61

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Ta pasaka ir lietuviu kalba sunkiai suprantama,ji neissivercia.Nors siaip skirta daugiau moterims,tas tai tiesa..

62

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Anna parašė:

Marina dabar mane bars...
Nors juk vaikystėje, be abejo, jos mylimiausias serialas buvo apie vilką ir kiškį, kuris ėdė vilką pastoviai...

Vaikystėje mano mėgstamiausi filmukai buvo "Spragtukas" ir "Raudonoji gėlelė"...:::008

63

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Antanas Patamsis parašė:

Marina nebars, jinai tokia naivi geruole. ji paskaita gali isrezti, kaip jus visi tokie niekadejai, ir as tame tarpe, turetume elgtis, bet bartis jai religija neleidzia

Ačiū, jūs lb.malonus...:::008

64 (redagavo Anna 2018-01-05 16:23)

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Marina parašė:

Vaikystėje mano mėgstamiausi filmukai buvo "Spragtukas" ir "Raudonoji gėlelė"...:::008

"Spragtukas ir Gėlelė", romantika... Kur jau čia lygintis su vaikiškais kiškiais ir vilkais smile

65

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

saulė parašė:

Labas grazus. Man labai patiko parašyti man savo el. Laišką. Aš atsakysiu tau ir paskelbiu nuotrauką. Gerai Aš laukiu jūsų atsakymo

Cia kas-vilkas,kiskis ar....katinas?

66

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Saule, sveikinti labai malonus welcome kad stoties turgus prieigos plausine maudytis! Meile jums augalai pakeleje suniukas not rally-cross "KFC"!

67

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

gytis parašė:
Breinas parašė:

Gyti, nepagrįsta nuomonė - tuščias garsas... Tylesnė tyla.. Nukritusio lapo šnarėjimas, kurio niekas neišgirdo...
Kodėl septyni? Kvepia sektantizmu, kai tvirtinama niekuo nepagrindžiant ir nurodoma tiesiog tikėti...

Kazkada biski domejausi veterinarija,bet ne filologija,todel sunku oponuoti....Viskas gi grieztai paskaiciuota pagal orginalia formule.Paiimi paskiru individu biologinio lauko intensyvuma,transformuoji ji pagal senoves indu Vedas,pridedi saules magnetini aktyvuma penkiolikos sviesmeciu periodu,dalini is triju padvesusiu barsuku trasumo laipsnio,distiliuotji tai su pernyksciu purienu aromatu,pridedi Rubenso drobiu spalvini kolorita,istrauki trecio laisnio sakni is visu blusu ispendejimo lygio,dalini is Remarko  parasytu zodziu skaiciaus,iskaitai setynis metus trunkanti poliariniu lokiu bezdejima ir viska pervedi per astrologines prognozes septyniolikai zodiako zenklu pagal senoves Maju kalendoriu.Rezultatas-septyni kiskiai-vilkui amen.Jei kur suklydau-galit perskaiciuoti ir patikrinti.

O kaip fondas? Ar pamiršote? Iš pradžių buvau labai nusivylęs, kai teko antrą kartą paraginti pagrįsti nuomonę, tačiau, kai ryte pamačiau sudėtingų skaičiavimų algoritmą, krisdamas žabtas trenkėsi į stalą, kad subarškėjo viskas ir net nukrito pora neplautų lėkščių. Vesk mus, Guru! Fondui reikia Guru. Guru virš įstatymo ir aukščiau tik Konstitucija ir Prezidentė. Prezidentė nenusileis, tai tegul būn...

Anna parašė:

o ką reiškia „suvalgyti vilką”?
- visą vilko mėsos masę perkelti į skrandį? tuomet vilko tūrį dalinam iš kiškio skrandžio tūrio;
- atimti vilkui gyvybę prieš valgymą? na, čia jau sudėtingiau, priklauso nuo abiejų pusių fizinės ir... psichinės būsenos;
- suvalgyti morališkai? užtenka ir 1 :-)

Perskaitęs mokslinio Anuškos tyrimo pirmą punktą, prunkštelėjau garsiai. Remiantis tokiais moksliniais skaičiavimais, šalyje išleisti visi įstatymai. Geležinė logika. Neveiks, bet logika - geležinė. Aš apie įstatymus. Anuška, gal sekretore norite būti? Reikia tik ilgų kojų ir geležinių nervų. Reikia visus tiesiog joti velniop, nieko nepriimti. O kai ateis koks tikrintojas, valdininkas, kurio negalima joti velniop, reikia išėjus iš už stalo išmesti tušinuką ir nusisukus jį pakelti, kad išmušti interesantą iš vėžių. Tegul pamiršta, ko atėjo. InteresantėMIS aš pats užsiimsiu.
Dar kam nors įdomūs fondo reikalai? Ar jums jau nusispjauti į visuomeninę veiklą ir rūpi tik privatūs, mažmožiai ir suinteresuotumas savais marškiniais? Kaipgi vargšai vilkai..?

