41

Re: Mano piesinukai instagrame xD

Anna parašė:
Mantė parašė:
Gytis parašė:

Architektūroj - taip, reikia. Dažniausiai. Bet koncertuose ar pan.. geriau 1/3 taisyklė wink

Na koncuose aš ne profesionaliai fotkinu, tad ir nuotraukos ne pro, nes visgi aš iš tų, kurie koncuose išsitūsisns iki galo tad ir nuotraukos bus tokios puse velnio, nes nėra kada galvoti kaip kas ir kur smile

Mante, jei Gytis nebūtų pasakęs, kad nuotraukose vyrauja centravimas - būčiau ir nepastebėjusi, bet kai pirma paskaičiau, o paskui pažiūrėjau, tai taip - labai krenta į akis. TAČIAU - tai kaip tik gali būti Mantės fotografijų stilius ir skiriamasis bruožas, kodėl gi ne? kai fotografas turi ką pasakyti ir nori, kad visi tai išgirstų, jis ir deda tai tiesiai į centrą smile
kas dar - bežiūrint nuotraukas apėmė dvejopas jausmas - tarsi kažkas būtų ryškiau, spalvingiau, geriau nufotografavęs, tai, ką mėgstu fotografuoti aš smile vos ne asmenybės susidvejinimas smile
p.s. koncertinėse nuotraukose, manyčiau, centravimas yra būtinas smile nebent scenoje vyksta dar koks nors teatras smile bet gal ir kitaip - kompozicija nėra mano stiprioji pusė smile

Sutinku, kadkoncuose reikia centravimo, bet gi ne visada išeina centre stovėti smile
O šiaip, jo, aš turiu savo stilių c:
O dėl to dvejopo jausmo, tai ar tai yra gerai ar blogai? Nes nelabai supratau c;

42

Re: Mano piesinukai instagrame xD

Gytis parašė:
Mantė parašė:
Gytis parašė:

Architektūroj - taip, reikia. Dažniausiai. Bet koncertuose ar pan.. geriau 1/3 taisyklė wink

Na koncuose aš ne profesionaliai fotkinu, tad ir nuotraukos ne pro, nes visgi aš iš tų, kurie koncuose išsitūsisns iki galo tad ir nuotraukos bus tokios puse velnio, nes nėra kada galvoti kaip kas ir kur smile

Dėl tos pačios užsitūsinimo srities net negalvoju apie fototechnikos ėmimą. Eini tūsintis, tai ir tūsinkis big_smile

Tai aš ir tūsinu, bet vis vien, norisi kartais įamžinti bet porą kadrų ar klipukų. Tikrai nesu tas žmogėnas, kuris visą koncą filmuoja big_smile

43

Re: Mano piesinukai instagrame xD

Mantė parašė:
Gytis parašė:
Mantė parašė:

Na koncuose aš ne profesionaliai fotkinu, tad ir nuotraukos ne pro, nes visgi aš iš tų, kurie koncuose išsitūsisns iki galo tad ir nuotraukos bus tokios puse velnio, nes nėra kada galvoti kaip kas ir kur smile

Dėl tos pačios užsitūsinimo srities net negalvoju apie fototechnikos ėmimą. Eini tūsintis, tai ir tūsinkis big_smile

Tai aš ir tūsinu, bet vis vien, norisi kartais įamžinti bet porą kadrų ar klipukų. Tikrai nesu tas žmogėnas, kuris visą koncą filmuoja big_smile

Na, vieną kitą nuotrauką telefonu galima atminimui.. Kažkada bandžiau skyforgerius įrašyti, video. Nu žinok garsas kaip perforatoriaus į gelžbetonį, tai nuo to laiko nesuku galvos. Mėgaujuosi ir tiek smile

44

Re: Mano piesinukai instagrame xD

Jeigu jau dalinatės Instagram'ai, tai čia mano wink
Keliu tai, ką su rageliu užfiksuoju, kad man atrodo gražu - apsilankykit.;)

https://www.instagram.com/raimundas_k/

45

Re: Mano piesinukai instagrame xD

Raimundas parašė:

Jeigu jau dalinatės Instagram'ai, tai čia mano wink
Keliu tai, ką su rageliu užfiksuoju, kad man atrodo gražu - apsilankykit.;)

https://www.instagram.com/raimundas_k/

Lb.gražu. Ačiū. :::008

46

Re: Mano piesinukai instagrame xD

Gytis parašė:
Mantė parašė:
Gytis parašė:

Dėl tos pačios užsitūsinimo srities net negalvoju apie fototechnikos ėmimą. Eini tūsintis, tai ir tūsinkis big_smile

Tai aš ir tūsinu, bet vis vien, norisi kartais įamžinti bet porą kadrų ar klipukų. Tikrai nesu tas žmogėnas, kuris visą koncą filmuoja big_smile

Na, vieną kitą nuotrauką telefonu galima atminimui.. Kažkada bandžiau skyforgerius įrašyti, video. Nu žinok garsas kaip perforatoriaus į gelžbetonį, tai nuo to laiko nesuku galvos. Mėgaujuosi ir tiek smile

Mano telefono filmuota kokybė yra pakankamai gera. Aš dažniausiai pafilmuoju iki minutės laiko porą dainų ir man užtenka, vis tiek bus kažkas kas nufilmuos kelias dainas ir įdės į youtube. big_smile