41

Re: Kodėl mes skubame

Skubam todėl, kad yra labai daug galimybių ir labai daug norų.
O laiko resursai, ypač dirbantiems žmonėms labai riboti smile))

Tarkim, man patinka knygos, filmai, įvairūs kursai, renginiai, šviečiamosios laidos, grybavimas, vairavimas, svečiavimasis, augalai, fotografija, kaligrafija, mineralai ir pan.
Ir kada aš tai galiu daryti? teisingai - kai nedirbu, netvarkau buities, būnu atlikusi kitus įsipareigojimus.

42

Re: Kodėl mes skubame

Andre parašė:

Skubam todėl, kad yra labai daug galimybių ir labai daug norų.
O laiko resursai, ypač dirbantiems žmonėms labai riboti smile))

Tarkim, man patinka knygos, filmai, įvairūs kursai, renginiai, šviečiamosios laidos, grybavimas, vairavimas, svečiavimasis, augalai, fotografija, kaligrafija, mineralai ir pan.
Ir kada aš tai galiu daryti? teisingai - kai nedirbu, netvarkau buities, būnu atlikusi kitus įsipareigojimus.

Tai reiškia kad meti darbą ir netvarkai buities. Tada niekur neskubi gali filosofuoti. Beje ar pastebejote kad benamiai nuekur neskuba o turtingi miestiečiai pastoviai visur vėluoja?

43

Re: Kodėl mes skubame

Konstantinas parašė:
Andre parašė:

Skubam todėl, kad yra labai daug galimybių ir labai daug norų.
O laiko resursai, ypač dirbantiems žmonėms labai riboti smile))

Tarkim, man patinka knygos, filmai, įvairūs kursai, renginiai, šviečiamosios laidos, grybavimas, vairavimas, svečiavimasis, augalai, fotografija, kaligrafija, mineralai ir pan.
Ir kada aš tai galiu daryti? teisingai - kai nedirbu, netvarkau buities, būnu atlikusi kitus įsipareigojimus.

Tai reiškia kad meti darbą ir netvarkai buities. Tada niekur neskubi gali filosofuoti. Beje ar pastebejote kad benamiai nuekur neskuba o turtingi miestiečiai pastoviai visur vėluoja?

Gal todėl, kad benamiai nelaisvėje. Jie neturi laisvo pasirinkimo. Jiems tik atrodo, kad jie laisvi. Visiška saviapgaulė.
Jie neturi pasirinkimo kur ir ką valgyti, kur miegoti, praustis, gydytis ir visa kita. Jie gyvena pastovioje baimėje ir gėdoje. Na, žinoma, daugelis iš jų jau nužmogėję, bet noro gyventi neištrins joks nužmogėjimas. Tačiau jie gali būti bet kada nužudyti, sumušti, žeminami ir neturi jokio užnugario ir apsaugos. Jei ir nužudė koks sadistas vieną kokį tai niekas ir nesužino. Dingo ir viskas.
Tai va, ir neskuba, nes neturi kur. Na, kaip kurie renka iš šiukšliadėžių visokią tarą ir skuba, kad kiti nepasiimtų.

44

Re: Kodėl mes skubame

Matai, KOnstantinai, mano pomėgiai kainuoja pinigus, o ir aš ne šiltuose tropikuose gyvenu - reikia ir gyvenamojo ploto, ir valgyti, ir batų smile
bet kai atsiras galimybė nedirbti kažkam už pinigus pragyvenimui  ir atsisakyti buities rūpesčių - tai ir padarysiu smile

45

Re: Kodėl mes skubame

Niekur neskubu. Geriu alų. Filosofuoju

46

Re: Kodėl mes skubame

Konstantinas parašė:

Niekur neskubu. Geriu alų. Filosofuoju

Sakei, kad nebegersi

47

Re: Kodėl mes skubame

Andre parašė:

Matai, KOnstantinai, mano pomėgiai kainuoja pinigus, o ir aš ne šiltuose tropikuose gyvenu - reikia ir gyvenamojo ploto, ir valgyti, ir batų smile
bet kai atsiras galimybė nedirbti kažkam už pinigus pragyvenimui  ir atsisakyti buities rūpesčių - tai ir padarysiu smile

Tu nedirbi. Pas Tave tarnystė

48

Re: Kodėl mes skubame

Bulvytė parašė:
Konstantinas parašė:

Niekur neskubu. Geriu alų. Filosofuoju

Sakei, kad nebegersi

Negaliu nustoti gerti ir lošti

49

Re: Kodėl mes skubame

Konstantinas parašė:
Bulvytė parašė:
Konstantinas parašė:

Niekur neskubu. Geriu alų. Filosofuoju

Sakei, kad nebegersi

Negaliu nustoti gerti ir lošti

Geriau sakyk, kad nenori. Norėtum tai ir nustotum.

