341

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Deivil parašė:
OLA parašė:
Konstantinas parašė:

tai todel ir sukame i kaire nes moterys sekso davima paverte kazkokiu manipuliavimio objektu. ir santazuoja vyrus: jei busi geras gausi seksa busi blogas negausi. o vyrai paima ir nueina i kaire ir moterys lieka be nieko

Moteriskes irgi eina i kaire tik tuo nesididziuoja.Jos nesantazuoja vyriskiu tiesiog liurbiai netraukia.

Per gera jusu nuomone apie moteris man atrodo

Tai cia tik mano nuomone su ja galima sutikti arba ne:P

342

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Šiandien 14:18 Paulis (34 m.)
Kai paraso beveik 40 metu bobike kad iesko vyro rimtiems santykiams nuo 30 metu... jus galvojat beveik 10 metu jaunesnis vyras susidomes rimtais santykiais su jau beveik kaip ir sena tarka, kai aplink tiek jaunu ir graziu? Apgailetinos mulkes cia susirinkusios... :::045

Gal tai nera pati smagiause zynute bet man tai kele sypsena bei nuostaba. Paciam jau per 30metu, jau senstelejas, foto neviesina nes nieko ten gero bet vis dar tikisi jaunu ir graziu demesio nors ne tik, kad  joms bet ir tom 40-metem su tokiu poziuriu, nereikalingas.:)

343

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

OLA parašė:

foto neviesina nes nieko ten gero

man patinka zmoniu isankstinis nusistatymas, foto nemate, bet jau zino kad nieko gero. o kad dar gali buti kaskokiu priezasciu kad nerodo fotkes nekilo?

344

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Daktaras nuo varenos parašė:
OLA parašė:

foto neviesina nes nieko ten gero

man patinka zmoniu isankstinis nusistatymas, foto nemate, bet jau zino kad nieko gero. o kad dar gali buti kaskokiu priezasciu kad nerodo fotkes nekilo?

o man patinka OLA)

345

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

man irgi

346

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Konstantinas parašė:
Daktaras nuo varenos parašė:
OLA parašė:

foto neviesina nes nieko ten gero

man patinka zmoniu isankstinis nusistatymas, foto nemate, bet jau zino kad nieko gero. o kad dar gali buti kaskokiu priezasciu kad nerodo fotkes nekilo?

o man patinka OLA)

man kad patiktu zmogus as turiu ji pazinoti. dabar as neautralus. as kalbu ne apie zmogu o apie bruoza kuri turi zmones

347

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Daktaras nuo varenos parašė:
OLA parašė:

foto neviesina nes nieko ten gero

man patinka zmoniu isankstinis nusistatymas, foto nemate, bet jau zino kad nieko gero. o kad dar gali buti kaskokiu priezasciu kad nerodo fotkes nekilo?

...o del kokiu priezasciu nerodomos nuotraukos?

348

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Siandien labal ypatinga dienele, pries 2025 09.09. gime Jezus Kristus, siandien tikrosios Kaledos. Ir dar...Jezus ant kryziaus nemire, Jį mokiniai nuėmė nuo kryziaus, slapčia isgyde ir Mokytojas iskeliavo per kalnus i Kašmyrà, po kiek laiko iskeliavo ten ur Mergelė Marija su Sv. Magdalena. Br. Jezus vede Sv. Magdalenà ir gyveno iki beveik 80 metû, turejo vaikuciu ir moke kaip Joshua iki gyvenimo pabaigos.

349

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Tad griskit prie temos ir baikit ta negatyva ir rietenas. Si tema-yra pozityvo ir Meiles tema

350

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Man rodos tu ne cia pataikei xD

351

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Deivil parašė:

Man rodos tu ne cia pataikei xD

:::044

352

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

airin parašė:

Tad griskit prie temos ir baikit ta negatyva ir rietenas. Si tema-yra pozityvo ir Meiles tema

Pagarba Jums.Nekreipkit demesio i kvailiukus ir eikit savo keliu...Su Dievu

353

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

ROMAS parašė:
airin parašė:

Tad griskit prie temos ir baikit ta negatyva ir rietenas. Si tema-yra pozityvo ir Meiles tema

Pagarba Jums.Nekreipkit demesio i kvailiukus ir eikit savo keliu...Su Dievu

Aciukas jums, Romai. As duodu durniui kelia....jis zino, kad jis lenda ten kur jo niekas nepaisto, as  neskaitau tu postringavimu.

354

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

airin parašė:
ROMAS parašė:
airin parašė:

Tad griskit prie temos ir baikit ta negatyva ir rietenas. Si tema-yra pozityvo ir Meiles tema

Pagarba Jums.Nekreipkit demesio i kvailiukus ir eikit savo keliu...Su Dievu

Aciukas jums, Romai. As duodu durniui kelia....jis zino, kad jis lenda ten kur jo niekas nepaisto, as  neskaitau tu postringavimu.

As nesu religingas,tiesiog tas bukumas zmoniu,panieka kitokiam.Nors jus nei vienu zodziu ju neizeidet,tiesiog pasaket kuo gyvenat,o reakcija ju...kaip viduramziais...tas suveike.Nesusivaldziau...

355

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Patys su savim kalba ir dar ne toje temoje xD cia isvis apie juokingas karstas zinutes kalba zmones xD

356

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

airin parašė:

Siandien labal ypatinga dienele, pries 2025 09.09. gime Jezus Kristus, siandien tikrosios Kaledos. Ir dar...Jezus ant kryziaus nemire, Jį mokiniai nuėmė nuo kryziaus, slapčia isgyde ir Mokytojas iskeliavo per kalnus i Kašmyrà, po kiek laiko iskeliavo ten ur Mergelė Marija su Sv. Magdalena. Br. Jezus vede Sv. Magdalenà ir gyveno iki beveik 80 metû, turejo vaikuciu ir moke kaip Joshua iki gyvenimo pabaigos.

Cia dabar ta neirodoma dieva kisit visur?  as daugiau turiu sansu irodyti ateiviu egzistavima negu jus dievo.
as patikesiu juo jei man kas irodys, bet kaip mes visi zinom irodymu nera. todel

357

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Smagiausios žinutės - tos, iš kurių dauguma draugiškai pasišaipo....
Airin įkelta žinutė, kuri, jei neklystu, remiasi katarų ordino pažiūromis, čia atrodo labai dviprasmiškai - tarsi pati airin iš to juoktųsi... Deivil ir bandė ją apie tai įspėti.

358 (redagavo Rudenė 2018-09-10 09:54)

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Kad ir tokia...:::008
"Bisex.Galiu padaryt oral aplink šiaulius.Slapta."
Mano vaizduotė piešia žmogų, kuris naktį keliais eina aplink šiaulius ir laižo žemę. Matyt laaaaaabai nuodėmingas tipas, atgailaus...

359

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

arba tokia:

Vakar 21:35 Romanas (38 m. Kaunas)
Kiekviena karta cia uzejus, as suprantu, kad esu laimingas, nes cia tiek daug nelaimeliu :::001

360 (redagavo Rudenė 2018-09-10 10:52)

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Sulamita parašė:

arba tokia:

Vakar 21:35 Romanas (38 m. Kaunas)
Kiekviena karta cia uzejus, as suprantu, kad esu laimingas, nes cia tiek daug nelaimeliu :::001

Bent jau žmogui tokia paguoda...:::008