21

Re: Kodėl nesiklijuoja santykiai? atsakymas labai paprastas :)

kitokių komentarų ir nesitikėjau ;DD che che ;DD

22

Re: Kodėl nesiklijuoja santykiai? atsakymas labai paprastas :)

Visų diskusijų rezultatas - nuomonių pasidalinimas. Tik, va nereikia rašyt už visus. Pvz, jei aš labai mėgstu braškių uogienę kasdien, tai dar nereiškia, kad visi vyrai taip ją valgo kasdien

23

Re: Kodėl nesiklijuoja santykiai? atsakymas labai paprastas :)

Arūnai, žmonės tiek pat skirtingi kiek ir panašūs... nuo to kiek stipriai žmogus laikys save unikaliu ir išskirtiniu, jis netaps unikalesniu ar išskirtinesniu smile suprantu, visiems norisi kažkuo išsiskirti, išvaizda, talentais, sugebėjimais, charakterio ar būdo bruožais, bet... žmogus yra žmogus smile visi mes, virš 7 milijardų individų, priklausom tai pačiai rūšiai smile

24

Re: Kodėl nesiklijuoja santykiai? atsakymas labai paprastas :)

o žmonės jau tokie: vienas iš savęs dramblį stato, kitas bežionę, visai pamiršdamas, kad jis nei tas nei tas, o - žmogus smile ir tik pamėgink pasakyti, kad nei aš nuo kitų skyriuosi, nei kiti nuo manęs skyriasi smile iškart puolimas, aš toks ir anoks... kodėl? nes tiesą pasakiau? pfff ;DDD juokingi žmogiūkščiai smile

25

Re: Kodėl nesiklijuoja santykiai? atsakymas labai paprastas :)

Pūkis Baisuolis parašė:

Arūnai, žmonės tiek pat skirtingi kiek ir panašūs... nuo to kiek stipriai žmogus laikys save unikaliu ir išskirtiniu, jis netaps unikalesniu ar išskirtinesniu smile suprantu, visiems norisi kažkuo išsiskirti, išvaizda, talentais, sugebėjimais, charakterio ar būdo bruožais, bet... žmogus yra žmogus smile visi mes, virš 7 milijardų individų, priklausom tai pačiai rūšiai smile

O dabar pasakyk, Baisuoli, ar noras tobulėti, kurti, ar noras griauti ir šiukšlinti labiau žmogiškas. Tau norisi išsiskirti iš kitų nihilizmu? Na nežinau ar tai labai originalu. Tiesiog nebrandu ir tiek. O gal tai ir yra tavo paaugliškas protestas prieš kūrybingus, talentingus ir suradusius savo vietą po saule?

26

Re: Kodėl nesiklijuoja santykiai? atsakymas labai paprastas :)

Ola, pinigų aš turiu. Taip, kad man etikečių neklijuok.

27

Re: Kodėl nesiklijuoja santykiai? atsakymas labai paprastas :)

Tai vis turbūt dėmesio trūkumas. Nium klasika. Vaikystė. Seksas ir jo paieškos, tai vienas iš tos trūkstamos meilės apraiškų. Taip, sutinku, žmonės turi daug bendrų dalykų. Pagaliau yra ir tautos, ir Zodiako ženklai. Tai vis panašumai. Bet, visgi ne visi mes vienodi.

28 (redagavo OLA 2018-07-28 16:20)

Re: Kodėl nesiklijuoja santykiai? atsakymas labai paprastas :)

Eugis parašė:

Ola, pinigų aš turiu. Taip, kad man etikečių neklijuok.

Tai gerai, kad turi bet nuo skyrybu tai nesulaiko

29

Re: Kodėl nesiklijuoja santykiai? atsakymas labai paprastas :)

Arunas parašė:

Tai vis turbūt dėmesio trūkumas. Nium klasika. Vaikystė. Seksas ir jo paieškos, tai vienas iš tos trūkstamos meilės apraiškų. Taip, sutinku, žmonės turi daug bendrų dalykų. Pagaliau yra ir tautos, ir Zodiako ženklai. Tai vis panašumai. Bet, visgi ne visi mes vienodi.