50

Re: Kodėl mes skubame

Konstantinas parašė:
Andre parašė:

Matai, KOnstantinai, mano pomėgiai kainuoja pinigus, o ir aš ne šiltuose tropikuose gyvenu - reikia ir gyvenamojo ploto, ir valgyti, ir batų smile
bet kai atsiras galimybė nedirbti kažkam už pinigus pragyvenimui  ir atsisakyti buities rūpesčių - tai ir padarysiu smile

Tu nedirbi. Pas Tave tarnystė

Aga, tarnautojai mandri žmogai big_smile

51 (redagavo Andre 2023-08-13 02:48)

Re: Kodėl mes skubame

Bulvytė parašė:
Konstantinas parašė:
Andre parašė:

Matai, KOnstantinai, mano pomėgiai kainuoja pinigus, o ir aš ne šiltuose tropikuose gyvenu - reikia ir gyvenamojo ploto, ir valgyti, ir batų smile
bet kai atsiras galimybė nedirbti kažkam už pinigus pragyvenimui  ir atsisakyti buities rūpesčių - tai ir padarysiu smile

Tu nedirbi. Pas Tave tarnystė

Aga, tarnautojai mandri žmogai big_smile

o čia jau kiekvienas sprendžia pagal save smile)))

bet geriausiai tarnavimo esmę perteikė Hesė, jei neklystu, kūrinyje "Kelionė į rytų šalį" (nors vertimas gal ir nevisai tikslus smile

Arba - klausimas - kas šeimininkas - šuo ar žmogus? gerai pagalvojus - šuo, žmogus juk taikosi net prie šuns kakojimo...

52

Re: Kodėl mes skubame

Lietuvoje tarnautojai, kiek teko susidurti, tai labai draugiški ir profesionalūs. Su viena ponia net susidraugavom. Nu, bet čia tai neduok likime. Arogantiškumą turbūt ne šaukštais, bet samčiais srėbė big_smile ypač senesnės kartos. Jiems atrodo, kad jiems karūnos prie galvos priaugę. Aš tai susitvarkau su visokiais, bet kiti kenčia. Čia biurokratai labai gilias šaknis turi, o nekurie (iš kitur) įpratę paprasčiau gauti reikalingą popierėlį, tai jie tiesiog pasiunta big_smile
Svarbiausia taisyklė būti nusižeminimo moduse ir apsimesti šiek tiek kvailesniu už juos tada juose nubunda padėjėjo instinktas ir jie pranoksta save smile. Nu, bet jei nueisi ir pradėsi aiškinti kaip jie turi dirbti, viskas, daugiau priešų tau nebereikia big_smile

53

Re: Kodėl mes skubame

Bulvytė parašė:

Lietuvoje tarnautojai, kiek teko susidurti, tai labai draugiški ir profesionalūs. Su viena ponia net susidraugavom. Nu, bet čia tai neduok likime. Arogantiškumą turbūt ne šaukštais, bet samčiais srėbė big_smile ypač senesnės kartos. Jiems atrodo, kad jiems karūnos prie galvos priaugę. Aš tai susitvarkau su visokiais, bet kiti kenčia. Čia biurokratai labai gilias šaknis turi, o nekurie (iš kitur) įpratę paprasčiau gauti reikalingą popierėlį, tai jie tiesiog pasiunta big_smile
Svarbiausia taisyklė būti nusižeminimo moduse ir apsimesti šiek tiek kvailesniu už juos tada juose nubunda padėjėjo instinktas ir jie pranoksta save smile. Nu, bet jei nueisi ir pradėsi aiškinti kaip jie turi dirbti, viskas, daugiau priešų tau nebereikia big_smile

Kadangi aš pastoviai truputi tokiam moduse o dar ir išgėręs tai man su tarnautojais lengvą

54

Re: Kodėl mes skubame

Shameless parašė:

Kostia Exstremalas jau 5000 Zinuciuu Imetes CIA big_smile big_smile O AS Tik 2000 nxxx big_smile big_smile

Čia dabar 2222 (du tūkstančiai du šimtai dvidešimt antroji) tavo žinutė. Gražus skaičius smile

55 (redagavo Shameless 2023-10-28 00:53)

Re: Kodėl mes skubame

SKUBAM skubam visus Suvazinet Numust nuo vaizdoo kad NETRUKDYTUU Tipa Gyvent Atsikratyt NORIM Viso Politikos nuo Saves tongue tongue tongue  big_smile  Jei AS TIESA Pasakiau NUSAUKIT Blokuokit ar dar Kitaip big_smile big_smile  Sakoma TIESA ZUDOOOOOOO tongue tongue tongue  O As Begediss Zarazaa Dejauuu Skersaa tongue tongue Nemegstuu Patylesiuu ...........

56

Re: Kodėl mes skubame

Andre parašė:

Skubam todėl, kad yra labai daug galimybių ir labai daug norų.
O laiko resursai, ypač dirbantiems žmonėms labai riboti smile))

Tarkim, man patinka knygos, filmai, įvairūs kursai, renginiai, šviečiamosios laidos, grybavimas, vairavimas, svečiavimasis, augalai, fotografija, kaligrafija, mineralai ir pan.
Ir kada aš tai galiu daryti? teisingai - kai nedirbu, netvarkau buities, būnu atlikusi kitus įsipareigojimus.

Čia turbūt labiau klausimas apie vidinę skubą buvo? Nors, aišku, tai, ką pasakėte, labai teisinga...

57

Re: Kodėl mes skubame

Aš niekur neskubu man viskas ok

58

Re: Kodėl mes skubame

laikas pinigai

59

Re: Kodėl mes skubame

Best In The World parašė:

laikas pinigai

Ko turi daugiau, pinigų ar laiko?

60 (redagavo Best In The World 2023-11-12 15:30)

Re: Kodėl mes skubame

Alegra parašė:
Best In The World parašė:

laikas pinigai

Ko turi daugiau, pinigų ar laiko?

Nezinau, dirbu dirbu ir vis tiek nieko neturiu, covidai, karai, recesijos...

Uzdirbi viena diena eura kita diena atsikeli jau euras nuvertejes kaip centas net elgeta neima