21

Re: Elton John Lietuvoje

normalus žmogus, kaip tu sakai, niekada nepateisintų nepilnamečių tvirkinimo. nesvarbu, ar iš to gimsta šedevras, ar ne. pastebėk, kiek jis savo auskarėlį dešiniojoj čiupinėja. kaip plaukelius taisosi, kad tik neliktų nepastebėtas.
esmė ne tame, kad jis gėjus. esmė tame, kad jis vienas pirmųjų tokio garsumo žvaigždžių garsiai ėmė rėkti apie savo orientaciją. ir kam to reikėjo? savireklama?

22

Re: Elton John Lietuvoje

O tau  gaila?

23

Re: Elton John Lietuvoje

jop, man tikrai labai gaila, kai dvylikametė pareiškia, kad gėjai yra protingesni už normalius. man labai gaila, kai aiškinama, kad pedofilo skriaudos visiškjai nėra svarbios, nes jis parašė šedevrą. man gaila, kad pas mus reklamuojami visokie iškrypėliai, narkomanai, pasileidėliai, o ne tie, kurie gyvena dorai ir sąžiningai.

24

Re: Elton John Lietuvoje

o tipo eltonas yra pedofilas kada jis ka su vaikais ka padare?o ka jis nesaziningai gyvena? ir ka tu siulai su jais daryti istremti i negyvenamaja sala, susaudyti

25

Re: Elton John Lietuvoje

blyn kaip nuo temos nugrybavo zmones... koks skirtumas kokia zmogaus orientacija, jei jis visu pirma issiskyria is minios savo protu?

26

Re: Elton John Lietuvoje

Vytautai, sušaudyti. Viešai.

27

Re: Elton John Lietuvoje

oi tai ziuriu neturit kas veikt. Varykit i lauka, pavasaris atejo, o ne apie mazumas snekekit.

28

Re: Elton John Lietuvoje

Egle, jei nuotrauka, kuri yra Tavo anketoje yra tkra, tai ne tik Eltoną reikia šaudyti, bet ir Tave. Nes priklausai taip pat mažumai ir PAGAL TAVE tokie žmonės nėra normalūs. Aš pati asmeniškai esu tolerantiška VISIEMS be išimties. Pankams, gotams, gėjams ir t.t. ir pan., man jie gyventi netrukdo, bet tu pati sakai, kad tokius reikia šalinti...

Beje, kad Eltonas geresnis už normalius vien dėl to, kad jis yra gėjus niekas nesako. Bet jei jis, būdamas gėjus sukuria muziką, kuri klausoma visame pasaulyje, tai nereiškia, kad jo muzika nenormali.

Kad jis taisosi auskarėlį ar glostosi plaukus, čia yra JO asmeninis reikalas, o ne Tavo. O kad viešai prabilo apie savo orientaciją tai čia tik sveikintina. Laisvoj visuomenėj gyvenam, daugiau tolerancijos.

P.S. Mano nuomonė būtų kitokia, jei žmogus darytų tiesiogę žalą kitiems, jei kabinėtųsi prie kitų žmonių, ypatingai prie vaikų. O jis nieko nedaro. Jis tik neslepia savo orientacijos

29

Re: Elton John Lietuvoje

Nu nereikia pyktis ir eiti i asmeniskumus. Kiekvienas yra is musu unikalus ir kazkuo isskirtinis. Ir pritarsiu Daivai, kad kol tau kazkas netrukdo, tai ne tavo reikalas.

30

Re: Elton John Lietuvoje

Daiva, 18 parašė:

Egle, jei nuotrauka, kuri yra Tavo anketoje yra tkra, tai ne tik Eltoną reikia šaudyti, bet ir Tave. Nes priklausai taip pat mažumai ir PAGAL TAVE tokie žmonės nėra normalūs. Aš pati asmeniškai esu tolerantiška VISIEMS be išimties. Pankams, gotams, gėjams ir t.t. ir pan., man jie gyventi netrukdo, bet tu pati sakai, kad tokius reikia šalinti...

Beje, kad Eltonas geresnis už normalius vien dėl to, kad jis yra gėjus niekas nesako. Bet jei jis, būdamas gėjus sukuria muziką, kuri klausoma visame pasaulyje, tai nereiškia, kad jo muzika nenormali.

Kad jis taisosi auskarėlį ar glostosi plaukus, čia yra JO asmeninis reikalas, o ne Tavo. O kad viešai prabilo apie savo orientaciją tai čia tik sveikintina. Laisvoj visuomenėj gyvenam, daugiau tolerancijos.

