21

Re: Vienos nakties nuotykai istorijos

jo...ir nusirenge net pats, nereikejo nurenginet :::030:::047:::044

22

Re: Vienos nakties nuotykai istorijos

Paslaptis parašė:

Atsižvelgus į mano amžių, reiktų sakyti man jūs.
Jeigu aš pradėčiau čia pasakoti, tai tokios apimties tekstų niekas nenorėtų skaityti...Kita vertus, nesu iš baudžiauninkų luomo, tad ir nuotykiai būdavo ne tik naktį, bet ir dieną...Paskutinis nuotykis tęsiasi jau beveik 6m. Tiek trumpai.
Šios temos autorius, manau, arba nepasižymi geru skoniu arba buvo šiek tiek apsinešęs pasiūlydamas šią temą...:::528

tai papasakok nesigedyk ir prasytume su smulkmenom kaip mylejotes kokiom pozom jeigu yra pateikite video ir foto kad mes galetume ivertinti ir pakomentuoti

23

Re: Vienos nakties nuotykai istorijos

Laimute parašė:

jo...ir nusirenge net pats, nereikejo nurenginet :::030:::047:::044

Kaip faina. Ar gražios buvo apatinukės ? :::008

24

Re: Vienos nakties nuotykai istorijos

nu Laimute grazi moteris tai as tikiu kad ji gali nuotykiu tureti

25

Re: Vienos nakties nuotykai istorijos

Paslaptis parašė:
Laimute parašė:

jo...ir nusirenge net pats, nereikejo nurenginet :::030:::047:::044

Kaip faina. Ar gražios buvo apatinukės ? :::008

...su kvarbatkytem tokie triusikiukai...ir kojinytes baltos ant plonyciu petneseliu, kur po keliais susirisa, kad nesmuktu  :::044

26

Re: Vienos nakties nuotykai istorijos

Kaip miela. Lėlytė, ne berniukas...:::008

27 (redagavo Laimute 2018-06-30 13:15)

Re: Vienos nakties nuotykai istorijos

oi...ne-be-ga-liuuuu ...mirsiu is juoko.
as myliu jus visus. niekur negalima taip skaniai pasijuokti, kaip cia forume :::426

28

Re: Vienos nakties nuotykai istorijos

Konstantinas parašė:

nu Laimute grazi moteris tai as tikiu kad ji gali nuotykiu tureti

aciu Konstantinai. Laimute megaujasi ir tyli wink, ji moka ir viena, ir kita.

29

Re: Vienos nakties nuotykai istorijos

Ir aš noriu nuotykio.

30

Re: Vienos nakties nuotykai istorijos

Ne tavo reikalas parašė:
Konstantinas parašė:

o ka tu nori isgirsti? su visom smulkmenom kas kokioj pozoje ka dulkino? as erotiniu romanu nemoku rasyti) ir siaip vyrai per daug nesigiria) pasimylejai ir tiek) nors buvo tu idomesniu nuotykiu bet is vienos puses tingiu rasyti nes teks rasyti ilga teksta. o is kitos puses gerbiu merginu privatuma  nes gal tos merginos su kuriom buvo nuotykiai ateis i ieskoka paskaityti)
dabar as jau senas nuotykiams) bet jeigu norisi nuotykiu tai varau arba i uzsieni po viesnamius arba nusiperku uz 3 eurus vip naryste pazintysxxx. ten tu merginu ieskanciu nuotykiu tiesiog begalybe

