121

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Einu, einu. smile

122

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

tu parasyk ,kad ieskai rimtu santykiu internete tai dauguma juokiasi ,nesuprantu ,ne jau as vienas ieskau tos vieninteles wink ?

123

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Valentinas parašė:

tu parasyk ,kad ieskai rimtu santykiu internete tai dauguma juokiasi ,nesuprantu ,ne jau as vienas ieskau tos vieninteles wink ?

pakol ji atsiras nebuk vienas. rink patirti. ji reikalinga, kad ta vienintele atpazintumei.

124 (redagavo Anna 2018-07-03 20:26)

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

bet, Laimute, kodėl siūlote rinkti patirtį su bet kuo? taip nerginai ir pasakys - renku patirtį, tu man - niekas? o jei nepasakys, nergina turės vilčių, paskui jai skaudės... su tokia patirtimi abu taps cinikaus ir paskui karčiai juoksus iš tų, kurie ieškos rimtų santykių ..

125

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Patikrinau, kad iš anksčiau išvardintų tautybių, kiaulienos reikia rusų (gerai - lietuvių, jei yra esminis skirtumas) tautybei, ir ji nuo jos nevaisinga. O tai reiškia, kad nėra vokiečių tautybės, bet jos ir panašios patinka rusų (tai yra lietuvių). O rusų (lietuvių) vaisinga nuo pieno, jo gaminių. Tai kaip ir viskas aišku.

126

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Anna parašė:

bet, Laimute, kodėl siūlote rinkti patirtį su bet kuo? taip nerginai ir pasakys - renku patirtį, tu man - niekas? o jei nepasakys, nergina turės vilčių, paskui jai skaudės... su tokia patirtimi abu taps cinikaus ir paskui karčiai juoksus iš tų, kurie ieškos rimtų santykių ..

Kad patirtis atsirastų, turi paskaudėt visom prasmėm, o kuo taps, tai jau darbo su savim rezultatas...:::008

127

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Imu. smile

128

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Valentinas parašė:

tu parasyk ,kad ieskai rimtu santykiu internete tai dauguma juokiasi ,nesuprantu ,ne jau as vienas ieskau tos vieninteles wink ?

Čia jau buvo kažkada diskusija, kas tie rimti santykiai. Kas vieniems atrodo rimta, tai kitiems atvirkščiai....:::008

129 (redagavo Valdas 2018-07-03 22:13)

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Tik vietoj gietinėlės - man sūris. Na, juk spermoje turi būti pakankamai reikiamų baltymų, ir ne tik vištienos. smile

Nors jei taip galima valdyti paveldėjimą, tada reiktų pagalvoti, pieno ar vištienos. smile

130

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

vis tiek, naudoti kitą žmogumi tik kaip bandomąjį triušį kaupti SAVO patirčiai? ateitis garantuota - kai manysi, kad jau laikas meilei, paaiškės, kad jau tavo eilė būti triušiu :-)

131 (redagavo Valdas 2018-07-03 22:16)

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Mano atveju - kiti visada bus mano triušiai. smile

Bet galima padaryti, kad jie to nežinotų. smile

132

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Anna parašė:

vis tiek, naudoti kitą žmogumi tik kaip bandomąjį triušį kaupti SAVO patirčiai? ateitis garantuota - kai manysi, kad jau laikas meilei, paaiškės, kad jau tavo eilė būti triušiu :-)

Taip ir atsitinka, ir dar daugiau. Taip atsiranda patirtis ir galiausiai sužinai, ko nori ir kaip nori. Tuomet sekančiam ir sakai, kad esu tokia ir tokia ir man patinka tai ir tai, ir , jeigu jums tai nepriimtina, tada sėkmės ir sudie...:::008

133 (redagavo Valdas 2018-07-03 22:21)

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Pagal pateiktą pavyzdį: esu skorpionas. Mergelės man nepatinka. Jos ir sekse nevykėlės. Žodžiu, rinkčiausi liūtę, bet rinksiuosi skorpionę. smile

134

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Oj, bliamba, Reikia pažiūrėti futbolą. smile

135

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

smaugliai...

136

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Apie ką tu? Apie žiurkės metų skorpionus? Anakondos. smile

137 (redagavo Valdas 2018-07-03 22:23)

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Bet norėčiau pasimylėti su liūte, nes gal dar nesimylėjau. Reikia pažiūrėti kaip dera savybės. smile

138

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Mergele, nesijaudink. Įsivaizduokim, kad aš pajuokavau. smile

139

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Antras pratęsimas. Jei sužais iki baudinių - Anglija gali iškristi. Bet tai suprantama - tik norėjau ką nors parašyti. smile

Anna - padaryk man tą patieklą ir aš tave mylėsiu. smile

140

Re: Smagiausios žinutės iš Karštosios linijos

Pats jūs sekse nevykėlis. Lb.susijaudinau ! :::216