141

Re: Kampelis metalo muzikos gerbėjams

Vaidas parašė:

Ai dar Phrenetix big_smile visai tu nepadedi... big_smile

Nes neklausau tiek lietuviško metalo big_smile

142

Re: Kampelis metalo muzikos gerbėjams

Ir dar Cunabula. Tie man visai patinka : )

143

Re: Kampelis metalo muzikos gerbėjams

Ačiū. smile

144

Re: Kampelis metalo muzikos gerbėjams

Į temą galima pridėt : Ruination, Andaja, Xess. Nežinau kiek jos gyvybingos šiuo metu, bet visose originalioje sudėtyje yra moteriškas vokalas

145

Re: Kampelis metalo muzikos gerbėjams

Paramore - Decode.

146 (redagavo Deivil 2018-09-06 19:59)

Re: Kampelis metalo muzikos gerbėjams

0:30
https://www.youtube.com/watch?v=F4nc15T7z9I

thank me later

147

Re: Kampelis metalo muzikos gerbėjams

Nieko gero. Kaip buves tokios muzikos klausytojas galiu pasakyti.  Per daug apribojimu metalas turi ir nesvarbu koks metalo stilius. Po to tik matai monotonija. O ir tokios muzikos gerbeju beveik nera. Kazkada buvo daug. Dabar nebe

148

Re: Kampelis metalo muzikos gerbėjams

Eugis parašė:

Nieko gero. Kaip buves tokios muzikos klausytojas galiu pasakyti.  Per daug apribojimu metalas turi ir nesvarbu koks metalo stilius. Po to tik matai monotonija. O ir tokios muzikos gerbeju beveik nera. Kazkada buvo daug. Dabar nebe

Apribojimų? Kokie dar apribojimai? Pats metalas neturi jokių apribojimų, tik žmonės juos turi, tad gal klausei ne tų grupių ar buvai su ne tokiais žmogais, nes aš asmeniškai jaučiuosi labai laisvai priklausydama metalistų subkultūrai ir klausydama būtent metalo muzika.
Žinok biškį nusišnekėjai, sakai, kad tokios muzikos gerbėjų nėra? Ahem, apsilankyk savaitgaliais Lemmy pube Kaune ir pamatysi kiek jų daug.
Lengva sakyti kad nėra jeigu nesilankai jokiuose koncuose ir pnš.

149

Re: Kampelis metalo muzikos gerbėjams

Mantė parašė:
Eugis parašė:

Nieko gero. Kaip buves tokios muzikos klausytojas galiu pasakyti.  Per daug apribojimu metalas turi ir nesvarbu koks metalo stilius. Po to tik matai monotonija. O ir tokios muzikos gerbeju beveik nera. Kazkada buvo daug. Dabar nebe

Apribojimų? Kokie dar apribojimai? Pats metalas neturi jokių apribojimų, tik žmonės juos turi, tad gal klausei ne tų grupių ar buvai su ne tokiais žmogais, nes aš asmeniškai jaučiuosi labai laisvai priklausydama metalistų subkultūrai ir klausydama būtent metalo muzika.
Žinok biškį nusišnekėjai, sakai, kad tokios muzikos gerbėjų nėra? Ahem, apsilankyk savaitgaliais Lemmy pube Kaune ir pamatysi kiek jų daug.
Lengva sakyti kad nėra jeigu nesilankai jokiuose koncuose ir pnš.