P.S. Mano nuomonė būtų kitokia, jei žmogus darytų tiesiogę žalą kitiems, jei kabinėtųsi prie kitų žmonių, ypatingai prie vaikų. O jis nieko nedaro. Jis tik neslepia savo orientacijos

labai taikliai pasakyta. pritariu 100%

31

Re: Elton John Lietuvoje

Daiva, žiūrėk daugiau į kitų žmonių nuotraukas, o ne į jų mintis. šaunuolė. tolerancija = nuomonės neturėjimas. labai šaunu, kad galėjom daug sužinoti apie Tave. visiems, be abejo, tai buvo labai įdomu. nesako, sakai? pasiskaityk viską nuo pradžių dar kartą. ne, reikalas ne mano, ar jis gėjus, ar zoofilas, ar nekrofilas. bet mano reikalas, kokią visuomenės (o ypač nepilnametės visuomenės) nuomonę formuoja jo elgesys. citata iš vieno forumo: "žmogus laikęs/laikantis b***į burnoj negali normaliai dainuoti".

32

Re: Elton John Lietuvoje

Eglė, 20 parašė:

tolerancija = nuomonės neturėjimas.

va to dar niekada negirdejau. beto as taip nemanau. toleruoti, tai nereiskia ziureti pro pirstus.
tolerancija-priesingos nuomones ar isitikinimu GERBIMAS,PAKANTA.

33

Re: Elton John Lietuvoje

Daiva, 18 parašė:

Egle, jei nuotrauka, kuri yra Tavo anketoje yra tkra, tai ne tik Eltoną reikia šaudyti, bet ir Tave. Nes priklausai taip pat mažumai ir PAGAL TAVE tokie žmonės nėra normalūs. Aš pati asmeniškai esu tolerantiška VISIEMS be išimties. Pankams, gotams, gėjams ir t.t. ir pan., man jie gyventi netrukdo, bet tu pati sakai, kad tokius reikia šalinti...

Beje, kad Eltonas geresnis už normalius vien dėl to, kad jis yra gėjus niekas nesako. Bet jei jis, būdamas gėjus sukuria muziką, kuri klausoma visame pasaulyje, tai nereiškia, kad jo muzika nenormali.

Kad jis taisosi auskarėlį ar glostosi plaukus, čia yra JO asmeninis reikalas, o ne Tavo. O kad viešai prabilo apie savo orientaciją tai čia tik sveikintina. Laisvoj visuomenėj gyvenam, daugiau tolerancijos.

P.S. Mano nuomonė būtų kitokia, jei žmogus darytų tiesiogę žalą kitiems, jei kabinėtųsi prie kitų žmonių, ypatingai prie vaikų. O jis nieko nedaro. Jis tik neslepia savo orientacijos

respect! labai teisingai pasakyta!;)

34

Re: Elton John Lietuvoje

Deimantė, 14 parašė:
Eglė, 20 parašė:

tolerancija = nuomonės neturėjimas.

va to dar niekada negirdejau. beto as taip nemanau. toleruoti, tai nereiskia ziureti pro pirstus.
tolerancija-priesingos nuomones ar isitikinimu GERBIMAS,PAKANTA.

Labai gerai pasakyta. bent as turiu nuomone apie gejus. trumpai tariant man jie nepatinka, bet kalbant apie eltona, tai kai girdi sena gera jo daina, apie tai visai negalvoji. Gal prisimeni kad jis toks ar anoks yra, bet tai smulkmena kaip ir jo akiniai.... Na koks skirtumas kokie jo akiniai, kai jo klausai per radija... Ir pasiskaicius sia tema, tai susidaro toks ispudis kad cia bus rengiamos masines orgijos.

Eglė, 20 parašė:

"žmogus laikęs/laikantis b***į burnoj negali normaliai dainuoti"

Nu sorry, cia jau nesamoniu nesamone. tipo kokiu 70 % (ar kiek ten) merginu/moteru negali normaliai dainuoti? big_smile

35

Re: Elton John Lietuvoje

Rolandai, tiesą sakant taip. bet tam reiktų atskiros temos, pvz. "Ar motera gali dainuoti geriau nei vyras?" ar pan.
apie toleranciją. daug kalbėta, daug prikalbėta. tema, lyg ir buvo kurta ne tokia. gavosi totalus offtopickas. iš viso to galiu pasakyti, kad lietuviai tikrai neserga homofobija, kaip kadaise kaltinti buvo. greičiau homofilija. Eltono Johno neklausau. į koncertą neisiu. kodėl? ne tik dėl jo lytinės orientacijos. yra daugiau priežasčių. tiesiog kai žmonės nori mane matyti kaip kažkokią pabaisą, norinčią iššaudyti visus kitokius, tai taip ir mato. be abejo, taip ir yra. o visiems einantiems linkiu gražių vaizdų ne tik nuo scenos, bet ir tarp žiūrovų wink

36

Re: Elton John Lietuvoje

ach..kokie nesutarimai..net grazu ziuret..:)

37

Re: Elton John Lietuvoje

Aivarai , patinka nesutarimai  ?:D wink

38

Re: Elton John Lietuvoje

jo patinka..kai zmones pjaunasi del nieko..tai turi savotisko zavesio.:)o siaip tai..pritariu Eglei..

39

Re: Elton John Lietuvoje

man ir patinka... big_smile

40

Re: Elton John Lietuvoje

pagarba zmonems atstovejusiems tokia eile prie bilietu... smile big_smile