21

Re: Artėja Kalėdos

Anna parašė:

Teoriškai - taip smile
praktiškai - teko su reikalais praeiti pro šalį - dalį koncerto jau mačiau smile

Padainuok ką dainavo ir galima neiti big_smile

22

Re: Artėja Kalėdos

Vytautas parašė:
Anna parašė:

Teoriškai - taip smile
praktiškai - teko su reikalais praeiti pro šalį - dalį koncerto jau mačiau smile

Padainuok ką dainavo ir galima neiti big_smile


iki skampų man toli :-)

23

Re: Artėja Kalėdos

Ar tikit, kad yra Kalėdos?

24

Re: Artėja Kalėdos

Tikime ir stebuklais tikime tik žemiškais.

25

Re: Artėja Kalėdos

Anna parašė:

tai kas ateis šiandien į Vilniaus eglutės įžiebimą? Arba rytoj - prie Rotušės eglutės? smile

as ka tik is ten grizau) labai grazi egle ir siaip grazus koncertas buvo

26 (redagavo Anna 2017-12-04 12:35)

Re: Artėja Kalėdos

Vienos gražiausių lietuvių liaudies dainų - kalėdinės smile Linkiu šventiškai nusiteikti nuo pat pirmadienio smile

https://www.youtube.com/watch?v=-XSWGTzaFlY&index=3&list=RD4XluXVzsEFM

http://laikas.tv3.lt/assets/data/news/111798556_2.jpg

27

Re: Artėja Kalėdos

Suknistas pirmadienis ir net nežinau kodėl.Visa diena krokodilo dainele niuniuoju kažkoks briedas šalia pardotuveje stovėjusi moteris turbūt pagalvojo kad pamišes matyt užsimiršes kad ne vienas esu mintyse garsiai paniunevau.Vat tau ir šventinė nuotaika pilnatis greičiau.
https://m.youtube.com/watch?v=zig5x8aGhm8

28

Re: Artėja Kalėdos

gedukas parašė:

SVisa diena krokodilo dainele niuniuoju kažkoks briedas šalia pardotuveje stovėjusi moteris turbūt pagalvojo kad pamišes matyt užsimiršes kad ne vienas esu mintyse garsiai paniunevau.Vat tau ir šventinė nuotaika pilnatis greičiau.
https://m.youtube.com/watch?v=zig5x8aGhm8

o kodėl jūs taip blogai galvojate apie tą moterį? smile kodėl manote, kad niūniuoti dainelę viešoje vietoje yra pamišimo požymis? smile

29

Re: Artėja Kalėdos

aš apie moterys visada turiu nebloga nuomone bet ši syki iš žvilgsnio supratau kad kažkas jai nepatiko gal dainelės turinys ar ja atliekančio fiziomordija .

30

Re: Artėja Kalėdos

gedukas parašė:

aš apie moterys visada turiu nebloga nuomone bet ši syki iš žvilgsnio supratau kad kažkas jai nepatiko gal dainelės turinys ar ja atliekančio fiziomordija .

tai buvo nuostaba smile ir pasimetimas... nes ji tik vakar suprato, kad ir ji GALI niūniuoti parduotuvėje, ir kad, deja, yra tokia susikausčiusi, jog daugelį metų nepasinaudojo šia proga smile

p.s. reikėjo pakviesti pašokti smile ir atlikti žvilgsnio kaitos analizę smile

31

Re: Artėja Kalėdos

Pašokti parduotuvėje ?:::024 :::008

32

Re: Artėja Kalėdos

Drąsu...:::a58

33

Re: Artėja Kalėdos

Marina parašė:

Drąsu...:::a58

nemanau, kad drąsu smile
bet grįžtant prie Geduko situacijos, įdomu, kaip jis būtų reagavęs, jei ta moteris būtų pradėjusi jam antrinti? ar būtų pamanęs, kad ji... pamišusi?

Marina, tai kuri Lietuvos eglutė gražiausia?

34 (redagavo Marina 2017-12-05 22:55)

Re: Artėja Kalėdos

Dar nespėjau įsijausti. Buvau paviešėti Danijoje. Lauksiu, kol visi miestai pasipuoš. :::008
P.S. Tokios , atseit, eglės kaip Vilniuje, tai daugiau kalėdinė dekoracija, nes tai jokia eglė.