Kai pati negroji jokiu instrumentu, tai nesuprasi. Yra pilna zanru ir pozanriu, taip. Bet su paaugliu i gincus gilintis ir diskutuoti apie muzika beprasmiska.
Kai as buvau metalo gerbejas, tiek naujos metalo muzikos, tiek undergroundo klausydavau buvo dar kitokie laikai, o tie kas dar vyresni uz mane jau tikrai daugiau zino kaip kas buvo su subkultura, koncertais. Daugiau nei puse tu zmoniu kuriu pazinojau pasikeite ir nieko bendro su metalu neturi. Kazkada man irgi buvo nuomone, kad auksciau metalo nieko nera, kas yra kvailas poziuris. Nesuprantu is kur tas bandos sindromas priklausyti kazkokiai subkulturai? Rock zanras kuris artimas daugeliui kitu zanru ir tam paciam metalui to nedaro. Pamenu kai tekdavo sutikti tuos kurie net gyvenimu negyvena - viskas juodos spalvos, vasara kerzai, ziema kerzai, viso kito vengti. Tada pagalvoji, zmogau, gal megaukis gyvenimu. Nes taip tik kompleksai atsiranda. O kai sako metalistai laisvesni ir tolerantiski. Nu taip, kai kurie debilai metalistai sakydavo jei ne su kerzais, tai tu ne metalistas. Bado pirstu jei uzsinori ne metalo paklausyti. Viso kito nepripazinti ir kritikuoti, nes metalas juk vos ne kaip pas talibanus islamas. Metalas turejo savo era, kaip ir techno, house, trance, drum and  elektronikos zanrai ir pozanriai turejo savo era. Dabar tik tam tikros salys turi didziausius festivalius kur tie zanrai buvo populiarus labiau. Bet ne visose salyse. Pamenu kai atsirado pirmieji Devilstone Lietuvoj, kokios grupes atvykdavo buvo sensacija. Po to organizatoriai suprato, kad per sunku uzsiciklint vien tik ties metalu, padaugejo festivalyje stoner, indie ir kitokiu rock zanro grupiu. Nes kokie Deicide mieliau komcertuos savo salyje arvten kur daugiau mokes nei Lietuvoj. Tos grupes kurioms po 20, 30, 40 metu gyvuoja del savo vardo. Nes tada buvo skirtingu pozanriu atsiradimai, bet metalo muzika vistiek nebuvo ant tiek populiari kaip 80s. Dabar naujesnes grupes, o net ir tos kurioms po 10, 20 metu sunkiai uzsidirba pragyvenimui. Man buvo paciam jauciamasi kai dar pries 8 metus ir daugiau house ir trance muzika buvo nustumiama EDM zanro. Bet house ir trance turi savo publika, tik kiek didesne tam tikrose salyse, nors vistiek tai buvo ir yra labiau undergroundine muzika.
Klubas Lemmy dar nieko nesako ir nereiskia. Tokiu vietu buvo daugiau. Nelygink kiek metalistu buvo bent 10 metu atgal ir kiek dabar. Mazai dabar, as atvirai tai sakau. Nes domejausi, nes buvau koncertuose.
Grupiu dar pavardinti kad nesakytum - gal ne tokiu grupiu klauseisi?
Ir nereikia kabinetis. Man daug kas patinka, tik prioritetai ir neuzsiciklinimas ties vienu.

150 (redagavo Mantė 2018-11-07 20:43)

Re: Kampelis metalo muzikos gerbėjams

Eugis parašė:
Mantė parašė:
Eugis parašė:

Nieko gero. Kaip buves tokios muzikos klausytojas galiu pasakyti.  Per daug apribojimu metalas turi ir nesvarbu koks metalo stilius. Po to tik matai monotonija. O ir tokios muzikos gerbeju beveik nera. Kazkada buvo daug. Dabar nebe

Apribojimų? Kokie dar apribojimai? Pats metalas neturi jokių apribojimų, tik žmonės juos turi, tad gal klausei ne tų grupių ar buvai su ne tokiais žmogais, nes aš asmeniškai jaučiuosi labai laisvai priklausydama metalistų subkultūrai ir klausydama būtent metalo muzika.
Žinok biškį nusišnekėjai, sakai, kad tokios muzikos gerbėjų nėra? Ahem, apsilankyk savaitgaliais Lemmy pube Kaune ir pamatysi kiek jų daug.
Lengva sakyti kad nėra jeigu nesilankai jokiuose koncuose ir pnš.

