61

Re: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

Aš manau kad šitam gyvenime niekada jau neteks turėti pasimatymo todėl gėlių tema tiesiog neaktuali

62

Re: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

Sveiki,moteru daug neturinciu savigarbos,nei orumo,tinginės ir vagilės,o tu iškarto su gėlėmis.Galvok išnaujo

63 (redagavo Andre 2024-01-15 12:09)

Re: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

o aš manau, kad gėlės gerai yra visada smile))
Esmė - vyras yra aktyvumas, energija, dosnumas, todėl bet kokia proga tai išreikšti yra jam pliusas.
O moteriai tai yra testas  - jei būčiau vyras labai stebėčiau jos reakciją. pvz. grubiai tariant, darbe ar bet kur kokiai nors bjauriai bobai padovanoji gėlių - ir tada, ohoho, staiga paaiškės, kad ji visai ne boba, ir ne bjauri - tas akimirksnis, kai jos veide nuostabą pakeis švelnumas - tai vyro dovana tai moteriai ir savo karmai kitame žmoguje atskleisti gėrį. ir atvirkščiai - kokia nors jau tokiai gražiai jau tokai tobulai padovanoji tulpę - ir veide toks įsižeidimas - kodėl ne rožė, kas per nusipiginimas, kur aš ją dabar dėsiu - va, tokia ir bus...
Vyras turi pirmiausia save atitinkamai įvertinti ir tada gėlių pagalba identifikuoti, ar moteris jam tinka. Pvz., žinau vyrų, kurie niekina moteris, kurios pasitenkina tulpe, o ne reikalauja rožių - tokių vyrų nuomone, moters per maža savivertė.
Taigi - jei vyras gaili 5 eurų įvertinti moters ir jo tinkamumui vienas kitam, tai ar jis išvis vertas kokios nors moters ar artimo žmogaus? smile

64

Re: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

Andre parašė:

o aš manau, kad gėlės gerai yra visada smile))
Esmė - vyras yra aktyvumas, energija, dosnumas, todėl bet kokia proga tai išreikšti yra jam pliusas.
O moteriai tai yra testas  - jei būčiau vyras labai stebėčiau jos reakciją. pvz. grubiai tariant, darbe ar bet kur kokiai nors bjauriai bobai padovanoji gėlių - ir tada, ohoho, staiga paaiškės, kad ji visai ne boba, ir ne bjauri - tas akimirksnis, kai jos veide nuostabą pakeis švelnumas - tai vyro dovana tai moteriai ir savo karmai kitame žmoguje atskleisti gėrį. ir atvirkščiai - kokia nors jau tokiai gražiai jau tokai tobulai padovanoji tulpę - ir veide toks įsižeidimas - kodėl ne rožė, kas per nusipiginimas, kur aš ją dabar dėsiu - va, tokia ir bus...
Vyras turi pirmiausia save atitinkamai įvertinti ir tada gėlių pagalba identifikuoti, ar moteris jam tinka. Pvz., žinau vyrų, kurie niekina moteris, kurios pasitenkina tulpe, o ne reikalauja rožių - tokių vyrų nuomone, moters per maža savivertė.
Taigi - jei vyras gaili 5 eurų įvertinti moters ir jo tinkamumui vienas kitam, tai ar jis išvis vertas kokios nors moters ar artimo žmogaus? smile

Gera apžvalga. Turėtų būti kaip ir aišku...ne visiems, žinoma big_smile

65

Re: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

Taigi, Alegra, toks jau tas gyvenimas - kai situacijos ir jų sprendimas tampa aiškios, situacijų nebelieka. Ir atvirkščiai:)
Bet tada ateina laikas, aki rožės mums teikia tik džiaugsmą ir netestuoja smile
Lai Tavo rožės saldžiai miega po sniegu sode ir sapnuoja vasarą smile

66

Re: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

Shameless parašė:

Kam Tos geles jei Jas Ismeta tongue big_smile Nors ir Zmogu ismeta pro Langa big_smile big_smile Kas Suprato MLDC tongue tongue Begedziukas pasirasoo tongue tongue

Tai ir ėst nereik, vistiek ėšmet pro untru galų big_smile

67

Re: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

**** i burna geriau padovanok nei geliu. zertvom

68

Re: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

Temos pavadinime neparasyta kelintas tai pasimatymas: pirmasis ar jau n-tasis. Per pirmąjį neapsimoka o jeigu pasimatymas jau kazkelintas ir viskas eina link kažko rimtesnio galima jau ir padovanoti. Bet kokiu atveju man jau tai neaktualu

69

Re: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

Tai ir tylek subine suraukes , šudu nekalbejes šudagalvi

70

Re: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

Tuoj pavasaris
Miške pradės žydėti pakalnutės ir zibutes) pačios gražiausios gėlės būtent žibutės is miško rankomis skintos) aš romantikas

71 (redagavo Alegra 2024-01-20 21:48)

Re: Dilema: ar per pasimatymą dovanoti gėles yra gera idėja

Pamenu kaip vežiau mamai į ligoninę žibutes. Laikiau visą laiką delniuke suspaudusi, bet kol dasigavom iki ligoninės jos beveik visai nuvyto.