

as ateisiu registruotis tiesiai pas OLA) busiu jos santuoku birzos pirmas klientas)

Nepavyks, nes as, kaip organizacijos ikurejas, turesiu pirmumo teise smile

59

Re: * Prisidek prie svarbios AKCIJOS! *

Kastytis parašė:
Konstantinas parašė:
OLA parašė:

Santuokos birza  gal nebloga ideja:::a40
Gimstamumo skatinimiui nepritariu, nes ir taip pilni vaiku namai ir kiemai beglobiu vaiku. Pagrinde bomzes, narkomanes ir alkaskes gimdo, o tos kurios atsakingiau ziuri i vaiko auginima to nedaro del finansiniu sunkumu arba nestabilumo.
As siulyciau registracija daryti nebutina ir santuokos birzoje isteigti komisija kuri nagrinetu alimentu isjieskojimo bylas, teikti teisine nemokama pagalba, issieskoti alimentus is skolininku. Ten idarbinti bedarbius ne mazesniam nei 2m. laikotarpiui ivairiom pareigybem uz nemazesne nei 700eur  i men.alga.

as ateisiu registruotis tiesiai pas OLA) busiu jos santuoku birzos pirmas klientas)

Nepavyks, nes as, kaip organizacijos ikurejas, turesiu pirmumo teise smile

tai tu gali likti su savo organizacija) niekas tau mokesciu nemokes) o as eisiu pas OLA)

beje pagal rasymo styliu matosi kad esi buves/esamas valstybes tarnautojas nes tik valstybes tarnautojai yra uz naujus mokescius

60

Re: * Prisidek prie svarbios AKCIJOS! *

OLA parašė:
Konstantinas parašė:
OLA parašė:

Santuokos birza  gal nebloga ideja:::a40
Gimstamumo skatinimiui nepritariu, nes ir taip pilni vaiku namai ir kiemai beglobiu vaiku. Pagrinde bomzes, narkomanes ir alkaskes gimdo, o tos kurios atsakingiau ziuri i vaiko auginima to nedaro del finansiniu sunkumu arba nestabilumo.
As siulyciau registracija daryti nebutina ir santuokos birzoje isteigti komisija kuri nagrinetu alimentu isjieskojimo bylas, teikti teisine nemokama pagalba, issieskoti alimentus is skolininku. Ten idarbinti bedarbius ne mazesniam nei 2m. laikotarpiui ivairiom pareigybem uz nemazesne nei 700eur  i men.alga.

as ateisiu registruotis tiesiai pas OLA) busiu jos santuoku birzos pirmas klientas)

:::920
Bet zinok as uz senberniu mokesti.

Ką jis pakeis?