Kai pati negroji jokiu instrumentu, tai nesuprasi. Yra pilna zanru ir pozanriu, taip. Bet su paaugliu i gincus gilintis ir diskutuoti apie muzika beprasmiska.
Kai as buvau metalo gerbejas, tiek naujos metalo muzikos, tiek undergroundo klausydavau buvo dar kitokie laikai, o tie kas dar vyresni uz mane jau tikrai daugiau zino kaip kas buvo su subkultura, koncertais. Daugiau nei puse tu zmoniu kuriu pazinojau pasikeite ir nieko bendro su metalu neturi. Kazkada man irgi buvo nuomone, kad auksciau metalo nieko nera, kas yra kvailas poziuris. Nesuprantu is kur tas bandos sindromas priklausyti kazkokiai subkulturai? Rock zanras kuris artimas daugeliui kitu zanru ir tam paciam metalui to nedaro. Pamenu kai tekdavo sutikti tuos kurie net gyvenimu negyvena - viskas juodos spalvos, vasara kerzai, ziema kerzai, viso kito vengti. Tada pagalvoji, zmogau, gal megaukis gyvenimu. Nes taip tik kompleksai atsiranda. O kai sako metalistai laisvesni ir tolerantiski. Nu taip, kai kurie debilai metalistai sakydavo jei ne su kerzais, tai tu ne metalistas. Bado pirstu jei uzsinori ne metalo paklausyti. Viso kito nepripazinti ir kritikuoti, nes metalas juk vos ne kaip pas talibanus islamas. Metalas turejo savo era, kaip ir techno, house, trance, drum and  elektronikos zanrai ir pozanriai turejo savo era. Dabar tik tam tikros salys turi didziausius festivalius kur tie zanrai buvo populiarus labiau. Bet ne visose salyse. Pamenu kai atsirado pirmieji Devilstone Lietuvoj, kokios grupes atvykdavo buvo sensacija. Po to organizatoriai suprato, kad per sunku uzsiciklint vien tik ties metalu, padaugejo festivalyje stoner, indie ir kitokiu rock zanro grupiu. Nes kokie Deicide mieliau komcertuos savo salyje arvten kur daugiau mokes nei Lietuvoj. Tos grupes kurioms po 20, 30, 40 metu gyvuoja del savo vardo. Nes tada buvo skirtingu pozanriu atsiradimai, bet metalo muzika vistiek nebuvo ant tiek populiari kaip 80s. Dabar naujesnes grupes, o net ir tos kurioms po 10, 20 metu sunkiai uzsidirba pragyvenimui. Man buvo paciam jauciamasi kai dar pries 8 metus ir daugiau house ir trance muzika buvo nustumiama EDM zanro. Bet house ir trance turi savo publika, tik kiek didesne tam tikrose salyse, nors vistiek tai buvo ir yra labiau undergroundine muzika.
Klubas Lemmy dar nieko nesako ir nereiskia. Tokiu vietu buvo daugiau. Nelygink kiek metalistu buvo bent 10 metu atgal ir kiek dabar. Mazai dabar, as atvirai tai sakau. Nes domejausi, nes buvau koncertuose.
Grupiu dar pavardinti kad nesakytum - gal ne tokiu grupiu klauseisi?
Ir nereikia kabinetis. Man daug kas patinka, tik prioritetai ir neuzsiciklinimas ties vienu.

