61

Re: Merginos be sekso neturi ka pasiulyt

Marius parašė:

Mylekites taskykites tai nuostabu smile

tai kad jau issitaskiau ir istaskiau viska) zinau kad nuosatbu bet senatves neapgausi) ji ateis ir nebesitaskysi)

62

Re: Merginos be sekso neturi ka pasiulyt

jo, darbas, namai, taškimasis, pensija mirtis... visas gyvenimas smile

63

Re: Merginos be sekso neturi ka pasiulyt

aš tai manau, kad vaikinai be sekso nebeturi ką pasiūlyt big_smile

64 (redagavo Konstantinas 2018-01-03 14:24)

Re: Merginos be sekso neturi ka pasiulyt

Ligita parašė:

aš tai manau, kad vaikinai be sekso nebeturi ką pasiūlyt big_smile

tai dar dziaukys kad jei koks vaikinas nors seksa pasiulys) tuoj  isvis nieko nebesiulys)

65

Re: Merginos be sekso neturi ka pasiulyt

O taip tai, tarp skirtingų potencialų visada yra analogiška priešprieša. Na pvz. blogis ar gėris, tamsa ar šviesa, moteriškas ar vyriškas pradas, ing ar yang ir t.t... Ką tai reiškia? Kad imant bet kurį iš šių potencialų, jeigu juos išreikšti pvz. matematiškai, skaitine išraiška, visada jie vienas kitą išlygins iki nulio. Kaip sako, nėra to blogo kas neišeitų į gerą, kaip ir nėra to gėrio, kas neišeitų į blogą. Dvasiniuose moksluose tai vadinama "dualumu", o pagal rytų tradiciją "ing ir yang" balansu, ką beje gvildena pvz. budizmas, būtent balanso temas. Viskas turi atsveriantį vienas kitą ir teigiamą ir neigiamą potencialą, sumoje ir rezultate jį išbalansuojantį iki nulio. Tas pats ir kažkokie priekaištai priešingai lyčiai. Jų turi tiek vyrai, tiek ir moterys ir vieni ir kiti teisūs dėl savų priekaištų, bet tuo pačiu, nei vieni, nei kiti ne geresni ir jeigu dėl kažko jaučiasi nuskriausti, tai visatos prasme, balansas vistiek lygus.

Va kažkam atrodo, kad moterys gali pasiūlyti tik seksą, lygiai analogišką dalyką atsakys ir moterys apie vyrus, kad jiems svarbu tik kažkas ir irgi bus teisios, būtent žiūrint iš tokios pat varpinės. Tai kaip šauksi, taip ir atsilieps. Bet sumoje, viskas vistiek lygu 0 ar idealiam balansui. Dėl to, žinoma kad palaikyti gyvą puslapį, tokios temos gerai, bet jeigu kažkas tame ieško išminties ar kažkokios tiesos ar dar kažko, tai toks pasisakymas, kas yra šio forumo posto tema, turi jį atsveriantį ir moterišką potencialą ir viskas rezultate išsilygins visada iki 0, kad nei vienas ne aukščiau, ne daugiau nuskriaustas ir ne svarbesnis.

Kaip ir reikia nepamiršti, kad žmonės kituose žmonėse pastebi tik tas problemas ar gerus dalykus, kurie aktualūs ir jiems patiems. Jeigu viska sukasi apie seksą, žmogaus galvoje, tai ir jam pačiam tik tai svarbu ir pan... Dėl to, iš dalies visa tai yra beprasmybė. Arba kitaip sakant, kokią iliuziją mes pasirenkame kaip mūsų realybę, jos problemas, jos angelus ar demonus, tokioje iliuzijoje ir gyvename, pvz. su konkrečios iliuzijos šmėklomis, problemomis ir kovojame.

Beje, pagal ekstrasensoriką, priekaištai priešingai lyčiai, tai žmogaus kūno organas širdis. Ta prasme, mūsų santykis su pasauliu nulemia mūsų sveikatą, ir kokių konfliktų su kažkuo ar problemų žmogus turi, kažkokį neigiamą požiūrį į kažką, atitinkami kūno organai nuo to kenčia. Ar bent padidėja rizika susirgti atitinkamomis ligomis. O priekaištai vienam priešingos lyties atstovui, paprastai transformuojasi priekaištais visiems priešingos lyties atstovams...

Panašiai ir čakros, pačios užsiblokuoja nuo žmogaus neteisingo požiūrio į kažką ir jų nereikia stengtis atblokuoti kažkaip su ekstrasensų ar raganų pagalba, nes jeigu dega saugiklis, jeigu žmogaus požiūris į pasaulį susijęs su konkrečia čakra yra negatyvus, tai jeigu tenai įstatyti vietoj saugiklio vinį, tai degs jau ne saugiklis ar čakra, bet visa įranga, arba žmogaus kūnai, ne vien fizinis... 

Idealiausiai yra su viskuo atrasti harmoniją, kai jus konkretus dalykas nustoja jaudinti atradus savyje, sąmonėje, dvasioje tokį požiūrį, kuris nesukelia konflikto. Aš dėl to pvz. iš savo kalbos iš viso stengiuosi pašalinti kiekvieną žodį NE. Nes kuo dažniau žmogus sako NE ar kažką neigia, tuo negatyvesnis jo požiūris į viską. O tai sukuria visokius blokus, vėliau ir sveikatos problemas. Kaip ir tai vistiek vėliau ar ankščiau teks praeiti... Atrasti harmoniją, vietoj ne. Sėkmės visiems!