68

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

suvalgyti moraliskai1 kiskio pakanka tik su salyga, kad tas kiskis yra kiske

69

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Breinas parašė:
gytis parašė:
Breinas parašė:

Gyti, nepagrįsta nuomonė - tuščias garsas... Tylesnė tyla.. Nukritusio lapo šnarėjimas, kurio niekas neišgirdo...
Kodėl septyni? Kvepia sektantizmu, kai tvirtinama niekuo nepagrindžiant ir nurodoma tiesiog tikėti...

Kazkada biski domejausi veterinarija,bet ne filologija,todel sunku oponuoti....Viskas gi grieztai paskaiciuota pagal orginalia formule.Paiimi paskiru individu biologinio lauko intensyvuma,transformuoji ji pagal senoves indu Vedas,pridedi saules magnetini aktyvuma penkiolikos sviesmeciu periodu,dalini is triju padvesusiu barsuku trasumo laipsnio,distiliuotji tai su pernyksciu purienu aromatu,pridedi Rubenso drobiu spalvini kolorita,istrauki trecio laisnio sakni is visu blusu ispendejimo lygio,dalini is Remarko  parasytu zodziu skaiciaus,iskaitai setynis metus trunkanti poliariniu lokiu bezdejima ir viska pervedi per astrologines prognozes septyniolikai zodiako zenklu pagal senoves Maju kalendoriu.Rezultatas-septyni kiskiai-vilkui amen.Jei kur suklydau-galit perskaiciuoti ir patikrinti.

O kaip fondas? Ar pamiršote? Iš pradžių buvau labai nusivylęs, kai teko antrą kartą paraginti pagrįsti nuomonę, tačiau, kai ryte pamačiau sudėtingų skaičiavimų algoritmą, krisdamas žabtas trenkėsi į stalą, kad subarškėjo viskas ir net nukrito pora neplautų lėkščių. Vesk mus, Guru! Fondui reikia Guru. Guru virš įstatymo ir aukščiau tik Konstitucija ir Prezidentė. Prezidentė nenusileis, tai tegul būn...

Anna parašė:

o ką reiškia „suvalgyti vilką”?
- visą vilko mėsos masę perkelti į skrandį? tuomet vilko tūrį dalinam iš kiškio skrandžio tūrio;
- atimti vilkui gyvybę prieš valgymą? na, čia jau sudėtingiau, priklauso nuo abiejų pusių fizinės ir... psichinės būsenos;
- suvalgyti morališkai? užtenka ir 1 :-)

Perskaitęs mokslinio Anuškos tyrimo pirmą punktą, prunkštelėjau garsiai. Remiantis tokiais moksliniais skaičiavimais, šalyje išleisti visi įstatymai. Geležinė logika. Neveiks, bet logika - geležinė. Aš apie įstatymus. Anuška, gal sekretore norite būti? Reikia tik ilgų kojų ir geležinių nervų. Reikia visus tiesiog joti velniop, nieko nepriimti. O kai ateis koks tikrintojas, valdininkas, kurio negalima joti velniop, reikia išėjus iš už stalo išmesti tušinuką ir nusisukus jį pakelti, kad išmušti interesantą iš vėžių. Tegul pamiršta, ko atėjo. InteresantėMIS aš pats užsiimsiu.
Dar kam nors įdomūs fondo reikalai? Ar jums jau nusispjauti į visuomeninę veiklą ir rūpi tik privatūs, mažmožiai ir suinteresuotumas savais marškiniais? Kaipgi vargšai vilkai..?

Uz Fonda.Pritariu.Veikit! O Annos per daug nepeikit.Ji cia viesai ir oficialiai uzsisake kiskienos kepsni.! Siais dvasinio oportunizmo laikais,sutikit tam reikia drasos.Sirdyje Anna-musiske!

70

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

na, kepsnio neužsisakiau, čia ne restoranas :-) o ar kas nors esatę ragavę kiškienos?
Fondas galėtų mieste klijuoti plakatus - suvalgyk kiškį, išgelbėk vilką!

71

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

as valgiau, tai savo inasa i vilku gelbejima jau esu padares

72

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

kas kempine suvalgytu?

73

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Antaaaanai, o galima išsamiau? skonis, paruošimo būdas, ar kartotum? :-)
.

74

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

skanu, kartociau, tik apie paruosimo buda galiu pasakyt vieninteli dalyka, buvo keptas. virtuveje as moku tik lekstes plauti

75

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

butu įdomu kokia mergička iškept, ir paragaut

76

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

gyva skaniau. pabandykbent karta, Sergio

77

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Antanas Patamsis parašė:

gyva skaniau. pabandykbent karta, Sergio

aš nemėgstu suši, geriau kepta mėsa, su himalaju druska, kvapniais pipirais smile

78 (redagavo Anna 2018-01-06 00:37)

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

jei teisingai supratau, Antanai, suvalgei kiškį ir jį kepusią merginą, o po to tvarkingai išplovei lėkštes :-)
tai kas buvo skaniau?
p.s.ačiū už atsakymą. ankstesnį

79

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Sergio parašė:

butu įdomu kokia mergička iškept, ir paragaut

O kas trugdo? Kulinariniu sugebejimu trukumas?

80

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

kiškis šiaip švaresnis, tai manau turi but skanesnis