No shit kad žmonės keičiasi, vieniems metalas buvo tik pereinamoji fazė, tipo paauglystės mada, tad suprantama, kad žmonės pasikeičia. Bet tikrai ne visi.
Taip, mąstyti kad tik metalo muzika yra gera yra durnas mąstymas. Taip mąsto dauguma paauglsių ar taip vadinamų pispankių, aišku taip mąsto ir kai kurie jau amžiuje esantys metaliūgos, bet tai nereiškia, kad visi tokie. Tai, kad sutikai keletą tokių žmonių, dar nereiškia kad visi tokie, nereikia generalizuoti smile
Priklausymas subkultūrai nedaro nieko blogo, gi čia ne koks kultas, kad jeigu jau priklausai, tai būtinai ir atrodyk toks, ir elkis taip. Ką tu apibūdinai, kad jeigu jau be kerzų ne metalistas, tai čia taip sako elitistai. Ir jų pilna visur, tas užknisa. Atsimenu man pačiai kažkoks durnelis dėstė, kad jeigu negeriu, nenešioju kožos, neklausau Metallicos, Megadeth, Burzum, tai aš poserė. Nu wtf? Kartos pasikeitė, kitokie žmonės, be to, dabar nebe 80-tieji. Gotų subkultūroje irgi gi visokių pilna, taip kaip ir reperių ar pnš. O tai, kad atsirado elitistų, kurie nusprendė sukurti rėmus, tai irgi nenuostabu, daugumai žmonių gi reikia rėmų ir taisyklių kaip atrodyti ir kaip rengtis. Bet vėlgi, tu generalizuoji, vien iš to, kad sutinkai tokių daugybę žmonių ar pnš. O aš tiesiog tau pritariu, nes pati matau kas kame, bet taip pat sakau, kad ir kaip be būtų metalo/roko scenos nėra mirusios ir realių/tikrų metalistų, kurie nėra suknisti elitistai, kurie taip kaip nori taip rengiasi (kaip jiems patogiau), kurie klausosi dafigą muzikos stilių (neskaitant metalo) tikrai yra.
Devilstone yra jaunimo festas, dėl to ten ir yra tokių grupių ir dėl to ten ir marozų pamatyti galima. O kur pvz Kilkim Žaibu? Žaibai vat kas kita, jeigu Devilstone pasidarė komercinis ir jų target publika yra jauni žmogučiai, kuriems sueis bile kas nes dauguma ten atvažiuoja pripisti, tai Žaibai išlaikė savo. Čia žinai, panašiai su Roko naktimis, kur roku beveik nekvepi.
Tai no shit kad dabar mažiau metalistų, nes emigravo daug kas. Aš pati emigruosiu. Kitas dalykas, Lietuvoje sunki muzika niekad nebuvo populiari,čia tau ne Suomija ar Vokietija. Bet metalistų yra ir bus. Tik ne visi jų bus tie faini.
Sorry, kad taip atgrasiai parašiau, tiesiog pats pakomentavai labiau jau atgrasiai.

151

Re: Kampelis metalo muzikos gerbėjams

Zaknis Mat Tvaju Budis Drugam **** tongue smile))

152

Re: Kampelis metalo muzikos gerbėjams

Smagus veikejas, priverciantis i metalo muzika pasiziureti pozityviau kitu kampu, su geresne nuotaika youtube.com/watch?v=lPkz_ippXfw

153

Re: Kampelis metalo muzikos gerbėjams

Irmis parašė:

Zaknis Mat Tvaju Budis Drugam **** tongue smile))

Lietuviškai prašyčiau C;

154 (redagavo Mantas 2018-11-15 21:22)

Re: Kampelis metalo muzikos gerbėjams

Sveiki, ieškau rekomendacijų smile Gali žinot ką nors panašaus į Liv Kristine, bei žinoma Leave Eyes. Arba ką nors energingo kaip Wisdom? Kas neklausė iki šiol taip pat prie to pačio siūlyčiau paklausyti smile

155

Re: Kampelis metalo muzikos gerbėjams

Mantas parašė:

Sveiki, ieškau rekomendacijų smile Gali žinot ką nors panašaus į Liv Kristine, bei žinoma Leave Eyes. Arba ką nors energingo kaip Wisdom? Kas neklausė iki šiol taip pat prie to pačio siūlyčiau paklausyti smile

Kažkas panašaus į  Liv Kristine ir Leave's Eyes būtų Xandria, Tarja, After Forever, Exit Eden, Sirenia, Delain, Epica, ReVamp.
O panašaus į Wisdom būtų Battle beast, Beast in Black, Gloryhammer, Orden Ogan, Freedom Call, Powerwolf, Edguy C;

156

Re: Kampelis metalo muzikos gerbėjams

As manau, kad nera blogu ar neidomiu muzikos stiliu yra tik pacio zmogaus gebejimas matyti kuryboje tai kas jam svarbu ir suprantama. Kuo daugiau supranti tuo labiau pleciasi pazinciu ratas. As anksciau nesuprasdavau kaip galima metala klausyti ten juk kakafonija atrode, bet, pagalvojau, juk kazkam tai patinka ir tiesiog reik atrasti kas yra ten tokio kas kitiems ikrenta i galva. Taigi po daugybes bandymu nuo popso ir house, elektronines perejau palaipsniui ant klasikinio rocko, o veliau ir rimtesnis rockas uzkliuvo. Negaliu pasakyti, kad visas sunkus metalas man ikandamas, bet tikrai yra ka paklausyti.
ManoWar daug geru dainu turi Wariors of the world ar si https://www.youtube.com/watch?v=oo5rP_1k4lo
Lietuviska grupe SIela patinka ir The Station, kitokiu nezinau smile
https://www.youtube.com/watch?v=ih0qp8sWv2E
Viena ka ismokau, tai nera blogos muzikos yra tik blogi klausytojai su sugedusiom ausim smile

