41

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

kapitalizmo pradzioj, apie 90 uosius visi tiek katinu privalgem kebabu pavidalu, kad visi nemirtingi turetume buti

42

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Atsiusiu jums i pasto dezute pasaka apie mergaite ir jos suniuka.Kuria viena nakti sugalvojau pamates viena psichodeline nuotrauka...galima?

43

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Antanas Patamsis parašė:

kapitalizmo pradzioj, apie 90 uosius visi tiek katinu privalgem kebabu pavidalu, kad visi nemirtingi turetume buti

nesiskaito, nesvajokit net :-)
katiną reikia suvalgyti cielą, tik tuomet atitenka jo gyvenimai. juk indėnai irgi imdavo cielą skalpą, o ne visa gentis dalydavosi po gabaliuką :-)

44

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Anna, tu besirde, atimi svajone  jai dar nespejus susikristalizuoti, nusivyliau tavim

45

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

negi galite dar labiau manimi nusivilti??? nustebinote :-)
tarp kitko, kapitalizmo pradžioje nekiekvienas galėjo įpirkti kebabą

46

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

uz nemirtinguma ir dabar ne kiekvienas sugeba susimoketi. nejaugi jus dar imanoma kuo nors nustebinti?

47

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Anna parašė:
Antanas Patamsis parašė:

kapitalizmo pradzioj, apie 90 uosius visi tiek katinu privalgem kebabu pavidalu, kad visi nemirtingi turetume buti

nesiskaito, nesvajokit net :-)
katiną reikia suvalgyti cielą, tik tuomet atitenka jo gyvenimai. juk indėnai irgi imdavo cielą skalpą, o ne visa gentis dalydavosi po gabaliuką :-)

Reiks pabandyt pasigamint koki kaciuka pagal Balio Sruogos recepta.Grynai tam,kad patikrinciau Annos teorija...

48

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Antanas Patamsis parašė:

uz nemirtinguma ir dabar ne kiekvienas sugeba susimoketi. nejaugi jus dar imanoma kuo nors nustebinti?

o taip, labai lengva nustebinti. ypač gerąja prasme :-)

49

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Tik nevirkite katino puode..ji praranda savo aromata o ir mesa pasidaro ne tokia skani...Katinas skaniausias iskeptas paprastai kaimiskai ant iesmo...

50

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Gytis valgantis kačiuką... Jau greičiau atvirkščiai :-)

51

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

visai isivaizduoju.. toks inteligentas, su seilinuku po kaklu, po kiekvieno kasnio aptarinejantis aromata, kitus niuansus.. uzgeriantis butent kaciu patiekalams tinkanciu vynu...

52

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Antanas Patamsis parašė:

visai isivaizduoju.. toks inteligentas, su seilinuku po kaklu, po kiekvieno kasnio aptarinejantis aromata, kitus niuansus.. uzgeriantis butent kaciu patiekalams tinkanciu vynu...

ir vėl nustebinote - pasirodo, jums malonią nuostabą kelia vyrai su seilinukais... įtariu, dėl to, kad oats be seilinuko. tad kai šalia pasirodo toks... vyras, jaučiatės pranašesniu už jį? :-) malonumą teikia toks jausmas ? :-)

53

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

na ir pikta jus, Anna. as tik per tv matau, kaip aristokratai brangiuose restoranuose tusinasi. tai jie ten kazka balto buna po kaklu pasirise, kad brangiu smokingu neisterlotu. tai kas ten, ne seilinukas? paklode? atleiskit, nezinau aukstuomenej priimtu pavadinimu..

54

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Kas jums, žmonės, darosi...:::041

55

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Antanas Patamsis parašė:

na ir pikta jus, Anna. as tik per tv matau, kaip aristokratai brangiuose restoranuose tusinasi. tai jie ten kazka balto buna po kaklu pasirise, kad brangiu smokingu neisterlotu. tai kas ten, ne seilinukas? paklode? atleiskit, nezinau aukstuomenej priimtu pavadinimu..

taip, esu pikčiurna, kaip ir jūs :-)
teko kažkada skaityti etiketo patarimus, tad ten buvo parašyta, kad servetėlė dedama ant keliu, o jei rišama po kaklu, tai... arba filmų prisižiūrėję, arba... yra poreikis :-)

56

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Marina, mes tiesiog senstam

57 (redagavo Anna 2018-01-05 00:51)

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Marina dabar mane bars...
Nors juk vaikystėje, be abejo, jos mylimiausias serialas buvo apie vilką ir kiškį, kuris ėdė vilką pastoviai...

58

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Marina nebars, jinai tokia naivi geruole. ji paskaita gali isrezti, kaip jus visi tokie niekadejai, ir as tame tarpe, turetume elgtis, bet bartis jai religija neleidzia

59

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Labas grazus. Man labai patiko parašyti man savo el. Laišką. Aš atsakysiu tau ir paskelbiu nuotrauką. Gerai Aš laukiu jūsų atsakymo

60

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Romai, nusiusk savo pasaka naujokei Saulei, idomu, per kiek laiko google vertejas uzlus, bandydamas ja i zimbabves papuasu dialekta isversti