Visus mus vienija žmogiškoji prigimtis, mūsų gyvenimo esmė, būtis, likimas : gimimas, gyvenimas, mirtis. O kur dar įvairios globalinės ir vietinės kataklizmos, ligos ir pnš. Tai turėtų mumyse skatinti bendradarbiavimą, atjautą ir pagalbą, bet yra, kaip yra...:::528

30

Re: Kodėl nesiklijuoja santykiai? atsakymas labai paprastas :)

Pūkis Baisuolis parašė:

Vyrai, žinau, kad Jus pisuokliai ir pisat viską kas juda, o kas nejuda pajudinat ;DD bet šį kartą ne apie tai... smile kodėl daugumai iš Jūsų nesiklijuoja santykiai... ?? o gi todėl kad neriat į visą tą mėšlą, nė trupučio nepagalvoję smile
prieš kažką pradedami su mergina/moterimi, užduokit jai vos kelis klausimus: 1. ar dažnai kalbi su mama? (jeigu taip, sprūkit nuo tokios kuo greičiau)  2. ar tave augino su pūstomis suknelėmis ir aplink šokinėjo kaip aplink princesę? (jeigu taip, sprūkit nuo tokios kuo grečiau) 3. ar tau užtenka sesko vieną, kart į savaitę? jeigu taip, sprūkit nuo tokios kuo greičiau,nes tau, vyruk, tikrai neužteks ;DD)
daug ir dažnai bendrauju su merginomis, moterimis, ir jos pačios pripažįsta, kad šiame amžiuje, su moterimis kažkas tikrai negerai... smile o kas negerai? negerai tas, kad jos visos trokšta mačo... visos, be išimties... tokie jas padulkina, apvynioja aplink pirštą ir skiedžia nesąmones, pvz: sako eina į sporto klubą, o iš tikrųjų eina kokią meilužę papist smile ir moteris gali ilgai tikėti tokiom paskom smile
moteris dažniausiai rožinius akinius pradeda nusiimti 30 - 35 metų... tada jau joms pradeda reikėti ne tik mačo, bet ir žmogaus su kuriuo galima ir pasikalbėti, ir ką įdomaus nuveikti... na jau normalaus vyro poreikis atsiranda....
problema, tame, kad dauguma merginų yra auginamos kaip princesės, čia akmuo į supertėvėlių daržą (**** jus bleee, nuo pat mažumės, mergaites verčiat į princeses, kurios užaugusios, vertos gero antausio ;D) o princesėm reikia princo... (mačo, kazanovos).... bet.... kazanovos, mačo ilgainiui pasiramina, pavargsta, ir nori pastovumo... o moterys neretai neperžengia tos ribos... ir taip lieka prie suskilusios geldos...
o dar tos sapalionės apie meilę, seksą tik po vestuvių, seksas tik su mylimu žmogumi... visą tai nesąmonė... ;DD piskitės ir kruškitės į sveikatą, tik taip įgysit patirties, greičiau išsilakstysit, ir greičiau norėsis kitų dalykų, rimtesnių, o ne tik špili vili smile
kokia gali būt patirtis, jeigu gyvenime buvo vos 3 - 4 moterys, ar vyrai... tai yra myzernas skaičius... va 30 - 50  yra visai kitoks reikalas... aš kalbu tik apie patirtį kuri bus reikalinga gyvenime...
na va, tokie mano pastebėjimai smile
p.s. galit su manim nesutikti, bet tai esmės nepakeis smile  laukiu daug piktų komentarų ;DD

Nu zmones siais laikais per daug rastingi pasidare...Raso ilgiausias litanijas,kai viska galima isdestyti vienu sakiniu..Noriu p..tis kaip tarakonas,tik nerandu su kuo..Viskas.Taskas.Tai esmine mintis,visa kita-tik lyriniai nukrypimai..Ka daryti? Taupyti pinigus tam,jei jau kitaip nesiseka.Arba prasyti motereliu humanitarines pagalbos...Tik cia jau mandagiai reiketu...