157

Re: Kampelis metalo muzikos gerbėjams

Jevgenijus parašė:

As manau, kad nera blogu ar neidomiu muzikos stiliu yra tik pacio zmogaus gebejimas matyti kuryboje tai kas jam svarbu ir suprantama. Kuo daugiau supranti tuo labiau pleciasi pazinciu ratas. As anksciau nesuprasdavau kaip galima metala klausyti ten juk kakafonija atrode, bet, pagalvojau, juk kazkam tai patinka ir tiesiog reik atrasti kas yra ten tokio kas kitiems ikrenta i galva. Taigi po daugybes bandymu nuo popso ir house, elektronines perejau palaipsniui ant klasikinio rocko, o veliau ir rimtesnis rockas uzkliuvo. Negaliu pasakyti, kad visas sunkus metalas man ikandamas, bet tikrai yra ka paklausyti.
ManoWar daug geru dainu turi Wariors of the world ar si https://www.youtube.com/watch?v=oo5rP_1k4lo
Lietuviska grupe SIela patinka ir The Station, kitokiu nezinau smile
https://www.youtube.com/watch?v=ih0qp8sWv2E
Viena ka ismokau, tai nera blogos muzikos yra tik blogi klausytojai su sugedusiom ausim smile

Labai sutinku su tavom mintim. Muzikos mėgimas priklauso nuo skonio, o kaip sakoma, dėl skonio nesiginčijama, tik vat ne visi žmonės tai supranta ir ne visi supras.
Manowar jau legendos, nors man asmeniškai jie nelabai ir limpa, tik kelios dainos visai neblogai susiklausė. Lietuviškų grupių mažai gerų, bet be Sielos turim ir Skylę, Pergalę ,Žalvarinį. Luctus bei Nahash bleko grupės, bet labai geros ir žinomos užsienyje C;

158 (redagavo Valdas 2018-11-25 09:17)

Re: Kampelis metalo muzikos gerbėjams

Punk

Laura Jane Grace & the Devouring Mothers - Reality Bites // Album: Bought To Rot. Released 2018-11-09

Father: US Army Major.

159 (redagavo Alfis 2019-01-14 20:56)

Re: Kampelis metalo muzikos gerbėjams

Metal Church
https://www.youtube.com/watch?v=lJToBEqyy-s
Best voice in metal EVER..
Cyco Miko:
Suicidal Tendencies
https://www.youtube.com/watch?v=nxcJW6bs5os

160

Re: Kampelis metalo muzikos gerbėjams

Mantė parašė:
Eugis parašė:

Nieko gero. Kaip buves tokios muzikos klausytojas galiu pasakyti.  Per daug apribojimu metalas turi ir nesvarbu koks metalo stilius. Po to tik matai monotonija. O ir tokios muzikos gerbeju beveik nera. Kazkada buvo daug. Dabar nebe

Apribojimų? Kokie dar apribojimai? Pats metalas neturi jokių apribojimų, tik žmonės juos turi, tad gal klausei ne tų grupių ar buvai su ne tokiais žmogais, nes aš asmeniškai jaučiuosi labai laisvai priklausydama metalistų subkultūrai ir klausydama būtent metalo muzika.
Žinok biškį nusišnekėjai, sakai, kad tokios muzikos gerbėjų nėra? Ahem, apsilankyk savaitgaliais Lemmy pube Kaune ir pamatysi kiek jų daug.
Lengva sakyti kad nėra jeigu nesilankai jokiuose koncuose ir pnš.

Sveiki Gerai pasakė. Aš visiškai sutinku su jumis. Taip pat manau, kad metalas neturi jokių apribojimų.