21

Re: Ar vyrai atsizvelgia i moters jausmus ?

Ar vyras atsižvelgia į moters jausmus, ar pavyksta gali pasakyti tik jo moteris antra pusė. Kas mums iš šono gali atrodyti sėkmingi santykiai laimė galbūt tai tik apgaulingas fasadas, tad kaip minėjau gali tik moteris atsakyti į šį klausimą. O stengtis privalo kiekvienas.

22

Re: Ar vyrai atsizvelgia i moters jausmus ?

Pūkis Baisuolis parašė:

Kaip suprantu, Tapatipaskaptis, labiau linkusi niokoti ir griauti, negu išsaugoti ir puoselėti smile

is principo negali buti zmogus visiskai geras arba blogas. kiekviename is musu yra ir gerio ir blogio .
zinai kas yra vezys? tai lastele kuri turetu numirt, bet del kaskokiu priezasciu nemirsta ir pradeda daugintis. gal i seno misko vieta ateis naujas jaunas medelynas? visatoje yra balansas ir gamta pati pasirupins juo

23

Re: Ar vyrai atsizvelgia i moters jausmus ?

Kažkaip nekonkrečiai skamba - atsižvelgti, neatsižvelgti. Tiesiog yra žmonių( ir vyrų, ir moterų) - empatiškų ir neempatiškų. Vieni jaučia kitus žmones, kiti - to nesugeba. Tai galima pamatyti visur, net ir pvz viešajame transporte. Vieni užleis vietą nėščiai moteriai ar invalidui, kitiems - dzin.

24

Re: Ar vyrai atsizvelgia i moters jausmus ?

Paslaptie, aš tikiu, jog žemė, visa planeta, yra vienas milžiniškas organizmas, ir tie natūralus gamtos procesai, didelė žalos gamtai nepadaro smile na, tai ugnikalniai užnuodiją, orą smile  bet gerai gerai, nes ižnuodyja ir pačius žmones ;DDD p.s. neturėjau ko padauginti smile

25

Re: Ar vyrai atsizvelgia i moters jausmus ?

Juk jūs pats žmogus, tai kaip galit taip pykti ant žmonių. Net pats Dievas pasigaili. Yra Senajam Testamente tokia istorija. Nebūkit pasikėlęs ir viskas bus gerai...:::008

26 (redagavo Anna 2018-06-10 16:12)

Re: Ar vyrai atsizvelgia i moters jausmus ?

va, Pūkis Baisuolis - puikus atsakymas į temos klausimą :-) kokie dar moterų ar kitų žmonių jausmai??? naikint visus, nes svarbiausia Pūkio Baisuolio jausmai, svarbiausia JO pyktis ir nelaiminga būsena!!!
o kai žmogus piktas, tai jis kitų nekenčia, o kiti tai jaučia ir bėga nuo jo - apsauginė reakcija :-)

27

Re: Ar vyrai atsizvelgia i moters jausmus ?

Taip, jis turi tą išlepinto berniuko sindromą. Turėtų daugiau susidomėti savimi, gal augo nesaugioje šeimoje ir pnš.
Arba stotų į Žaliųjų partiją, dar geriau pats sukurtų kokį judėjimą...:::528

28

Re: Ar vyrai atsizvelgia i moters jausmus ?

Anna, bet tai kokia Tu protinga smile oho smile ir taip puikiai mane pažįsti??? Paslaptie, aš tėvus praradau, kai man 4 metai buvo wink
sena lietuvių patarlė: davatkauja kol bybio paragauja ;DDD tad... mielosios, pradžioje savo gyvenimus tvarkykites... nes dievaži, jeigu Jūsų gyvenimai būtų tvarkingi, Jus čia nesėdėtumėt smile o paloti mes visi sugebam wink

29

Re: Ar vyrai atsizvelgia i moters jausmus ?

Užjaučiu jus Pūki. Atsižvelkit į mūsų jausmus jums. Mes geros tetulytės ir linkim jums visko ko geriausio...:::008

30

Re: Ar vyrai atsizvelgia i moters jausmus ?

šiaip elgiatės, kaip piemenkos smile ar nors viena su manim bendravo individualiai? smile nea smile tai kaip Jus galit apie mane kažką kalbėti, jeigu manęs nepažįstat?  smile mistika sakyčiau ;DD

31

Re: Ar vyrai atsizvelgia i moters jausmus ?

