61

Re: Apie savivertę

Vertė yra tai kiek klientas pasiruošęs sumokėti. Ne tu save vertini o kiti

62

Re: Apie savivertę

Vertes Preke TAI Daiktas Jofanaa tongue tongue smile NEBUKIM DAIKTAIS Stumdomiems big_smile big_smile

63

Re: Apie savivertę

Shameless parašė:

Whats Time is IT ?? tongue big_smile big_smile Verte tai sakyciau KAINA Prekes tongue tongue smile BUKIM NEIKAINOMI tongue tongue Thanks

Tuomet prekė liks dulkėti vitrinoj, po to lentynoj, o galiausiai bus išvežta į sandėlį, o iš ten į krematoriumą....

64

Re: Apie savivertę

Andre parašė:
Shameless parašė:

Whats Time is IT ?? tongue big_smile big_smile Verte tai sakyciau KAINA Prekes tongue tongue smile BUKIM NEIKAINOMI tongue tongue Thanks

Tuomet prekė liks dulkėti vitrinoj, po to lentynoj, o galiausiai bus išvežta į sandėlį, o iš ten į krematoriumą....

Tuomet teks mažinti kainas ir daryti nuolaidas

65

Re: Apie savivertę

its shameless time! big_smile big_smile

66

Re: Apie savivertę

Frenkas parašė:

its shameless time! big_smile big_smile

Kaip ir kiekviena savaitgalį bet darbo dienomis Begedis stebuklingai pradingsta

67

Re: Apie savivertę

Frenkas parašė:

its shameless time! big_smile big_smile

Gimė žvaigždė, nors Kalėdos dar toli smile

68

Re: Apie savivertę

Konstantinas parašė:
Andre parašė:
Shameless parašė:

Whats Time is IT ?? tongue big_smile big_smile Verte tai sakyciau KAINA Prekes tongue tongue smile BUKIM NEIKAINOMI tongue tongue Thanks

Tuomet prekė liks dulkėti vitrinoj, po to lentynoj, o galiausiai bus išvežta į sandėlį, o iš ten į krematoriumą....

Tuomet teks mažinti kainas ir daryti nuolaidas

Negalima, Begėdžio įsakymas smile

69

Re: Apie savivertę

Savivertė, tai kai savaime verčia...nu kai smėlį iš priekabos išverčia big_smile. Čiaaa tiems Kaaas mano MinTeeelę supratoo big_smile tongue

70

Re: Apie savivertę

Laimutė parašė:

Savivertė, tai kai savaime verčia...nu kai smėlį iš priekabos išverčia big_smile. Čiaaa tiems Kaaas mano MinTeeelę supratoo big_smile tongue

Graziai Rasai Madam tongue tongue Joo Isverciaa kaip Sudaa Karocee tongue tongue big_smile big_smile

71

Re: Apie savivertę

Kaina nėra vertė. Ji priklauso nuo paklausos ir pasiūlos manipuliacijų, o vertė nuo įdėto darbo, laiko sąnaudų, medžiagos ir gal tradicijų.
Savęs vertė nuo savigarbos, orumo supratimo. Jeigu žmogus sąmoningas, rinkos dėsniai jo neveikia, nes jis nėra daiktas.

72

Re: Apie savivertę

Konstantinas parašė:
Frenkas parašė:

its shameless time! big_smile big_smile

Kaip ir kiekviena savaitgalį bet darbo dienomis Begedis stebuklingai pradingsta

Jis į savaitinį darželį atiduodamas big_smile big_smile

73

Re: Apie savivertę

Shameless parašė:

Laba tongue Tai Siande Tylu Ramu po Vakar big_smile big_smile Visi Pavargee big_smile

Visi per daug vertina save

74

Re: Apie savivertę

Konstantinas parašė:
Shameless parašė:

Laba tongue Tai Siande Tylu Ramu po Vakar big_smile big_smile Visi Pavargee big_smile

Visi per daug vertina save

Nelogiška kalbėt už visus. Kalbėkim už save.

