101

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Anna parašė:

Laukiat pagėrimo ? Geriu...:::008 :::008 :::008

Marina, nepykit, negalėjau praleisti progos protingai prisimerkti smile

Jūs, Anna, man kartais perdaug sudėtinga...:::008

102

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Aš anksčiau (kai dar nebuvau fondo Prezidentu) Marinulę vertinau, kaip ypatingai erotizuo... Nu, kaip ten, bliam... Erudi... Bet po fondo steigimo aptarimo nebežinau, kaip vertinti.

103

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

štai ir gyvenimo pamoka - prezidentavimas prie gero neprivedė...
kada nauji rinkimai? smile

104 (redagavo Breinas 2018-01-18 20:32)

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Kokie rinkimai..? Pas mus "machnovščina".

105

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

o tai kaip Prezidentas be rinkimų?
Jums valdžia kenkia -  atima gyvenimo džiaugsmą, nuo realybės atitolina, suteikia... kategoriškumo... dingsta mūsų vertinamas Breinas, jo vietoje gimsta drakonas.
o čia dar tie kiškiai puola, reikia organizuoti vilkų maitinimą žiemą, juk pasnigo... vilkų kojytės šąla, o kiškiai vėją panaudoja ir virš pusnių beveik skraido...

106

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Tikiuosi, jūs juokaujate, Anuška..? Kažkada vos ne pirmą kartą sutikti gatvėje man imdavo aiškinti, kad aš - kategoriškas... Bet paskui aš su šita savybe intensyviai dirbau ir jau daug metų niekas nepriekaištavo...
Aišku, vilkiukų gaila... Na, bet fondo reikalai - svarbiau... Fondui reikia pinigų ir sekretorių, kad reikalai susiklostytų, prezidento... O vilkai - nepadvės...

107

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Ačiū už pagyrimą. smile

108

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Breinas parašė:

Aš anksčiau (kai dar nebuvau fondo Prezidentu) Marinulę vertinau, kaip ypatingai erotizuo... Nu, kaip ten, bliam... Erudi... Bet po fondo steigimo aptarimo nebežinau, kaip vertinti.

Atleidžiu jus nuo visų vertinimų, nes kaip Karalius galiu sau tai leisti. Linkiu sėkmės nugalint iššūkius tokioje sudėtingoje veikloje, kuriai nusprendėt paaukoti save. Vilkai jūsų nepamirš, bet ūkininkų pasisaugokit arba bent jau apsidrauskit gyvybės draudimu.Jums tai padarysime labai geromis sąlygomis.:::008

109

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Marina parašė:
Breinas parašė:

Aš anksčiau (kai dar nebuvau fondo Prezidentu) Marinulę vertinau, kaip ypatingai erotizuo... Nu, kaip ten, bliam... Erudi... Bet po fondo steigimo aptarimo nebežinau, kaip vertinti.

Atleidžiu jus nuo visų vertinimų, nes kaip Karalius galiu sau tai leisti. Linkiu sėkmės nugalint iššūkius tokioje sudėtingoje veikloje, kuriai nusprendėt paaukoti save. Vilkai jūsų nepamirš, bet ūkininkų pasisaugokit arba bent jau apsidrauskit gyvybės draudimu.Jums tai padarysime labai geromis sąlygomis.:::008

As siulyciau gerb.Prezidente paskirti Marina konsultante fondo viesam ivaidziui stiprinti.Graziai uzpudrins smegenis moralinem pasakom ir pridengs mus,kol tvarkysim,tarkim financinius reikaliukus.

110

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

gytis parašė:
Marina parašė:
Breinas parašė:

Aš anksčiau (kai dar nebuvau fondo Prezidentu) Marinulę vertinau, kaip ypatingai erotizuo... Nu, kaip ten, bliam... Erudi... Bet po fondo steigimo aptarimo nebežinau, kaip vertinti.

Atleidžiu jus nuo visų vertinimų, nes kaip Karalius galiu sau tai leisti. Linkiu sėkmės nugalint iššūkius tokioje sudėtingoje veikloje, kuriai nusprendėt paaukoti save. Vilkai jūsų nepamirš, bet ūkininkų pasisaugokit arba bent jau apsidrauskit gyvybės draudimu.Jums tai padarysime labai geromis sąlygomis.:::008

As siulyciau gerb.Prezidente paskirti Marina konsultante fondo viesam ivaidziui stiprinti.Graziai uzpudrins smegenis moralinem pasakom ir pridengs mus,kol tvarkysim,tarkim financinius reikaliukus.

Norint siūlyti ar paskirti, reikia turėti tam įgaliojimus, gerbiamasai Gyti. Jums tokių nesuteikiau...:::008

111

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

http://evaizdai.lt/di/PD4H/catdone.jpg

112

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Kokia baisi nuotrauka. :::002

113

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Pati geriausia diskusija. Per visą temą nuo pradžių iki galo. Humoras, šmaikštūs komentarai, mandagūs oponentai...
Kaip gaila, kad dabar forumas toks nevykęs ir vulgarus tapo. Nenuostabu, kad normalūs žmonės jau nedalyvauja ir neprisijungia nauji.
Manau, kad forumo jau niekas nebeištemps iki ankstesnių laikų lygio.
Per amžių amžius.

114

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Lins parašė:

http://evaizdai.lt/di/PD4H/catdone.jpg

eee. biski ziauru... gal taip nereikejo..

115

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Tai kam vėl išviešinot. Baisi neskonybė.

116

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Gamtos dėsniai. Normalu.

117 (redagavo Fjord 2023-02-25 19:36)

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Ieva parašė:

Tai kam vėl išviešinot. Baisi neskonybė.

Kur neskonybė? Tema, diskusija ar šitas paveiksliukas ?

118

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

tadas parašė:
Lins parašė:

http://evaizdai.lt/di/PD4H/catdone.jpg

eee. biski ziauru... gal taip nereikejo..

Ką čia žiauraus įžvelgei ?

119

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Ta foto daug pasako apie fotografą. Mano nuomone, tarsi mėgavimasis, savotiška nekrofilija, iškrypimas.

120

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Ieva parašė:

Ta foto daug pasako apie fotografą. Mano nuomone, tarsi mėgavimasis, savotiška nekrofilija, iškrypimas.

O aš nematau nieko ypatingo. Rado kaimietis netoliese sudraskytą lapės kiškutį ir parnešė namo parodyti, kad, pavyzdžiui neklydo jog yra lapė, lūšis ar netgi vilkas miškelyje.
Męs vaikystėje netiek esame matę tokių vaizdų ir ne tik kiškių, bet ir stirnų sudraskytų. Gamtoje tai normalu ir reikalinga.