31

Re: Kodėl nesiklijuoja santykiai? atsakymas labai paprastas :)

teks pukiu i olandija kraustytis, tokio pobudzio humanitarine pagalba tik ten valstybes lesomis

32

Re: Kodėl nesiklijuoja santykiai? atsakymas labai paprastas :)

Nežinau, aš jeigu  būčiau vyras jau geriau pasirašyčiau ant princesės, negu ant patyrusios, turėjusios 30 - 50 vyrų. Tik nesakykit, kad vyrai gali būti patyrę be moterų! smile. Beje, princesės pasiduoda auklėjimui. Pasižiūrėkite ir pasimokykite iš senosios animacijos (pvz. Karalius Strazdabarzdis:))

33

Re: Kodėl nesiklijuoja santykiai? atsakymas labai paprastas :)

OLA parašė:
Eugis parašė:

Ola, pinigų aš turiu. Taip, kad man etikečių neklijuok.

Tai gerai, kad turi bet nuo skyrybu tai nesulaiko

o as pinigu turiu dar daugiau) OLA davaj rinkis mane

34

Re: Kodėl nesiklijuoja santykiai? atsakymas labai paprastas :)

Konstantinas parašė:
OLA parašė:
Eugis parašė:

Ola, pinigų aš turiu. Taip, kad man etikečių neklijuok.

Tai gerai, kad turi bet nuo skyrybu tai nesulaiko

o as pinigu turiu dar daugiau) OLA davaj rinkis mane

O davai irodyk.

35

Re: Kodėl nesiklijuoja santykiai? atsakymas labai paprastas :)

Konstantinas parašė:
OLA parašė:
Eugis parašė:

Ola, pinigų aš turiu. Taip, kad man etikečių neklijuok.

Tai gerai, kad turi bet nuo skyrybu tai nesulaiko

o as pinigu turiu dar daugiau) OLA davaj rinkis mane

Ola nesirinks taves smile

36

Re: Kodėl nesiklijuoja santykiai? atsakymas labai paprastas :)

Mindaugas parašė:
Konstantinas parašė:
OLA parašė:

Tai gerai, kad turi bet nuo skyrybu tai nesulaiko

o as pinigu turiu dar daugiau) OLA davaj rinkis mane

Ola nesirinks taves smile

… o ka gi rinksis...pinigus ? big_smile

37

Re: Kodėl nesiklijuoja santykiai? atsakymas labai paprastas :)

sakot noriu pis,tis kaip meška ristis? ;DD manau, kad Jus visi esantys čia to norit, kitu atveju čia nesedėtumėt ;DD bet kokiu atveju, šitam mėšlinam portale nėra tokio žmogaus kuris sugebėtų pakeist mano nuomonės smile aš gaunu ir gausiu pi.st, o jus ir toliau čia sėdėsit ir stumdysit debesis... smile

38

Re: Kodėl nesiklijuoja santykiai? atsakymas labai paprastas :)

Pūkis Baisuolis parašė:

sakot noriu pis,tis kaip meška ristis? ;DD manau, kad Jus visi esantys čia to norit, kitu atveju čia nesedėtumėt ;DD bet kokiu atveju, šitam mėšlinam portale nėra tokio žmogaus kuris sugebėtų pakeist mano nuomonės smile aš gaunu ir gausiu pi.st, o jus ir toliau čia sėdėsit ir stumdysit debesis... smile


gaunu ir gausiu smile Hmm..tai jau gali issiregistruot...tikslas pasiektas smile

39

Re: Kodėl nesiklijuoja santykiai? atsakymas labai paprastas :)

Tema šiaip ne apie ristis. Arba gal pervadinti: kodėl nesiklijuoja pasiridenti?:::008

40

Re: Kodėl nesiklijuoja santykiai? atsakymas labai paprastas :)

Tina parašė:
Pūkis Baisuolis parašė:

sakot noriu pis,tis kaip meška ristis? ;DD manau, kad Jus visi esantys čia to norit, kitu atveju čia nesedėtumėt ;DD bet kokiu atveju, šitam mėšlinam portale nėra tokio žmogaus kuris sugebėtų pakeist mano nuomonės smile aš gaunu ir gausiu pi.st, o jus ir toliau čia sėdėsit ir stumdysit debesis... smile


gaunu ir gausiu smile Hmm..tai jau gali issiregistruot...tikslas pasiektas smile

:::024