Noriu apskritai isgirst kaip tai ivyksta , kaip su tokiomis susipazinti merginomis ir ar lengva įtikint jas tam . Man smulkmenu nereikia . O kokia reklama padarei pazintysxxx dabar visi ten leks ieskotis big_smile

nori isgirsti kaip tai vyksta? nuotykis todel ir yra nuotykis kad jis ivyksta spontaniskai ir visiskai neplanuotai. kartais tai ivyksta kokiam klube kai prieini prie merginu o kartais jos pacios prieina. daznai buna vakareliu ir isgertuviu metu kai zmones prisigeria susiporuoja ir pradeda myletis. dar buna pazintyse kai pakvieti kokia mergina i pasimatyma ir tu net nesitikejai o ji paima ir isprivartauja tave nes ilgai neturejo vaikino ir labai nori)  kartais siaip vazineji nakti su draugais po miesta ir nusprendi paprikolinti ir stabteli prie merginu ) buna ir kitaip: susirasineji su mergina kokius du metus o po dvieju metu ji nusprendzia tau atsiduoti.  na ivairiai buna.
bet jeigu nori padidinti nuotykiu tikimybe tai sudalyvauk kokiam svingeriu vakarelyje ten tikrai tave pamyles arba i svingeriu kluba nuvaryk ten jau renkasi merginos ieskancios nuotykiu ir ten jau tu tuos nuotykius apturesi. arba varyk i viesnami

31 (redagavo Laimute 2018-06-30 13:25)

Re: Vienos nakties nuotykai istorijos

Enzi parašė:

Ir aš noriu nuotykio.

juoooo...cia reikia visiems savo nuotykius turet… kas trukdo? susiruosk vakare ir pirmyn, nes vargu ar kas pats i namus Tau ta nuotyki atnes wink

32

Re: Vienos nakties nuotykai istorijos

jei rimtai, tai nuotykis neturi butinai sexsu baigtis. uztenka kartais ypatingo pojucio, pasisokti, paflirtuoti.
man vakar pilnai uzteko keleto gerbeju, kurie gelemis parode demesi. uzteko pasijusti idomiai, netgi geidziamai...pareini taip pakiliai nusiteikus namo, pamerki rozes i vaza ir su sypsena eini miegoti.

33

Re: Vienos nakties nuotykai istorijos

myletis reikia tiek, kiek yra galimybiu, nes net ir visiskas pasileidelis budamas, vistiek veliau gailesies praleistu progu. tik moterims apie tai pasakot grieztai draudziama

Ne tavo reikalas parašė:
Antanas Patamsis parašė:

geriausi vienos nakties nuotykiai prasitese i bent keleto metu nuotiki. visi kiti neturi prasmes

Mano manymu kol jaunas ir pas tave hormonu audra reikia tik mylėtis o veliau jau ieškotis sau rimtesnes

34

Re: Vienos nakties nuotykai istorijos

Paslaptis parašė:

Šlovė Aukščiausiajam...:::008

Baik cia garbinti big_smile

35

Re: Vienos nakties nuotykai istorijos

Laimute parašė:

vakar turejau one night stand...buvo sunku ikalbeti, bet pasilauze, pasilauze kiek ir sutiko …. big_smile big_smile big_smile

Jo tikriausiai kad niekam nesinori miegoti su vyresnem moterimi

36

Re: Vienos nakties nuotykai istorijos

Laimute parašė:

jo...ir nusirenge net pats, nereikejo nurenginet :::030:::047:::044

tau tai pirma karta tikraiausiai toks dalykas big_smile

37

Re: Vienos nakties nuotykai istorijos

isjunk durneli. ar nezinai kuri mygtuka spaust ? big_smile

38

Re: Vienos nakties nuotykai istorijos

Įdomu, kaip Netavoreikalas, pats nusirengia ar reikia, kad nurengtų...
Bet tikriausiai dar nekaltas...:::008

39

Re: Vienos nakties nuotykai istorijos

Laimute parašė:

jei rimtai, tai nuotykis neturi butinai sexsu baigtis. uztenka kartais ypatingo pojucio, pasisokti, paflirtuoti.
man vakar pilnai uzteko keleto gerbeju, kurie gelemis parode demesi. uzteko pasijusti idomiai, netgi geidziamai...pareini taip pakiliai nusiteikus namo, pamerki rozes i vaza ir su sypsena eini miegoti.

Jo

40

Re: Vienos nakties nuotykai istorijos

Laimute parašė:

isjunk durneli. ar nezinai kuri mygtuka spaust ? big_smile

Kur tu čia durneli matai?