75

Re: Apie savivertę

Shameless parašė:

Laba tongue Tai Siande Tylu Ramu po Vakar big_smile big_smile Visi Pavargee big_smile

kas gali prilygti sekmadienio dienos miegui? smile Nebent penktadienio nakties nemiga:)

76

Re: Apie savivertę

Shameless parašė:

Vertes Aplinka DINGOO Pasislepe kaip Zuikiai Triusiai Siais Metais tongue tongue big_smile

Jei pats save tiek vertintumei, kiek kiti tave vertina ir myli, būtų visai gerai. smile

77

Re: Apie savivertę

Laimutė parašė:
Shameless parašė:

Vertes Aplinka DINGOO Pasislepe kaip Zuikiai Triusiai Siais Metais tongue tongue big_smile

Jei pats save tiek vertintumei, kiek kiti tave vertina ir myli, būtų visai gerai. smile

manes niekas nemyli

78

Re: Apie savivertę

Konstantinas parašė:
Laimutė parašė:
Shameless parašė:

Vertes Aplinka DINGOO Pasislepe kaip Zuikiai Triusiai Siais Metais tongue tongue big_smile

Jei pats save tiek vertintumei, kiek kiti tave vertina ir myli, būtų visai gerai. smile

manes niekas nemyli

Iš kur žinai? smile

79 (redagavo Vytautas 2023-02-17 12:28)

Re: Apie savivertę

Savivertė yra tai kai tiesiog jauti ir žinai teisingus prioritetus, jeigu vsia tai daugiau mažiau harmoninga aplinka pati tave iškles ant "torčiuko viršūnės", iš išorės būsi taipogi vertinamas, tačiau dauguma apgaulingai mano jog savivertė gimsta tik tada kai kiti tave vertina aukštesniame lygyje, todėl daug kas tiesiog reiklauaja būti įvertinti esančių šalia, tačiau tai tėra "šlamštas" palyginus tai kai gali jaustis gerai neitakojamas išorės iš to gimsta meilė sau ir Dievui(ar visatos protui)... dirbau su žmogumi, kuris pastoviai kritikuodavo kitus ir ivairiausiose smulkmenose "prašydavo" būti pagirtas ir ivertintas "on top", karta jis kritikavo kita kolega ir tiesiog teigė, jog dabar vakarieniaujame pasakiškai, lyginant ka aš turėjau prieš tai... apimtas gilaus nusivylimo esama situacija, tiesiog išrėžiau- "kodėl tau taip reikia pripažinimo iš išorės, jeigu ir taip žinai savo vertę...?" Šiaip naudinga nors truputį atkreiptų dėmesį į šalia esantį ir pamiršti save, juolab jeigu kažkam asmeniškai svarbus to žmogaus "pripažinimas". galimai tai to kolegos praeities traumos, tačiau aš nelabai tikiu traumomis, nes visada reikia pamiršti tai kas buvo praeityje skausminga, o nauja realybė idealiu atveju visiškai turi prasilenkti su skaudžia praeitimi, tarsi ji būtų lyg koks blankus sapnas, aš asmeniškai vertinu tuos žmones kurie nesureikšmina tų akimirku kur aš buvau neteisus jų atžvilgiu ir pats stengiuosi būti atlaidus savo "skriaudėjų" atžvilgiu, nors dažniausiai ką geriausio galiu padaryti, tai paprasčiausiai atsiriboti nuo jų, nes paprasčiausiai neišneša loginis mastymas- "kaip galima bendrauti su tais kurie tavęs nevertina ir netgi niekina?" tačiau bendraujant su jais, gana puikiai suveikia niautralus bendravimas, visiškai nesiveliant i asmeniškumus, kartais jie netgi persimaino ir vertina, jog "nelaikai akmens užantyje" ir netgi vertini juose tai kas vertinga.

80

Re: Apie savivertę

....netiki traumomis, Vytautai? Įdomu, kaip tu sugebi apeiti praeities nuoskaudas. Man tai niekaip nepavyksta. Kuo labiau stengiuosi pamiršti, tuo dažniau grįžta ir dar ryškesnės ir skausmingesnės. Pagaliau supratau, kad nereikia niekam niekada atleisti. Pyktis ir pagieža tiems, tai vienintelis būdas, kuris saugo mano sąmonę nuo visiško mentalinio mazochizmo. Tai lyg savivertės skydas nuo jos degradavimo. Mano savivertė neaugo nuo to, kai bandžiau atleisti ir pamiršti , ji mažėjo.