921

Re: Dvasinis tobulejimas

Pakartokim, kad durnelis Deivil kada nors suprastų:

Professor of psychology and military science at West Point U.S. Military Academy Dave Grossman 'sako', kad yra žmonių rūšys (šunys, avys, vilkai...).

922

Re: Dvasinis tobulejimas

Laimute parašė:

autistas, per svelniai skamba...cia jam kaip komplimentas

Bet man kartais iskyla toks kaip sakyt...
klausimas..
Ar gali taip buti?
Ar gali buti tokiu kvailu zmoniu?

Visad galvoju gal mus trolina. Gal jis zinai toks uzkietejes kur nervina visus ir zvengia o mes cia tipo galvojam kad jis protiskai atsilikes.

Kita vertus ... patrolint galetu savaite nu menesi... bet ne nuo 2016..
Jei toks trolinimas ji juokintu 3 metus tai irgi kaip ir sutrikima rodytu.

923

Re: Dvasinis tobulejimas

Valdas parašė:

Klausyk tu, snargly žalias, mano nuomone... Kažkuris iš tavo senelių padarė didelę klaidą. Klaidą, kad prieš priimdamas pareigas dirbti prie krosnies "mėlynu dūmeliu", jau buvo pratęsęs giminę. Tu ne autistas, bet užkietėjęs psichopatas ir nacistas. Jei dar ne uždarytas esi, tave reikia skubiai izoliuoti nuo visuomenės. Tiksinti bomba tu.

Klausyk, durne. Vienintelė snarglė nevykėlė čia esi tu. Tūpa visiškai. Jei turėtum bent kiek smegenų, tai suprastum, kad tai, jog vienoms tautybėms nepatinka kitos, yra normalu, o ne kliedėtum nesąmonių. Bet tu esi durnė, todėl tiek iš tavo smegenų kaip iš bulvių košės vietoj mėsos. ;DDD

924

Re: Dvasinis tobulejimas

Pakartokim, kad durnelis Deivil kada nors suprastų:

Professor of psychology and military science at West Point U.S. Military Academy Dave Grossman 'sako', kad yra žmonių rūšys (šunys, avys, vilkai...).

Game Over - Looser.

Niekas, ką tu rašysi, neturi jokios reikšmės. Faktai yra faktai ir vienas iš jų - kad tu esi durnas, todėl negali suprasti šios srities. Arba tiesiog rašai bet ką. Abiem atvejais - labai neįdomu. ;DDD

925

Re: Dvasinis tobulejimas

Valdas parašė:

Klausyk tu, snargly žalias, mano nuomone... Kažkuris iš tavo senelių padarė didelę klaidą. Klaidą, kad prieš priimdamas pareigas dirbti prie krosnies "mėlynu dūmeliu", jau buvo pratęsęs giminę. Tu ne autistas, bet užkietėjęs psichopatas ir nacistas. Jei dar ne uždarytas esi, tave reikia skubiai izoliuoti nuo visuomenės. Tiksinti bomba tu.

Klausyk, durne. Vienintelė snarglė nevykėlė čia esi tu. Tūpa visiškai. Jei turėtum bent kiek smegenų, tai suprastum, kad tai, jog vienoms tautybėms nepatinka kitos, yra normalu, o ne kliedėtum nesąmonių. Bet tu esi durnė, todėl tiek iš tavo smegenų kaip iš bulvių košės vietoj mėsos. ;DDD

aha...ir kaip ten su tavim? ar tik nesi is tu, kurie slapcia kankino gyvunelius? ar ne pjaustinejai varlyciu ir dar kokiu silpnu padareliu, noredamas surasti ten ju viduje tavo sugalvotu tautu-genu kurie tinka tureti vaiku? big_smile bliam...tuoj nusprogsiu is juoko...

926

Re: Dvasinis tobulejimas

Valdas parašė:
Valdas parašė:

Klausyk tu, snargly žalias, mano nuomone... Kažkuris iš tavo senelių padarė didelę klaidą. Klaidą, kad prieš priimdamas pareigas dirbti prie krosnies "mėlynu dūmeliu", jau buvo pratęsęs giminę. Tu ne autistas, bet užkietėjęs psichopatas ir nacistas. Jei dar ne uždarytas esi, tave reikia skubiai izoliuoti nuo visuomenės. Tiksinti bomba tu.