Gero linkit? ;DD na tai jau tikrai...  labai akivaizdu ;DD tokie gero linkėtojai man tik ir taikosi įkišt pagalį į ratus.... tetulytės Jus tetulytės ;DD

32

Re: Ar vyrai atsizvelgia i moters jausmus ?

Pūkuti, laikas bent jau burną išsiplaut ir pagalvoti prieš rašant, sako, tai vyriškas bruožas :-)

33

Re: Ar vyrai atsizvelgia i moters jausmus ?

kai neturiu ką pasakyti, aš tyliu smile o jeigu kalbu, dažniausiai sakau tiesą smile čia jau ne mano problema, jeigu žmonės negeba priimti tiesos smile

34

Re: Ar vyrai atsizvelgia i moters jausmus ?

subresim, surimtesim ir viskas bus gerai...impulsyvumas dar niekada nepakenke jaunimui wink man patinka tikros emocijos...

35

Re: Ar vyrai atsizvelgia i moters jausmus ?

Puiki. Peštis su moterimis,o ipač jei jos tokio amžiaus ir suvokimo kaip tamstos psšnekovės, tai tas pats kas su plikų pešiotis. Nors tavęs gyvai nėra mačiusios, užtat įsitikinusios kad tave geriau pažysta nei tavo mama. Tokie teiginiai atsiranda kai žmogų ištinka senatvinis marazmas. O aš pavyzdžiui į marazmatikus ar marazmatikes stengsiuosi nekreipti dėmesio. :-)

36

Re: Ar vyrai atsizvelgia i moters jausmus ?

P.Renaldai, jis prarado tėvus, kai jam buvo 4m. Atidžiau skaitykit žinutes. :::528

37

Re: Ar vyrai atsizvelgia i moters jausmus ?

as tai siulyciau pamirsti ta didybes manija. kokiu susireiksminusiu reikia buti, kad irodineti, kad zmogus gali padaryti kiek reiksmingesne ytaka gamtai.. gamta pati leido atsirasti tokiam parazitui, kaip zmonija, be vargo su jo veikla susitvarkys. vienas ugnikalnio issiverzimas, vienas meteoritas, ir neliks musu, nepergyvenkit

38

Re: Ar vyrai atsizvelgia i moters jausmus ?

Antanas Patamsis parašė:

as tai siulyciau pamirsti ta didybes manija. kokiu susireiksminusiu reikia buti, kad irodineti, kad zmogus gali padaryti kiek reiksmingesne ytaka gamtai.. gamta pati leido atsirasti tokiam parazitui, kaip zmonija, be vargo su jo veikla susitvarkys. vienas ugnikalnio issiverzimas, vienas meteoritas, ir neliks musu, nepergyvenkit

Būtent...

39

Re: Ar vyrai atsizvelgia i moters jausmus ?

Renaldas parašė:

Puiki. Peštis su moterimis,o ipač jei jos tokio amžiaus ir suvokimo kaip tamstos psšnekovės, tai tas pats kas su plikų pešiotis. Nors tavęs gyvai nėra mačiusios, užtat įsitikinusios kad tave geriau pažysta nei tavo mama. Tokie teiginiai atsiranda kai žmogų ištinka senatvinis marazmas. O aš pavyzdžiui į marazmatikus ar marazmatikes stengsiuosi nekreipti dėmesio. :-)

kas ant kito vaiko sako, tas ant savęs pasisako.
tikiuosi, supratote smile

40

Re: Ar vyrai atsizvelgia i moters jausmus ?

Anna parašė:
Renaldas parašė:

Puiki. Peštis su moterimis,o ipač jei jos tokio amžiaus ir suvokimo kaip tamstos psšnekovės, tai tas pats kas su plikų pešiotis. Nors tavęs gyvai nėra mačiusios, užtat įsitikinusios kad tave geriau pažysta nei tavo mama. Tokie teiginiai atsiranda kai žmogų ištinka senatvinis marazmas. O aš pavyzdžiui į marazmatikus ar marazmatikes stengsiuosi nekreipti dėmesio. :-)

kas ant kito vaiko sako, tas ant savęs pasisako.
tikiuosi, supratote smile

Gerai kad prisipažystama, kad sulaukus tiek metų, ne tik vyrai, bet ir moteris suvaikėja.