81

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

gytis parašė:
Sergio parašė:

butu įdomu kokia mergička iškept, ir paragaut

O kas trugdo? Kulinariniu sugebejimu trukumas?

degustatoriu kompanijos rėikia

82

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

mergina gyva ir sveika, as ja tik isbandziau. del geros merginos sutikciau visa likusi gyvenima praleisti maitindamasis tik zole

83

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Antanas Patamsis parašė:

mergina gyva ir sveika, as ja tik isbandziau. del geros merginos sutikciau visa likusi gyvenima praleisti maitindamasis tik zole

mirtum nuo maistingu medziagu trukumo... del skylutes. Ot protas..

84

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

mesos galima ir pasislepus prisiryti, snapso juk irgi dauguma moteru gert neleidzia. negadink man imidzo..

85

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

aaaa. Rovnas pacanas big_smile užskaitau. Tik vyras neturi slėptis! Jis ne žiurkėnas narve, jis viska gali, santykiai— tai.neribojimai!

86

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

nereikia nuo moteru sleptis, joms galima paaiskint, kad suprato ne taip, kaip mate.. nejaugi reikia toki kroota vyruka gyvenimo tiesu mokinti?

87

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

aš nieko.neslepiu, ir neaiškinu, aš darau ka noriu ir tiek smile

88

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

as tai kai ka slepiu. nuo mamos. daugiau neturiu nuo ko ..

89

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Aš suvalgyčiau vilkę.

90

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Kažkoks absurdas. Ir jau kad išvystyta diskusija...Niekados nesuvalgytų. Vilkas arba vilkė griebtų pirmą pasitaikiusį užsižiopsojusį ir atie visiems likusiems kiškiams...:::008

91

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Nelabai supranti, kiek vilkų jau suvalgė kiškiai. Bet vilkė nėra protinga. Tik instinktyvi.

92

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Kiškiai ne mėsėdžiai...Instinktas yra lb.geras dalykas, ypač savisaugai...Protas tik starto aikštelė, siekiamybė - išmintis...:::008

93 (redagavo Akys mato 2018-01-16 23:00)

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Nelabai supranti, kas tie kiškiai.

Yra daug mėsėdžių kiškių.

Instinktai vilkams nepadeda apsisaugoti nuo medžiotojų, tiesa?

Toks skirtumas tarp vilkų ir kiškių.

94

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Instinktai padeda gyvūnams išgyventi, išlikti ir ne tik vilkams.
Man čia perdaug sudėtinga , pasiduodu...:::008

95 (redagavo Akys mato 2018-01-16 23:45)

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Nors 'suvalgyčiau vilkę' buvo perkeltine, seksualine prasme - buvo įdomu išprovokuoti ir pabendrauti kitu šios minties aspektu. smile

Dar yra tie, kurie medžioja mėsėdžius kiškius.

Žolėdžiai kiškiai ir nemėsėdžiai kiškiai - vilkų nepuola.

96

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Breinas parašė:

Smagu matyti tiek daug suprantančių problemos mastus ir tiek nedaug tamsuolių nesusipratėlių. Džiaugiuosi, kad vilkų diskriminacijos problemos nagrinėjimas susilaukė visuomenės dėmesio. Man čia idėja kilo... Gal kas galėtų parašyti projektą finansavimui gauti, jei yra kas rašyti moka? Įkuriam Fondą/Visuomeninę organizaciją, nukreiptą prieš kiškučius - vilkams saugoti. Yra dar ne tokių veikiančių kvailysčių už tuos pinigus. Rašom projektą, gaunam finansavimą, Finansavimą išvagiam, pinigus plaunam - kaip visi daro... Po 6 - 24 mėn. fondo veiklos praturtėjam. O veikti tai nėra ką... Susiperkam šautuvus ir einam medžioti/brakonieriauti, koncentruojamės į pasiutusių kiškučių naikinimą. Voila - tikslas pasiektas.
Na, kaip? Idealus planas ir tikrai suveiks, nes visi korupciniai niuansai jau pačiame plane numatyti. Aš čia net fondo plakatą su emblema sukurpiau.

PunBB bbcode test

Jus tiesiog saunuoliai! Nepamenu, kada labiau juokiasi...Asaru pakalne...Nusiritau nuo kedes ir radau save kazkur po rasomuoju stalu. Kolegos ziuri kaip i isprotejusia ir likcioja galvomis....oi-ne-be-ga-liu !!! big_smile big_smile big_smile
Aciu uz juoko doze visiems metams. Dabar einu makijaza atnaujinti.

97 (redagavo Breinas 2018-01-18 19:17)

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Smagu matyti, kad dar yra užsilikusių erodirov.. erudizuo... erotizuo... Ne, bliam... Nu, protingų žmonių. Bulvyte, prisijungsite prie fondo veiklos? Jūsų gražios kojos ir makiažas? Kreipkitės dėl kastingo ir bandomųjų važiavimų į mišką vilkų gelbėti.

98

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Kai sukūriau šią temą kartu su kitomis trimis - norėjau pamatyti, kiek žmonių kurią temą peržiūrės. Džiugu, kad būtent ši tema - pirmauja ir pagal nesvarbu kokių įrašų skaičių. smile

99

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Laukiat pagyrimo ? Giriu...:::008

100

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Laukiat pagėrimo ? Geriu...:::008 :::008 :::008

Marina, nepykit, negalėjau praleisti progos protingai prisimerkti smile