121 (redagavo Shameless 2023-02-25 21:56)

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Fjord parašė:
Ieva parašė:

Ta foto daug pasako apie fotografą. Mano nuomone, tarsi mėgavimasis, savotiška nekrofilija, iškrypimas.

O aš nematau nieko ypatingo. Rado kaimietis netoliese sudraskytą lapės kiškutį ir parnešė namo parodyti, kad, pavyzdžiui neklydo jog yra lapė, lūšis ar netgi vilkas miškelyje.
Męs vaikystėje netiek esame matę tokių vaizdų ir ne tik kiškių, bet ir stirnų sudraskytų. Gamtoje tai normalu ir reikalinga.

Voo MLDC Motriskaa Laimkaa big_smile tongue tongue  AS jau Bijau jai kokii Zodeliukaa Skelt tongue tongue big_smile big_smile big_smile  TIK NEPAMIRSK DUONYTES su Cesnakiukuu AS Alucioo dar YRR big_smile big_smile

122

Re: Kiek kiškių suvalgytų vilką?

Fjord parašė:
Ieva parašė:

Ta foto daug pasako apie fotografą. Mano nuomone, tarsi mėgavimasis, savotiška nekrofilija, iškrypimas.

O aš nematau nieko ypatingo. Rado kaimietis netoliese sudraskytą lapės kiškutį ir parnešė namo parodyti, kad, pavyzdžiui neklydo jog yra lapė, lūšis ar netgi vilkas miškelyje.
Męs vaikystėje netiek esame matę tokių vaizdų ir ne tik kiškių, bet ir stirnų sudraskytų. Gamtoje tai normalu ir reikalinga.

Gamtoje, bet niekas nefotografavo ir nekaišiojo visiems ir visur po nosim. Esmė ir yra, kokiame  kontekste viską naudojam. Matom tai visi tą patį.