Klausyk, durne. Vienintelė snarglė nevykėlė čia esi tu. Tūpa visiškai. Jei turėtum bent kiek smegenų, tai suprastum, kad tai, jog vienoms tautybėms nepatinka kitos, yra normalu, o ne kliedėtum nesąmonių. Bet tu esi durnė, todėl tiek iš tavo smegenų kaip iš bulvių košės vietoj mėsos. ;DDD

Uz tokius varymus ant sio zmogaus nusipelnei i nosi ir ne maziau.

927

Re: Dvasinis tobulejimas

Valdas parašė:

Pakartokim, kad durnelis Deivil kada nors suprastų:

Professor of psychology and military science at West Point U.S. Military Academy Dave Grossman 'sako', kad yra žmonių rūšys (šunys, avys, vilkai...).

Game Over - Looser.

Niekas, ką tu rašysi, neturi jokios reikšmės. Faktai yra faktai ir vienas iš jų - kad tu esi durnas, todėl negali suprasti šios srities. Arba tiesiog rašai bet ką. Abiem atvejais - labai neįdomu. ;DDD

cia metafora...durniau tu

928 (redagavo Valdas 2018-10-12 14:29)

Re: Dvasinis tobulejimas

Nusprok. Kuo mažiau tokių durnių, kaip tu - tuo pasauliui geriau. Ne, bet Mengelė pjaustė tokias, kaip tu, tai nežinau, ar man nepatiktų, imant tai, kad..;DDD

929 (redagavo Valdas 2018-10-12 14:28)

Re: Dvasinis tobulejimas

cia metafora...durniau tu

Tūpa beždžione. Jei tavo neveikianti galva suprastų, kad tai ne metafora, o faktas - gal būtų iš jos bent kiek naudos. Bet nėra. Tokias siunčia pirmose eilėse - kaip mėsą. ;DDD

Bent pabandytum suprasti, pasižiūrėti į žmones, jų skiritingą elgesį - bet tavo atsilikėlės protelis net tiek nesugeba. ;DDD

930 (redagavo Laimute 2018-10-12 14:31)

Re: Dvasinis tobulejimas

Valdas parašė:

cia metafora...durniau tu

Tūpa beždžione. Jei tavo neveikianti galva suprastų, kad tai ne metafora, o faktas - gal būtų iš jos bent kiek naudos. Bet nėra. Tokias siunčia pirmose eilėse - kaip mėsą. ;DDD

Bent pabandytum suprasti, pasižiūrėti į žmones, jų skiritingą elgesį - bet tavo atsilikėlės protelis net tiek nesugeba. ;DDD

Tada tave priskiriu prie vienaląsčių :::044

931

Re: Dvasinis tobulejimas

Laimute parašė:
Valdas parašė:

cia metafora...durniau tu

Tūpa beždžione. Jei tavo neveikianti galva suprastų, kad tai ne metafora, o faktas - gal būtų iš jos bent kiek naudos. Bet nėra. Tokias siunčia pirmose eilėse - kaip mėsą. ;DDD

Bent pabandytum suprasti, pasižiūrėti į žmones, jų skiritingą elgesį - bet tavo atsilikėlės protelis net tiek nesugeba. ;DDD

Tada tave priskiriu prie vienaląsčių :::044

Prokariotas jis

932

Re: Dvasinis tobulejimas

Valdas parašė:

Nusprok. Kuo mažiau tokių durnių, kaip tu - tuo pasauliui geriau. Ne, bet Mengelė pjaustė tokias, kaip tu, tai nežinau, ar man nepatiktų, imant tai, kad..;DDD

pasvajok, pasvajok, kad mane supjaustyta matai ... iskrypes koks...