35

Re: Artėja Kalėdos

Marina parašė:

Dar nespėjau įsijausti. Buvau paviešėti Danijoje. Lauksiu, kol visi miestai pasipuoš. :::008
P.S. Tokios , atseit, eglės kaip Vilniuje, tai daugiau kalėdinė dekoracija, nes tai jokia eglė.

gal ir dekoracija bet vis tiek grazi) jei kiekvienais metais po egle tai miske egliu neuzteks)

36

Re: Artėja Kalėdos

Be abejo, graži. Mškuose nukertama šimtai ir tūkstančiai eglių pramonei vos ne kasdien, jų šakos smulkinamos ir pnš., tad čia tik mitas, kad neužtektų. Iš šakų galima irgi padaryt lb.gražių dalykų, net eglės imitaciją.

37 (redagavo Anna 2017-12-06 09:34)

Re: Artėja Kalėdos

Marina, o kokios Danijoje eglutės? šventės?
na, kaip tikrai lietuvei į akis man krenta tai, kad taip, ten, turtingose šalyse, labai gražiai papuošti namai, kiemai, parduotuvėse perkami vainikai, žaisliukai, labai graži ir šventiška... išorė smile o pas mus vis dar gyvas tas vidinis grožio poreikis, ta prasme, kad norisi savo jėgomis kurti papuošimus, pačiai pinti vainikus, gaminti žaisliukus, pačiai kepti pyragus ir sausainius, savo rankomis kurti tą šventinę atmosferą, o ne... nusipirkti gatavą produktą. ir, kas įdomiausia, tiksliau, svarbiausia - advento laikotarpis juk skirtas panirti į save... ir ne bet kaip panirti, o su intencija iš tamsos judėti į šviesą. todėl bet koks darbas, kruopštus, reikalaujantis laiko ir susikaupimo, trunkantis kelias valandas labai tam padeda. Ypač jei darbas yra susijęs su Kalėdomis - metine švente. Tuomet tarsi panyri į savo gelmes, būdama jose kuri grožį, ir grįžti atgal apsivaliusi, nurimusi ir turi rezultatą, kuris teiks džiaugsmą kitiems žmonėms, Ir nesvarbu, kas tai bus - tikros turguje su galvomis pirktos silkės patiekalas (vien tas laikas, kol tu tą silkę išdarinėsi ir ašakas išrinksi ko vertas), o gal namų langų nuplovimas, o gal pirštinių mezgimas, gal nuotraukų sutvarkymas ir atskirų spausdinimas bei įrėminimas - tai bus tavo kelias į šventę. o kelionės tuo keliu nenusipirkti už kelis eurus. juo reikia keliauti pačiam smile

o kokia Jūsų nuomonė?

38

Re: Artėja Kalėdos

o štai Širvintų eglutė smile

https://g4.dcdn.lt/images/pix/580x869/znvbAH-X0iE/sirvintu-eglute-76554159.jpg

39

Re: Artėja Kalėdos

Visiškai jums pritariu, Anna. Visoje Europoje ir visame krikščioniškame pasaulyje tai lb.dvasinga šventė ir visiems tai iš esmės tinka, ką jūs parašėt. Dabar tiek Danijoje, Vokietijoje daugiau linkstama į natūralumą, jaukumą, kameriškumą, dalinimąsi. Jau įsisiūbuoja Kalėdinės mugės ir pnš...:::008

40

Re: Artėja Kalėdos

bet, Marina, turiu galvoje, kad mugės kaip tik... nedvasinga smile kad šventės - nenusipirksi. net jei tas dalykas rankų darbo smile tai juk kažkas KITAS pagamino. ir ne dėl šventės gamino, o kad uždirbtų pinigėlius smile
asmeniškai man baisu, kai draugė, kurios pajamos labai kuklios, perka kažkokias dėžutes iš antrąkart panaudoto popieriaus už... 50 eurų, jas paskui dovanos ir ima trumpalaikes paskolas, kad savo šeimai sukurtų kalėdinę šventę... nes ji mano, kad taip remia ekologiją, padeda kitiems ir padovanos originalią dovaną. Baisios tos dėžutės sad ir kam ji padeda? parduotuvei, kuri įsikūrusi Vilniaus senamiestyje? smile
už tuos 50 eurų su savo šeima (jie visi labai kūrybingi ir menininkai iš prigimties) sukurtų 10 kartų gražesnių ir 10 kartų daugiau dovanų, jomis galėtų apdalinti kaimynus ir artimuosius. bet svarbiausia - tuos vakarus, praleistus drauge kuriant, skambant muzikai, kalbantis, niekur neskubant, matant, kaip tavo mylimiausi žmonės panyra į kūrybinę meditaciją, atsimintų ir po 20 metų kaip patį šviesiausią ir gražiausią laikotarpį. o kas po 20 metų atsimins, kad buvo kalėdinėj mugėj nupirkti dovanų, kurios nelabai kam ir reikalingos? smile
bet tai čia tik mano nuomonė... kiekvienas savaip supranta dvasingumą wink