933

Re: Dvasinis tobulejimas

Laimute parašė:
Valdas parašė:

cia metafora...durniau tu

Tūpa beždžione. Jei tavo neveikianti galva suprastų, kad tai ne metafora, o faktas - gal būtų iš jos bent kiek naudos. Bet nėra. Tokias siunčia pirmose eilėse - kaip mėsą. ;DDD

Bent pabandytum suprasti, pasižiūrėti į žmones, jų skiritingą elgesį - bet tavo atsilikėlės protelis net tiek nesugeba. ;DDD

Tada tave priskiriu prie vienaląsčių :::044


Bet jis rimtai neturi elementariu savoku ziniu..
Ta prasme mane apima jausmas kai ji skaitau kad jis nejo i mokykla tipo 12 klasiu tiesiog praleido ir tada bande save edukuoti be pagrindu. Tarsi bandytu buti statybininku bet nesimokytu pagrindu ir statytu nama ne nuo pamatu o nuo stogo, langu ir panasiai.

Ir del to tipo jis nesupranta kodel mes ant jo varom ir su juo nesutinkam. Jam atrodo kad mes tycia cia is jo saipomes is to kas akivaizdu. Ir gal ir mum taip atrodytu jei pagrindu neturetumem.

Ta prasme jis yra lyg grynas irodymas kas atsitiktu zmogaus pasauleziurai ir supratimui, jei is jo istrauktume fundemantalias savokas, bei zinias, kuriu mokosi vaikai.

As apsigalvojau, manau valdas tiktu puikiai mokykloje ir svietimo sistemoje ypac tiem vaikam kurie nesimoko kad parodyti del ko zinios net paprasciausios gali buti itin svarbios, kad neuzaugtum 33 metu liurbis kosmonautas.

934

Re: Dvasinis tobulejimas

Bet net jei ir tai ka parasiau butu tiesa vistiek liktu nuovoka, jutimas ir kazkoks supratimas kad kazkas ne taip, kad niekas be jo taip daugiau nemokino ir niekas apie tai nei raso nei tai teigia. (kita vertus kaip matem is pavyzdzio jis nemoka suprast, kas ka raso).

935

Re: Dvasinis tobulejimas

labai teisingai apibudinai, Deivil.
gal buvo izoliuotas tevu (is gedos) , kad toks keistas. nemanau, kad jam 33. jis vyresnis. pas ji viskas tiek susiplake, kad jis ir pats nebesurastu visu galu, kuriuos susigalvojes yra.

936

Re: Dvasinis tobulejimas

kad nusikalba , man netrukdo labai. bet kad toks piktybiskai uzsispyres, nenori priimt teisingos nuomones ir bjauriai raso, tai slykstu.

937

Re: Dvasinis tobulejimas

Paziurejes i valda supratau kodel teksto suvokimas per lietuviu kalbos pamokas buvo reikalingas

938

Re: Dvasinis tobulejimas

Lietuvių kalba, tavo nusivylimui, man sekėsi labai gerai, o kvaila Laimutės galva - tokia neįspūdinga, kad net neverta kreipti į ją dėmesio. Supjaustyčiau tave kaip varlytę. ;DDD Nesvarbu, supranti tu mano pajuokavimą ar ne.

939 (redagavo Valdas 2018-10-12 16:00)

Re: Dvasinis tobulejimas

Beje. Kitas esminis faktas tas, kad aš nejaučiu neapykantos jokiai tautai, o rašymą apie tautybes naudoju tada, kai apie mane rašo nesąmones kokia nors kvaila galva. ;DDD

Keiksmažodžius taip pat.

940 (redagavo Valdas 2018-10-12 15:55)

Re: Dvasinis tobulejimas

Vistik turime grįžti prie esmės, o esmė ta, kad yra 5 žmonių rūšys, viena iš kurių gimsta kiekvienas žmogus: piemenys, žyniai, vilkai, šunys ir avys. Tos pačios rūšys pavaizduotos labai protingame, šachmatų žaidime, taip pat apibūdintos budizme, sferų pavidalu, taip pat: Professor of psychology and military science at West Point U.S. Military Academy Dave Grossman 'sako', kad yra žmonių rūšys (šunys, avys, vilkai...). ;DDD